IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

suzik161
10. únor 2014

@muddledgirl 6.den, na krev jdu za týden. Bylo to 5.denní embryo, ale bylo trošku pozadu prý. Vůbec nic mi k němu neřekli. 😒

verkuska
autor
10. únor 2014

@suzik161 je fakt brzoučko, já byla z toho taky na nervy, že tam nic není, jela jsem už zklamaná na tu krev a pak mě málem drblo, když mi řekla paní Ing. která to zkoumala, že těhu jsem, jsme tam kecali ještě půl hodiny, když chudák viděla, že jsem na infarkt, tlak jsem musela mít brutální 😀 a čárka na testu byla až na druhý den.... to, že se nic neobjeví na "chcankovém testu", jak to nazval pan mudr :D :D, tak to opravdu ještě nic neznamená. Rozhodující je už ta krev. Tkže klid, mimi tam určitě je, já tomu věřím.

muddledgirl
10. únor 2014

@suzik161 kočenko,já měla 3 denní,ale v jakém stadiu vůbec nevím.... ☹ Neklesej na duchu...zkus za dva dny zas... 😉 Někomu se objeví až 12 den....

muddledgirl
10. únor 2014

@suzik161no a jak víš Verkusce ještě dýl 😀 A to měla hcg víc jak 2x vyšší než já... 😉

verkuska
autor
10. únor 2014

@muddledgirl normálně od toho 3.2 cítím to mimi pravidelně 🙂 je to hezké.... ze zčátku to bylo pravidelně mezi sedmou a devátou večer a teď už i přes den 🙂 co ty, už taky cítíš?? Je to takové bubláníčko a šimráníčko nebo já nevím, jak to popsat, ale vím, že to je mimi.... schválně jsem si zkoušela poslechnout srdíčko, jak sebou šilo, ale nenašla jsem, tam muselo mimi řádit o 106 😀

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska já ne....no jo,Ty už máš druhé dítko....občas něco cítím...ale říkám...jestli to je mimi....kdoví,co to je... 😀 😀 😀 😀 Já ještě nemám čím poslouchát...do 4 dnů cca bych měla mít mini angel sound...už se nemůžu dočkat....

suzik161
10. únor 2014

@verkuska
@muddledgirl moc děkuji, doufám že to vyjde..... 3týdny doma zbytečně, to by mě mrzelo taky, vše budu muset ve škole dohnat

muddledgirl
10. únor 2014

@suzik161 ve škole???Cože???To víš,že vyjde... 😉 😉 😉

suzik161
10. únor 2014

@muddledgirl doučit to co jsem měla učit, chtěla bych se do práce vrátit. Nemám nijak náročnou práci, učím. Akor teď, když je před všema prázdninama, chodila bych tak 3 měsíce a pak velké prázdniny

verkuska
autor
10. únor 2014

@suzik161 já už myslela, že jsi student 😀 😀 no děcka počkají, důležitější je tvoje mimi.... zbytečné to určo není, každá šance, každý pokus je dobrý. Jednou to výjde, bohužel nikdy u nás nikdo neví kdy, ale jednou se zadaří.... a u tebe je to možná právě teď 🙂

muddledgirl
10. únor 2014

@suzik161 Jo,Ty učíš....No, to uvidíš dyžtak jak Ti bude...mně bylo hodně brzo zle....a učit bych určitě nezvládla....

muddledgirl
10. únor 2014

@suzik161
@verkuska Já teda nemůžu posoudit...ale myslela jsem,že po IVF je automatika být doma...nebo nee?Rozhodně si myslím,že je to lepší...

verkuska
autor
10. únor 2014

@muddledgirl mám možnost koupit si z bazárku tuto postýlku i s nebesy, peřinou, povlečením, prostěradlem, mantinel, zavinovačka ve stejném vzoru a to pouze za 1 700,- koukala jsem se, že to tak ta matrace stojí 1000,- - 1500,- kvalitnější.... no doufám, že to ta paní bude ještě mít, šíleně se mi líbí i když mám možnost mít zadara od segry, ale tahle se mi zkrátka líbí mnohem více 🙂 http://postylky.heureka.cz/drewex-duck-se-staho...

suzik161
10. únor 2014

@verkuska nejsem student jsem učitelka, učím na druhém stupni. Vím, že moje mimi je důležitější!!
@muddledgirl není to automatika, můj doktor mi říkal, že se pak můžu vrátit do práce. Uvidím jak to dopadne.

