Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

japro
15. čer 2014

@pavlina1976 no vždy to vydržím 😉

japro
15. čer 2014

@pavlina1976 no víš ono se to asi stejně nedá moc srovnávat kadé tělo nám reaguje jinak si myslím ..... někdo má na začátku těhotenství bolesti a nikdo ne ....... musíme to ještě chvilku vydržet 😉

kvetinka84
15. čer 2014

@pavlina1976 já tohle svědění a pupenec s boulí mě po orgalutranu, ale po hodině to zmizelo. Ale píchala jsem si ho jen 2x, tak sem to neřešila

pavlina1976
15. čer 2014

@kvetinka84 No jestli se to povede, tak fraxiparin mě čeká do 13tt, tak asi zkonzultuju jiné léky, protože je to protivný 😒 .

kvetinka84
15. čer 2014

Ahoj holky, tak mám za sebou další nic moc noc, sice na záchod nelítám, jen je mi šoufl od žaludku, ale zato asi nemůže ta střevní chřipka, ale těhu, ale bolí mě pořád břicho, střeva se mi tam kroutí, škrundá ve mě, trápí mě nadýmání, no fakt nim moc. Ta bolest je nepříjemná. Ale od večera nešpiním, tak snad je mimi v pořádku. Psychicky jsem z toho ale rozhozená. No a teď manžel vzal malého na pouť a řekl mi, ať ležím a odpočívám a tak jsem na ně koukala z okna a brečela jsem.

japro
15. čer 2014

@kvetinka84 ahoj to je nemilé já nevím no ale nejsou to prostě asi jen normální ty těhu příznaky ne? když ti včera dr řekla že je vše v pořádku .... tak odpočívej a příště pujdete všichni spolu a za nedlouho pujdete 4 🙂

kvetinka84
15. čer 2014

@japro No za těhu příznaky bych to asi považovala i s tím zvracením, kdyby páteční noc nestrávila na záchodě s šíleným průjmem a křečema v břiše.

japro
15. čer 2014

@kvetinka84 tak jestli se bojíš zavolej do nemocnice nebo tam kde jsi byla včera nebo tam jdi ..... jestli máš strach ......

olinkak
15. čer 2014

@japro pondělí už je zítra...to to letí !!!!! Jsem lehce nervózní, ale věřím že je to dobrá cesta a že to prostě vyjde 🙂

olinkak
15. čer 2014

@pavlina1976 Ahojky Pavlínko, věřím tomu že se zavrtali a už tam zůstanou 9 měsíců, jiná varianta se nepřipouští !!!! Myslím na tebe a držím palečky !!!!! Já už mám trošku nahnáno ze zzítřejší narkózy, ale snad to klapne dobře...Prostě jo !!!!!!! Dám to a všechno půjde jak těď po másle !!! A v pátek no pátek je ještě daleko...teď se musím soustředit na pondělí .. 😀 😀 😀 😀 😀

olinkak
15. čer 2014

@kvetinka84 Tak jsem ráda, že to všechno dobře dopadlo ... věřím že ses lekla..no jo prostě člověk se bude bát až do porodu a dokud neuslyší uááááááááá a pak se bude bát do 18 a do 25..prostě už celý život 🙂

japro
15. čer 2014

@olinkak přesně tak vyjde to neboj se nic a samé dobré myšlenky 🙂 tfuj tfuj tfuj

pavlina1976
15. čer 2014

@olinkak Přesně tak Olinko, zítra budou krásná zralá vajíčka 😉 . Zvládneš narkozu v pohodě 😉 . A půjde to dál jak po másle 😀 . Děkuju za podporu, je to fakt na hlavu 😀 . Občas mě tak dloubne a spíš zašimrá a taky mě bolí v kříži 😉 . Tak už si tam dělají hezky místečko holky šikovný 😀

olinkak
15. čer 2014

@pavlina1976 Jasan že se pěkně zakotvují 🙂 to je víc než jasné. Každý člověk má jiné pocity, mě třeba doktor říkal, že některé jeho pacientky po IVF - et, či Ket, necítily vůbec nic. Žádné bolesti, žádné nevolnosti(jen snad první 3 dny) a pak měly úplně klidné těhu. Tak doufejme, že to bude i náš případ 🙂 Jako jsem moc zvědavá a taky jsem ani naivní, ale strašně moc tomu chci věřit, že to vyjde!! Věřit je půlka úspěchu, já už jsem vlastně těhotná teď 🙂 mámá ranní nevolnosti, nafouknuté břicho a prsa 🙂 Sice vím, že jsou to hormony, kterýma mě napíchali...ale prostě tento stav prostě přetrvá a bude min. první trimestr 🙂 a pak se to zlepěí a prostě budu v tom 🙂

