IVF v říjnu, listopadu 2013

verkuska
1. lis 2013

Ahoj holky, jste teď některá po IVF a čekáte, jak to dopadne?? Podělte se o pocity... já jsem byla v pátek 25. 10. a za týden na krev... jsem jak na trní. Ležíte?? Já teda ležela první tři dny poctivě a od té doby pravidelné procházky a normálně se pohybuju i doma... jinak pořád říhám a mám šílené větry :D :D břicho nebolí a zatím žádná krev, takže super...

verkuska
autor
29. dub 2014

@suzik161 tak super 🙂 KDY JEDEŠ NA DALŠÍ UZ?? Držím palečky, na práci teď nemyslí, to určo zvládnou i bez tebe 🙂 a děti se aspoň budou mít na co těšit, pokud tě mají rádi 🙂 😉

verkuska
autor
29. dub 2014

Já dneska holky UZ, vše v nejlepším pořádku, malá je už natočená hlavičkou dole 🙂 taky jsem dnes začla chodit na předporodní kurz 🙂 bylo to tam fajn

muddledgirl
30. dub 2014

@verkuska ahojky...tak to super....já jdu 7.5. na velký utz..tak jsem zvědavá..jestli prcek bude už mít hlavičku dole....My máme předporodní kurz jen dvě hodiny a prý se mám přihlásit až na červen...Co jsi se hezkého dozvěděla..?

suzik161
30. dub 2014

@verkuska
@muddledgirl Holky, je to asi v pr..... Folikuly přestávají růst, vše se rozhodne v pátek, vypadá to na zastavení cyklu. Nevím, co mám dělat ☹

muddledgirl
30. dub 2014

@suzik161 ach jo.....jak to? Kéž by se to vyřešilo a vše dopadlo jak má..... ☹ To mě moc mrzí... ☹ A minule jsi reagovala dobře,že?

muddledgirl
30. dub 2014

@suzik161 je fakt,že já jsem měla palby...naposled 300 denně a pak dokonce 400 denně

suzik161
30. dub 2014

@muddledgirl Nic mi neřekl, jak je to možné...vše se rozhodne v pátek.....nevím jak to bude pokračovat

muddledgirl
30. dub 2014

@suzik161 ☹ nenavýšil Ti léky,viď? To se může stát...jen jsem myslela,že ne,když i normálně ovuluješ...Pokud se to nepovede..tak by to chtělo stimulovat něčím jiným.. ☹ ☹ ☹ budu na Tebe moc myslet kočko...musím letět k zubaři... 😉

suzik161
30. dub 2014

@muddledgirl Nechal mi je na 200 jednotkách, prý je to hodně. Pokud se to nepovede, zkusíme genetiku a imuno a pomalu uvažuji o jiném centru. Tady mě tedy moc nepřesvědčili. Tak ať tě to nebolí!!!

muddledgirl
30. dub 2014

@suzik161 jasně...genetika,imuno...doporučuju....a jinak si holky chválí moc CUbe...v Praze..

muddledgirl
30. dub 2014

@suzik161 no já jsem měla hodně...a pomalu hyperstimulák..takže 200 je asi lepší no..

lucikk1
30. dub 2014

@suzik161 to je mi lito.snad to v patek dopadne dobre.ja si od zitra zacinam pichat. DRZIM TI PALCE

lucikk1
2. kvě 2014

@suzik161 tak jak? Myslim na tebe

suzik161
2. kvě 2014

@lucikk1 jéé, děkuji, vypadá to dobře, snad se zase rozjely. Dokonce na tom levém jsou snad lepší a je jich tam víc, to dřív nefungoval. A na pravém taky nějaké jsou. Dneska jsem píchala poslední Puregon, zítra Pregnyl, no a v pondělí OPU. Jsem zvědavá jak to dopadne, protože mám břicho jak balón, a docela mě bolí vaječníky. Cítím každý krok a pěkně mě tlačí. Tak doufám, že to bude dobrý. Jak ty? Jak válčíš?
@muddlegirl

lucikk1
3. kvě 2014

@suzik161 tak to mam radost.je to rychlost co?.ja jdu zitra na utz.picham puregon 200 jednotek za den.docela citim vajecniky.

suzik161
3. kvě 2014

@lucikk1 já píchala taky 200 a cítila jsem je taky, včera jsem měla 175 a dnes už nic. Je to velká rychlost, doufám, že z toho něco bude tentokrát, protože to docela bolí, mohu ležet na zádech, to je jediná možnost, kdy to netlačí 😀 ty chodíš i v neděli?