Tady je dneska krásně, sluníčko svítí, ptáci zpívají 😀 na sluníčku vidím úplně pidi ducha, ale to se mi možná zdá 😉 udělám si hezké odpoledne, přeji vám krásný den!!! 😎

verkuska
autor
10. únor 2014

@suzik161 jj přesně tak, hezký den a žádný stres 🙂 no ono na tu nemocenskou máš nárok po IVF celou dobu, ale pokud se samozřejmě rozhodneš jít do práce, tak můžeš.... záleží, jak se na to ty hlavně cítíš.... jestli učíš hodné třídy, tak proč ne 🙂 hezký den ti přeju 🙂 a drž se, jde ti to skvěle

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska pěkná a za krásný peníze...my budem mít cestovní a vůbec nevím..kde a jakou mám koupit matraci 😲

muddledgirl
10. únor 2014

@suzik161 tak u mně joo..já dělám dvanáctky a noční....
😉 😉 😉

Však uvidíš....no vidíš...já Ti chtěla napsat,ať chvíli počkáš....ono na začátku to jsou úplně pidi duši 😉 Udělej si hezké odpolko..Já za chvíli vyrážim do HK...na krev do Sanusu...tak zas prolítnu obchůdky..už skoro nemám žádný svetýrek.. 😀 Bříško roste...

suzik161
10. únor 2014

@verkuska učím na malé vesnici a tam jsou malotřídky, nejvíce máme ve třídě 12dětí a to jsou deváťáci, ti tam teď moc nebudou už 😀

verkuska
autor
10. únor 2014

@muddledgirl no já kdybych měla koupit, tak bych koupila jedině z ikee tuto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/2015... nebo tuto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/1015... , je hodně super to, že ten potah můžeš vyprat, má i naše dcerka s tím potahem a je to jedinečné 🙂 ale to záleží, jestli budu mít i s matrací od někoho nebo ne, jinak bych určo koupila jednu z těh dvou

muddledgirl
10. únor 2014

@suzik161 dvanáct dětí....tak to je masakr..to je fakt vesnice 😉 😉 😉

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska no to by bylo dobré...kdyby to šlo stáhnout a vyprat...no, já si to pak až přijedu okopčim do zpráv...já těm matracím vůbec nerozumím....začíná to pěkně letět...už musím sepsat ten seznam... 😀

verkuska
autor
10. únor 2014

@suzik161 no tak to se asi dá v klidu zvládnout, i když já bych asi nedala ani 3 děti naráz 😀 😀 obdivuju tě, že máš na takové povolání nervy 🙂 mimochodem dcera si už v osmi usmyslela, že bude učitelka taky 😀 nechápu, po kom to dítě je 🙂

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska dneska mí ty prsa dávaj.... 😀

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska 😀 😀 😀 já jsem z učitelské rodiny....tatínek,děda...teta, babička....a já teda bych učit nezvládla....kolikrát jsem si říkala,že budu doučovat angličtinu....ale asi bych to děcku neuměla pořádně vysvětlit,nevim...Učila jsem holčinu,ale tý bylo šestnáct... 😉

verkuska
autor
10. únor 2014

@muddledgirl já už mám plnou skříň věciček, tento týden mi přibydou po neteři ještě 😀 na pult přebalovací s komodou pod tím se jedu dnes podívat, pokud se bude líbit, tak kupuju 🙂 postýlku mám vyhlídnutou, když neklapne, tak budu mít zadara od segry po neteři 🙂 i speřinkou, polštářem, povlečení, prostěradlo, no zkrátka vše, co se spaní týče.... ještě mi bude chybět koupit kosmetika, teploměrek do vaničky... jo vaničku budu mít taky od segry 😀 hrací podložku, hračky 😀 no já už snad budu mít kromě té kosmetiky všechno jak tak koukám 😀 jaký seznam?? 😀

verkuska
autor
10. únor 2014

@muddledgirl já bych to nedala, anglicky jsem se učila 20 let a umím velké hov.o 😀 jsem ráda, že si pamatuju aspoň ty základy, když se teď učím s malou doma.... aspoň nevypadám před ní, jako totální blbec 😀 ale kolikrát z toho vybruslím tak, že ji pošlu za Vláďou, že on tomu rozumí více 😀 😀

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska Já mám zatím jen velkou krabici od pampersek hadýrků,kousátko a lahvičku a deset koupených bodýček....Zatím nemám moc místa...ale začnu na tom pracovat...hadýrky budu mít.....a další věci postupně musím koupit a zjistit,kde to není úplně předražený...ale máme tu jen dva obchody....kosmetiku mám,ale teploměr atd. taky ne....No vidíš...seznam...co se má koupit....Ty už máš jedno děcko tak nepotřebuješ...ale třeba prsní vložky apd...blbosti by mě jako prvorodičku nenapadly...chci mít do 7.měsíce všechno v cajku koupený a postel s kočárem aspoň vybranou.... 😀 😀 😀

muddledgirl
10. únor 2014

@verkuska tak já žila v GB pár let a teď zas budu chodit na soukromý hodiny k Australance....za pár let už chci konečně certifikát....musím letět...aby mi to neujelo...mějte se tu zatím hezky...pá pá...

verkuska
autor
10. únor 2014

tak už mám holky doma přebalovací pult 🙂 jsem nadšená, super cena z bazárku, je dělaný na zakázku a jako nový, je zkrátka super, no za 700,- nekup to 😀 🙂 zatím to mám dané uprostřed pokoje a čekám, až příjde mužíček a pomůže mi vymyslet, kde to vlastně dáme 🙂

verkuska
autor
10. únor 2014