IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

lucikk1
7. únor 2014

@verkuska zavidim jsou krasne

verkuska
autor
7. únor 2014

@lucikk1 no a šíleně dobré, ty domácí povydla nemají chybu, zítra asi budu péct znova 😀

lucikk1
7. únor 2014

@verkuska teda to se teda mas.takova dobrota

verkuska
autor
7. únor 2014

@lucikk1 a copak ty, jakpak se cítíš?? Ležíš pořád nebo chodíš už i na procházky 🙂

suzik161
7. únor 2014

@verkuska Ty jsou krásné, taky bych si dala, zítra zadělám a udělám si je taky 😀 Dneska jsem udělala Muffiny, ty jsem zabalila klukům zítra na baráček a sobě udělám koblihy 😀

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 no od té doby, co mám domácí pekárnu, jsou kynutá těsta hračka..... a hlavně u toho neztrávím tolik času a mám to fakt rychle 🙂 vy taky stavíte?? 🙂 a jakpak ty se cítíš, koukám, že super, když pečeš 🙂

suzik161
7. únor 2014

@verkuska jj, stavíme baráček předloni jsme začali a letos se chceme stěhovat 😀 já se cítím dobře, kromě rána, to mi bylo divně, motala se mi hlava a bylo mi zle. Vy taky stavíte? Muffiny byly rychlé a to není moc pečení, zítra mám v plánu ty koblihy, když jsi mě nalákala. 😉 od zítra chci již chodit a tak nějak fungovat, bez velkých námah

verkuska
autor
7. únor 2014

no my začínáme na jaře, tedy pokud nám schválí hypotéku a klapne povolení 🙂 mám album i na modré střeše, se můžeš kouknout, jaký chcem postavit 🙂 no se máš, už to máte nadosah, to já si ještě počkám a ještě to tak vyšlo blbě, že jsem těhotná.... samozřejmě, že jsem přešťastná, jen tatínek si neužije, páč bude pořád na stavbě 🙂 ale větší prostor je třeba, zatím bydlíme ve 2+1, což bylo doteď celkem v klidu, ale až se narodí mimi, tak si to dost dobře neumím představit 🙂

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 jsem zase zapomněla kliknout na odpověd 😀

suzik161
7. únor 2014

@verkuska neboj se, ono to uteče a budete bydlet. Mě to taky tak nepřišlo, říkala jsem jak budu pomáhat a nakonec tam pro mě té práce nebylo tolik. Taťka si prcka určitě užije!!

suzik161
7. únor 2014

@verkuska ak se jmenuješ na střeše?

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 úplně stejně jako tady 🙂 a ty?? Máš tam taky nějaké fotečky??

suzik161
7. únor 2014

@verkuska nemám, ale mám v pc, tak je pak mohu dát sem, máme malý barák-bungalov

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 a v albu Náš budoucí domeček je to ten druhý půdorys.... no ale řeknu ti, že jsem asi 100x změnila projekt, projektant už na nervy, ale šikovný, dělá nám ho naštěstí kamarád, tak v pohodě 😀 ale fakt mi to trvalo, než jsme došli do finální verze 😀 😀 a vy máte typový nebo jste si taky navrhovali sami 🙂

suzik161
7. únor 2014

@verkuska typový, ale hodně jsme ho upravili 😀 jak tě tam najdu, já tam neumím hledat?

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 no my máme 148 m2, původně to měl být 5+1, ale nakonec jsem to vyřešila na 4+1, chtěla jsem větší kuchyň a šatnu, mám ji tam sice menší než jsem původně plánovala, ale zase jsme se museli vlést do 150 m2, abychom mohli stavět svépomocí 🙂 jj, dej fotečky, jsem zvědavá 🙂

verkuska
autor
7. únor 2014

no napravo myslím je vyhledávání, tak tam dej verkuska, mělo by mě to najít

suzik161
7. únor 2014

@verkuska my máme 154m2, a proto musíme mít stavební dozor, ten nám dělá taťky známý. Je to pěkný, to řešení se mi líbí

suzik161
7. únor 2014

@suzik161 koupelnu máte pěknou, ta vana je super

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 🙂 díky, no my máme dozor strejdu, který se tím živí, něco nám pomůže taky, tak jen doufám, že se vlezeme do rozpočtu, který máme 🙂

suzik161
7. únor 2014

@verkuska no, ten rozpočet je mazec. Měla jsem malinko naivní představy.

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 já chtěla rohovou vanu, chlap zase sprcháč, tak jsme tam dali to i to 🙂 ještě jsem trvala na dvojumyvadle, tady mi to šíleně chybí v tom bytě, ráda si čistím zuby s někým 😀 mám takovou úchylku nebo co 😀

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 do kolika se vlezete jestli se můžu optat?? Klidně i do zpráv napiš.

suzik161
7. únor 2014

@verkuska to mám taky, jsem ráda s někým v koupelně. Pak i pro děti je to praktické, ráno než půjdou do školy, tak se nemusí hádat o umyvadlo 😉

suzik161
7. únor 2014

@verkuska to mi nevadí, s hrubou stavbou jsme se vešli do 800 000kč. Jsou v tom i okna

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 jj přesně tak, no taky to bylo přesunování a přehazování jednu dobu hlavně kvůli té koupelně... jednou jsem se vrátila s obrázkem malé koupelny, kterou jsme měli naplánovanou jako první a chlap jak se na to podíval, tak hned na mě, že to nee, že jsem přece chtěla koupelnu velkou 🙂 no ale ze začátku byl z toho mojeho přesouvání na nervy 😀

suzik161
7. únor 2014

@verkuska my jsme se s manžele furt o něčem dohadovali, teď už to nechal na mě, ať vyberu. V pondělí bych měla mít namalovanou koupelnu 😀

lucikk1
7. únor 2014

@verkuska dnes mi nebylo dobre takze jsem spis polehavala.ale zitra uz pujdu na prochazku.uz se tesim

verkuska
autor
7. únor 2014

@suzik161 tak to je pěkná cena, to taky tak nějak máme v plánu.... no nevím ale, jsem se na poslední chvíli rozhodli pro 375 lambdu, ta je trochu drahší, ale zase už nebudem zateplovat... no chlap zase chce trojskla, teď ty francouzské okna taky sežerou hodně, no nevím nevím.... každopádně máme na to jen 2 100 000,- takže se prostě vlést musíme, kdyby náhodou nee, tak budem muset prodat tento byt, který jsme chtěli pronajímat a do budoucna nechat pro dcerku... to uvidíme, jak to bude pokračovat no....výhodu taky máme, že sousedíme hned s Polskem a tam se dá sehnat spousta materiálu levněji, tak se nám to snad podaří

suzik161
7. únor 2014

@verkuska to máte taky jen spodní patro? Ten rozpočet je super, budete si to dělat sami?