lucikk1
3. kvě 2014

@suzik161 jj ted to tak vyslo. Nastesti maji sluzby i o vikendu. Mam rozepsane davky jen do soboty. Dalsi mi naplanuji podle utz. Snad to bude ok. Pri prvnim ivf me nic nebolelo. Vajecniky jsem necitila. Tak snad bude vetsi uroda 😀

suzik161
3. kvě 2014

@lucikk1 přesně to si říkám taky, minule jsem nic necítila, teď je to občas hrůza. Tak snad to bude mít lepší výsledek 😀 drǔím nám palce, pomalu se mi to krátí 😉

muddledgirl
4. kvě 2014

@suzik161
@lucikk1 mně vaječníky bolely vždy,ale dalo se..horší bylo břicho po OPU..Ale vše se dá snést....držím pěstičky holčičky...Dnes je tu krásně..skáknu do obchodu...pak káva...snídaně...poklidit... 😀

suzik161
4. kvě 2014

@muddledgirl ahoj, bolí, ale dá se to vydržet, jen docela cítím bradavky. To jsem neměla předtím, tak snad to je dobré znamení. Zítra bude OPU, dneska jsem si naordinovaoa klis, abych jim nijak neuškodila. U nás je taky krásně, odpoledne si dám kávu na balkóně 😀 užívám si to, doufám, že to bude zítra dobré. Tý jo, teď koukám, ty jsi už 30tt, to je strašná rychlost

muddledgirl
4. kvě 2014

@suzik161 ahj kočí....to bude dobrý...když bolí vaječníky..je to fajn...víš,že se něco děje....My balkon nemáme.. ☹ Tak jsem podruhé v životě šla nenamalovaná do obchodu..no,hlad zvítězil.....Budu myslet...utíká to děsně...to Ti teda řeknu..

suzik161
4. kvě 2014

@muddledgirl děkuji moc, snad to bude dobrý

zazy
4. kvě 2014

Ahojky děvčata,
Tak mi byli u švagrové od středy,pěknej výlet,užila jsem si,ale už to není u mě na dlouhé cesty,byla to jen hodinka a půl a už aw to malé nelíbii,pěkně mě uvnitř bombardovala.Magnosolv musím denně,protože mě to bříško pořád tvrdne,sice je vše v pořádku,ale nejvěřím tomu,že to vydržím až do termínu porodu,no uvidíme.13:5 jdu na kontrolu,končím neschopenku a přecházím na mateřskou.
Děvčata moc na Vás myslím, a budu posílat tolik těhu bacilků,aby to tentokrát vyšlo,už přece potřebujeme následovnice.

lucikk1
4. kvě 2014

@muddledgirl me boli vajecniky az ted. Pri prvnim ivf jsem nic necitila. Holt chytam se kazde zmeny oproti minule. V pozitivnim smyslu🙂

suzik161
4. kvě 2014

@zazy děkuji zazy a s velkou náručí chytám. Já mám zítra OPU, doufám, že tam budou vajíčka 😀

suzik161
4. kvě 2014

@lucikk1 jak jsi dopadla na UTZ?

muddledgirl
4. kvě 2014

@lucikk1
@suzik161 myslím na vás kočky.... 😉

suzik161
5. kvě 2014

@lucikk1
@zazy
@muddledgirl
@verkuska
Ahoj holky, tak jsem doma po OPU, mám 13 vajíček. Embryolog říkal, že třetina se asi oplodní a zbytek zkusí nechat dozrát, kdyby se to povedlo, tak tam manža ještě bude muset zítra, ale i tak je to krásné 😀 Hodně mě bolí břicho, snad se z toho nic nerozjede

muddledgirl
5. kvě 2014

@suzik161 jo holka...13 je ještě o.k...já měla 17 a 42..to byla lahůdka...břicho mě bolelo týden...a nemohla jsem nic.... 😀 😀 😀 Super...tak vidíš,jak to krásně dopadlo nakonec...Joo? Mně se jich oplodnilo 16 a 38 ...ale nakonec mi zůstalo 5 a 23...Kočko...hodně pít..mně doktor říkal 4-6 litrů...já pila tak pět..podle mého mě to zachránilo naposled od hyperstilmuláku....A doporučují se bílkoviny..ale to já jim stále tvaroh..zase nás pak informuj...

suzik161
5. kvě 2014

@muddledgirl prosím tě, nevíš co je s veruska? Už dlouho se neozvala, svatba se jí krátí, ale že by vůbec neozvala??