• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jsou objednací lhůty do pražských CARů?

16. dubna 2012 
ahoj holky, prosím vás, kdo máte zkušenost, jaké jsou objednací lhůty na 1. konzultaci v pražských CARech, jak moc dopředu je vhodné se objednat aby byl termín aspoň trochu podle mých představ? A je potřeba se objednat na nějakou konkrétní dobu cyklu nebo 1. návštěva je čistě taková informační? Děkuju moc za odpovědi!
2. dub 2012 v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Za nás bylo 2 měsíce do Gennetu...
2. dub 2012 v 00:22  • Odpověz  • To se mi líbí
1.info je čistě orientační, s informacemi o možnostech atp. Gennet cca 9 týdnů, možná se to zlepšilo, teď nwm.
2. dub 2012 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
1. návštěva je většinou informační, manželovi udělaly hnedka spermio a mě braly krev, ale to bylo tím, že sem náhodou byla v tom správném dni cyklu kdy se toto dělá, jinak obj. lhůta Apolinář cca2 měsíce, ale mi měly štěstí a když sem tam volala, tak jim akorád někdo vypadl, takže sme šly na první návštěvu po měsíci :wink:
2. dub 2012 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
do gennetu i víc než 2 měsíce a musíš mít zprávu z gyndy.
do Pronatalu mě objednali následující týden a hned udělali vyšetření a manželovi vzali krev!!!! to bylo bleskovka.
10. dub 2012 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, koncem března jsme byli v Gennetu poprvé a objednávala jsem se 2 měsíce dopředu. Takže přesně jak říkají ostatní holky.
13. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem se minulé pondělí objednala do Pronatalu v Hodkovičkách,dostala jsem termín hned v pátek a dnes mi udělali první testy. Doc. Vobořil řekl, že tento cyklus obětujeme testům a příští se začneme snažit.
16. dub 2012 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek