IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

chrisula
5. lis 2013

prisli ti na neco v imunologii??

muddledgirl
5. lis 2013

No, imuno by to taky chtělo, zkus si o něj říct..... 😉 Kam chodíš?Myslím, že po tom, čím jsi si prošla, by Ti ho udělali....

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula No, mně na štítnou,ale to už jsem ji léčila, protože se sama objjednala k endokrinoložce.A také alergie na sperma,ta ale při umělým nevadí...

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl jezdim do ostravy polanky fermited.

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula Aha,já do Sanusu.....nejsem doktor...ale v tom imunu by mohl být zakopaný pes s těmi potraty.....Ale teď to neřeš...miminko se určitě zadaří, dají Ti utroš a Ty to udržíš....necháš si zavést jedno nebo dvě? 😉

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl ja taky nejsem doktor a myslim si to co ty,v centru mi rekl doktor,ze tou imuno to neni ☹ zkusim to a uvidiim,pak to uz kaslu.mam kratky protokol,jaky jsi mela ty?necham si zavest pouze 1

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula No,já nevím,jestli to byl krátky nebo ultrakrátký.Poprvé jsem si píchala injekce asi 6-7 dní, teď 8..měla jsem puregon...

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula Ach jo, to by Ti měli udělat, věřím, že se teď zadaří a bude.... 😉

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl picham take purogen,7 den mam jit na kontrolu.kolik jednotek jsi pichala?ja 150 priberu moc?

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl ktery den jsi ted po transferu,at viim

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula Ne, nepřibereš...Já přibrala minule 5 kg,ale ne z injekcí....válela jsem se doma skoro půl roku, 3 transfery a starosti do toho...Já si píchala ráno 200 a večer 100, ultrazvuk jsem měla 4. den a pak mě byla večerní dávka navýšena na 200.Jsem dnes 13.den../počítám i den transferu/

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl urcite mi dej vedet,jak jsi dopadla. 🙂 kez by jsme uz rodily 😉 to je dobre ,ze nenaberu... 🙂 jsem zvedava ktery den mi je odsaji ty vajicka

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl kdy jedes na ultrazvuk

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula Jo, jo dám, zatím to vypadá dobře,ale nechci to zakřiknout.... 😉 přesně tak, kéž by už jsme rodily....Já měla velikánský břicho, protože jsem měla mírný hyperstimulák,ale teď už o.k.To víš 42 vajíček... 😀 Loni jsem byla na odsátí 20.10. a tranfer 24.10. a letos odsátí 21. a tranfer 24.10....Tak nevím proč o den jinak... 😉

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula Na ultrazvuk? Já jedu v pátek na krev. 😉

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl tak se setri...dej mi pak vedet.ja mela spatny hormonalni profil,tak cert vi zda budu mit vubec vajica

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl ja to popletla
teda na krev...promin

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula o.k.,jsi hodná a máš moc hezkou fotku.... Jejda, to víš, že budeš....Budu na Tebe myslet....Klidně se zeptej na ultravuku jak to vypadá, doktor by Ti to tajit neměl... 😀

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula to, ze jsi se spletla, že na ultrazvuk je dobrá předzvěst.... 😉

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl dekuju🙂 tu mi tam dala dcerka 🙂 zeptam se doktora v sobotu pak ti dam vedet.jdu koukat na ordynaci,tak zitra pisni.vecer tady budu zase.dobrou noc

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula Taky jdu koukat 😀 Tak se měj moc hezky a zítra...pa 😉

chrisula
5. lis 2013

@muddledgirl papapapapap zitra pokecame budu tady v 19.00 😀

muddledgirl
5. lis 2013

@chrisula určo.....aa těhotenství se řeší i v TV.... 😉

stazina1
6. lis 2013

Ahoj dievčatá 🙂
Vidím,že sa to tu dobre rozbehlo,aspoň je človeku hneď veselšie,keď vie,že má spolubojovníkov 🙂 Ja sa už nemožem dočkať,kedy dorazí MC,ako na potvoru som nachladená a tak zrejme bude meškat.Vám všetkým držím palečky a pekný deň 🙂

verkuska
autor
6. lis 2013

tak testík pořád nic :/ sakra práce

verkuska
autor
6. lis 2013

no ale zase pořád jakobych cítila, že to klapne, jsem z toho na nervy.... pořád si namlouvám, že po dvoudenní kultivaci ještě šance je, že se to na testu nemuselo ukázat. Ach jo, už ať je pátek.... dneska zase žádné bolesti nemám, jen velmi mírné v podbříšku....

vanushka
6. lis 2013

@verkuska ktory den je po transfere?

verkuska
autor
6. lis 2013

@vanushka 12. den po transferu, 14 od odběru

zazy
6. lis 2013

ahojky děvčata trochu Vás povzbudím,jsem 15 den po Et a byla jsem na krvi,ta pozitivní,hcg 863,.Měla jsem embryjko ve fázy kompaktní moruly po 5 dnní kultivaci,takže žádná sláva,ale jak je vidět,tak zázraky se dějí,tak nezoufejte,dopadlo to dobře

vanushka
6. lis 2013

@verkuska este moze byt skoro......hmmmm... dufam ze tam nieco bude, velmi dufam
mas v piatok odber krvi ?