Jak jste spokojeni v Sanusu v Hradci Králové?

evik31
18. črc 2011

Jelikož v poslední době u mě hlodají jisté pochybnosti,byla bych strašně ráda kdyby mě někdo napsal jak byl spokojen či nespokojen právě s tímto sanusem.Podstoupily jsme tam 2ivf a stále nic,zatím nám nenabídli ani jiné vyšetření,proto bych ráda věděla ,je nás víc ,nebo mám ten pocit jen já?
Děkuji moc.

crca
18. črc 2011

U mě je to už spíš trochu minulost,ALE-jezdila jsem do Sanusu Hradec 4,5roku,když nebudu počítat jedno ZT tak bez úspěchu,jezdila jsem k dr,Novotné-celkově Sanus mě nevadil,ale nějak mě nešmakoval přístup těch sester-obzvláště jedné 🙄 Pak mě převeleli dr.do Pardubic do Sanusu a jelikož mě to km vycházelo na stejno,začala jsem jezdit tam-přístup sester na jedničku a hned při první návštěvě(byť u mé stálé dr) jsem odjížděla naprosto spokojená a půl roku na to jsem šla na Ket a vyšel hned a dvojtě 😅
nevím,v tom Hradci jsem byla taková nervozní,bála se TĚCH sester na něco zeptat,tady jsem se cítila jak doma a i inseminace byla taková -RODINNÁ 😅 Přeju hodně štěstí 😵

dadous
19. črc 2011

ahojda, my jezdily k Šilhanovi, zvlaštní člověk, ale podařilo se na poprve, ale musím souhlasit s @crca, sestry tam teda děs běs,obzvlašt ta jedna starší, ja jsem se teda obrněla trpělivostí, šlo mi hlavně o to aby to vyšlo 😅 a přístup personalu jsem prostě překousla 😖 naštěstí to vyšlo 😵 každymu sedne něco jinyho, a jestli maš pocit, že se malo staraj, tak jdi do jinyho caru, ja bych to tak udělala 😵