Jaký je úspěch po tese nebo micro tese?

boure888
22. únor 2019

Vyšlo vám miminko po tese nebo micro tese? Manžel bere hormony a pokud se neobjeví čeká ho micro tese v iscare u Mudr Bittnera. Už jsme prošli 1ivf s spermiemi a pak zmizeli....

vavrovamichaela
23. únor 2019

@boure888 Ahoj,zatim nevíme,ale manžel vždy při spermiogramu tak +- 4 spermie,ale ne kvalitní.Po andrologickych vysetrenich navrhnuta operace Mese/Tese a pan doktor dával tak 60% šanci,ze tam něco najde.Nakonec z operace získáno 20 dávek k zamrazeni.Jsme rádi,ze jsme operaci zkusili.

adelyi
23. únor 2019

Kamaradce vysel hned prvni et

boure888
autor
23. únor 2019

@adelyi to je super

boure888
autor
23. únor 2019

@adelyi to je fajn, hodně štěstí a postupoval manžel hormonální přípravu? My injekce a léky a doporučuji micro tese.kde vám dělali?

vavrovamichaela
23. únor 2019

@boure888 žádné léky,o hormonální léčbě také mluvili,ale to je minimálně na půl roku léčba a to spíše navrhuje mužům,kteří mají také málo spermií,ale trochu větší počet 100 a tak a je u nich lepší i morfologie a motilita. Byl v Praze MUDr.Masek Pronatal

boure888
autor
23. únor 2019

@vavrovamichaela nás v pronatalu zklamali dál gel po kterém mu testosteron šel na 3 a šli jinam dali injekce a má 20 a pokud po půl roce nebudou tak nás čeká operace a už proběhlo ivf u vás?

boure888
autor
24. únor 2019

@vavrovamichaela tak u toho doktora jsme byli a ten nás přístupem zklamal dál gel který se neměl dávat, řekli nezavisle 3 další doktoři. ...manžel dříve měl spermie....jaké jste měli hodnoty hormonů? Děkuji

vavrovamichaela
24. únor 2019

@boure888 je to na dlouho,manžel byl na vyšetření a konzultaci ve státní nemocnici u nezávislého andrologie a potom až u androloga/urologa v Praze.Oba doporučili zkusit operaci a najít lepší zárodky spermií takto.Hormony měl v pořádku.Nyni jsem po stimulaci a v po OPU.

boure888
autor
24. únor 2019

@vavrovamichaela hodně štěstí a klidně napiš, aspoň pro nás naděje.. je to šílené období...

vavrovamichaela
5. bře 2019

@boure888 Ahoj,nezapomnělo jsem,chtěla jsem napsat,až budeme vědět výsledek.No odebrali mi 9 vajíček,z toho 5 zralych.Je to nás první pokus,tak jsme se rozhodli dárce nepoužit a zkusit to tema zmrazenyma.Nakonec z toho bylo jedno embryo.To mi zavedli 4 den.A teď čekáme na výsledek a je to na fakt na nervy😯Takže ani na zamrazeni žádné nebylo☹️

boure888
autor
5. bře 2019

@vavrovamichaela hodně štěstí, třeba to je ten vítěz...je to šílené a nefér ale naděje

vavrovamichaela
5. bře 2019

@boure888 urcite napisu,v neděli mám udělat test a v po nebo v ut přijít na test z krve.Pro mě je tedy nejhorší toto 14 denní čekání😌

boure888
autor
5. bře 2019

@vavrovamichaela to je nejhorší, hlavně ať to výjde 🤗🤗🤗

vavrovamichaela
8. bře 2019

@boure888
No,tak jsem 11 dni po ET a dnes v poledne jsem začala špinit.Test jsem chtěla zkusit v neděli a teď se bojím si ho udělat😔

boure888
autor
8. bře 2019

@vavrovamichaela dokud není krev, doufej, já to dostala vždy 10den po et nebo ket

boure888
autor
27. bře 2019

@vavrovamichaela Ahoj, jak to dopadlo?U nás na spermie zabrali hormony teď po roce se vrátili.hodně štěstí