• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v říjnu, listopadu 2013

24. července 2016 
@verkuska jo jo....ještě před transferem jsme zúžili výběr na Claudii, Tobiáše,Tadeáše,Samuela....Samík vyhrál....Máte hezká jména....
19. únor 2014 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a jak ty to máš s těma testama?? Koukám, že jsi pořád ranní ptáče :slight_smile:
19. únor 2014 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska dekuji za podporu.holt cas vzdycky pomuze.priszi ivf uz priste dopadne a basta :slight_smile:
19. únor 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@lucikk1 jj přesně tak, hlavně se nevzdávat :slight_smile: a vy jste se rozhodli jít za tři měsíce??
19. únor 2014 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska ahojky...ne ne,já u toho spinkám někdy...Do pondělka nejdéle mají zavolat...Jsem nějaká totálně nachcípaná,tak půjdu kolem poledne k doktorce.....až tam nebude tolik lidí....
19. únor 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to hodně štěstí, já se s tou rýmou trápila jak nevím co, ono to je u rýmy vcelku jedno jestli bereš prášky nebo ne, trvá stejně dlouho, akorát s kapkama to je snažší, no a jak si vzpomenu, že jsem kvůli tomu od půl druhé rána nespala a dělala kachnu v kuchyni, tak mi je ještě teď z toho zle :grinning: no já naštěstí měla jen tu rymečku a taky v krku mě bolelo, ale to jsem hned podchytila pryznicovým obkladem a bylo po bolesti do druhého dne.... no ale v pátek jsem byla zase u zubaře s bolavým zoubkem a zase jsem si ssamozřejmě nechala píchnout injekci :unamused: ni a vždycky po zubaři se mi vyhodí opar, no mám ho masakrální, a zase jen náplasti můžu používat, to je k zbláznění :rolling_eyes: :confounded:
19. únor 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poboliva me děloha, takovy křečíky tam mam, je to normalni?
19. únor 2014 v 10:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no, mně bolelo bříško jako na ms asi od 3.-9.den po ET...Myslím,že to normální je..... :wink:
19. únor 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska tak mám zánět hltanu a dýchacích cest....mám tedy bioparox a tu vincentku...blbě se mi dýchá.....to nesnáším.....chrchlám a bolí mě v krklu při kašli...a ucpaná rýma...ale jinak dobrý,hlavně,že nejsou horečky... :wink:
19. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl brrrrrrr nezávidím... co mimi, už cítíš, mě se tam hýbe o 106, zrovna před chvilko tam sebou šilo :slight_smile: je to super pocit :slight_smile: ať se brzičko uzdravíš, kde jsi to nachytala?
19. únor 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska moc necítím...je ještě čas do 22tt....a nevím,kde mám placentu...občas něco cítím...ale to je málo......no asi ve vlaku...nevím...moc se s nikým nestýkám....kvůli nemocem práve...
19. únor 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak to je určitě z toho vlaku.... no já už cítím fakt hodně a taky už docela často :slight_smile: ještě dva dny a prohlídka konečně :slight_smile:
19. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska já už se takz moc těším,až ho pořádně ucítím
19. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no to ti už co nevidět příjde :slight_smile: já zprvu jen tak lehounce a vždy večer kol sedmé :slight_smile: a teď to je fakt už síla a často, jdu mu pustit písničky, aby měl nějakou kulturní vložku :grinning: :slight_smile:
19. únor 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verkuska jj urcite za 3 mesice to zacnu resit.tak pujdu duben ci kveten. Uvidim jak vydrzim cekat:slight_smile:
19. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucikk1 Tak jak? Já půjdu taky až déle, mám v plánu v koncem nebo v půlce června. Pak budu mít 2měsíce prázdnin a nemusela bych na nemocenskou :wink: Záleží co mi řekne, protože naznačoval, že bych měla mít dlouhý protokol, tak bych musela začít už možná v květnu. Všechno se dozvím za 3 týdny, jestli ty cysty zmizí sami :unamused: Jinak jsem včera začala špinit a dnes MS přišla, takže by mi to Utrogestan taky neudržel. Hlavu vzhůru!!!
19. únor 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucikk1 já taky nemohla nikdy vydržet :slight_smile: ale když to nevyšlo, tak jsem si nadávala, že jsem to uspěchala :grinning: ono člověk to pak musí na něco svést :slight_smile: :wink:
19. únor 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 ach jo je to naprd co? Zacnu to resit asi v dubnu tak abych v kvetnu uz zacala stimulovat. Snad to dle meho planu vyjde. Ted mam MS uz 6 den a normalne ji mam 3 dny. Takze trochu rozhasene:slight_smile: holt hormony se nejak projevujou.
Pockam si na hezci pocasi a na chut do dalsiho boje. Ta ted nejak neni
19. únor 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucikk1 Je to na prd, teď jen doufám, že ty cysty zmizí sami a nebudu muset na nějaké odsátí nebo něco takového. Neboj ono to uteče rychle!! Co jsi měla za protokol, nechají ti ho?
19. únor 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 asi kratky :slight_smile: nevim jaky je rozdil mezi dlouhym a kratkym. Ale stimulovala jsem asi 12 dni. S doktorkou jeste domluvena nejsem. V pondeli mi delali jenom hcg a byla jsem jen u sestry.
Me cysta vzdy zmizela po MS. Urcite zmizi sama
19. únor 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk1 Píchala jsi od začátku cyklu? děkuji moc
19. únor 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 od 2 dne ms
19. únor 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikk1 Takže jako já, krátký :grinning:
19. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ženo moja, uvědomuješ si, že máme už polovinu těhu za sebou?? To letí šíleně..... mě už se teď stýská, že nebuu mít bříško :.D :grinning: zítra konečně kontrola, já jsem jak na trní :grinning:
20. únor 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzik161 jj vcera jsem to jeste studovala :slight_smile:
20. únor 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska jo jo,je to masakr...To bude dobrý,neboj :wink:
20. únor 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děvčata, od rána jsem jak na trní, dneska konečně kontrola a snad i pohlaví :grinning: vůbec nevím, co mám do té 11 dělat, abych se nezbláznila nedočkavostí :grinning:
21. únor 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak jak?? Pořád výsledky nejsou?? A jakpak se jinak cítíš?? Mě je šíleně moc báječně :slight_smile: až se tomu divím, váha 72,8 kg :slight_smile: no je to děs, ale co už, hormony daly tělu zabrat, tak kapku nakynulo :grinning:
21. únor 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkuska Ahoj kočí,na hovno...Volali,že jsem měla v krvi málo DNA...dnes nejedu...jsem ráda,že jsem v posteli,tak v pondělí znova na test...jsem na narv..
21. únor 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
počki a to jako budeš platit dalších 16 000,- ?? A to určujou podle toho DNA?? Bobinku a ještě nemocná k tomu, jsem úplně zapomněla, že tě chřipka zkolila, u nás zase malá nemocná, tak snad to nechytnu no
21. únor 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek