Jaké jsou objednací lhůty do pražských CARů?

asaka
1. dub 2012

ahoj holky, prosím vás, kdo máte zkušenost, jaké jsou objednací lhůty na 1. konzultaci v pražských CARech, jak moc dopředu je vhodné se objednat aby byl termín aspoň trochu podle mých představ? A je potřeba se objednat na nějakou konkrétní dobu cyklu nebo 1. návštěva je čistě taková informační? Děkuju moc za odpovědi!

kuratkol
1. dub 2012

Za nás bylo 2 měsíce do Gennetu...

arianka
2. dub 2012

1.info je čistě orientační, s informacemi o možnostech atp. Gennet cca 9 týdnů, možná se to zlepšilo, teď nwm.

mufinka26
2. dub 2012

1. návštěva je většinou informační, manželovi udělaly hnedka spermio a mě braly krev, ale to bylo tím, že sem náhodou byla v tom správném dni cyklu kdy se toto dělá, jinak obj. lhůta Apolinář cca2 měsíce, ale mi měly štěstí a když sem tam volala, tak jim akorád někdo vypadl, takže sme šly na první návštěvu po měsíci 😉

maximka33
10. dub 2012

do gennetu i víc než 2 měsíce a musíš mít zprávu z gyndy.
do Pronatalu mě objednali následující týden a hned udělali vyšetření a manželovi vzali krev!!!! to bylo bleskovka.

crime
13. dub 2012

Ahoj, koncem března jsme byli v Gennetu poprvé a objednávala jsem se 2 měsíce dopředu. Takže přesně jak říkají ostatní holky.

ismet
16. dub 2012

Ahoj, já jsem se minulé pondělí objednala do Pronatalu v Hodkovičkách,dostala jsem termín hned v pátek a dnes mi udělali první testy. Doc. Vobořil řekl, že tento cyklus obětujeme testům a příští se začneme snažit.