olinkak
15. čer 2014

@japro Děkuji, za podporu. 😀 😀 😀 😀 😀 V pondělí jak se proberu a budu doma, tak napíšu dojmy...teda pokud všechno dobře dopadne a nezůstanu tam dýl... 😉 Ale já doufám, že dr. Křenek je moje štěstíčko a že to dobře dopadne🙂

karolakmn
15. čer 2014

@japro ja ti tak zavidim ten 10den.... ja uz bych testovala...
@pavlina1976 jajky co to ctu za alergicky reakce... drzim palecky... dej vedet jak jsi dopadla
Jak se jinak holky citite... me boli zada, obcas bricho jak na ms, jinak nic

karolakmn
15. čer 2014

@olinkak tfuj tfuj tfuj zitra na tebe budu myslet a drzim palecky na kvalitni urodu... 🙂

karolakmn
15. čer 2014

@kvetinka84 neplakej... jen si odpocin, zaslouzis si to a budou jiny prilezitosti kdy vyrazis s nima... ted musis nabirat sily za dva 🙂

olinkak
15. čer 2014

@karolakmn Děkuji za podporu, doufám že úrodička bude dostačující a že z toho bude krásné embrijko, silné a vytrvalé a s dokonalým chrupem na zakousnutí se do sliznice 🙂

karolakmn
15. čer 2014

@japro @pavlina1976 taky mam holky trochu nafoukle bricho... nejsem zadny vychrtlik, ale ani obezni... spis mam normal takovou decentni pneumatiku v oblasti dolni casti bricha, takze to nafouknuzi je celkem znat... ale rikam si ze si tam mimi asivytvari prostor 😀

karolakmn
15. čer 2014

@olinkak bude to takovy maly upirek 😀

lucijete
15. čer 2014

@olinkak Olinko, takž zítra tfuj tfuj, přeju ti hodně zralých vajíček🙂 Pak dej vědět jak ti bude lépe co a jak, jsem napnutá jak struna! Nám to už prostě musí klapnout! Já se cítím v pohodě, sem tam mě píchne v břichu tak nevím.....ale vím, že je už zavrtanej bobek🙂

pavlina1976
15. čer 2014

@karolakmn Ahoj, jj to svědění toho břicha je protivný 😖 . Jinak taky mě začaly bolet záda v kříži a občas píchne a spíš šimrá, než bolí 😉 . Opravdu jen slabě 😕 . Jinak prsa taky nic. Teď vidím co s tím tělem dělá ta spousta hormonů po IVF 😖 . Věřím, že jsou zavrtaní a to pořádně 😀 . Už se těším na ty naše //, holky zlatý 😀

pavlina1976
15. čer 2014

@lucijete Ahoj, tak jak je ty naše třináctko 😀 .

karolakmn
15. čer 2014

@pavlina1976 tak ti tak zjistuji ze priznaky zatim mame na 99% shodny... doufak, ze je tovysledek zavrtani a ne zblnuti tela hormony...i kdyz ja zadne nemela jen utrous ted a pred jedna vcelicka ovitrel

lucijete
15. čer 2014

@pavlina1976 no stejne co vy😀 boli me v krizi, sem tam pichne v brichu, nebo sem parkrat postrehla takove zasimrani...jinak kdyz se zvednu tak se mi zamota hlava, ze musim chvilku stat a pak se rozejit...jinak prsa nic.....ale vim to, ze je tam uz pekne zavrtany kulisek🙂))))

olinkak
15. čer 2014

@lucijete Lucinko děkuji, hned jak budu trochu v pohodě po narkóze doma, tak hned písnu jaká byla "snáška". Tak to je jasné že drobeče už je zavrtaný, pěkně hluboko, vytváří si pokojíček 😉 😉 😉 😉 😉 Už ot musíme zvládnout !!!!!! Prostě teď už je konečně řada na nás a miminka stojí frontu 🙂 Tak je zítra nalákám a snad přijdou 🙂

pavlina1976
15. čer 2014

@lucijete Jéééé to je tak hezký, to pozitivní 😉 . Já tohle s tím motáním hlavy měla taky 3 den, celý den jsem musela ležet, protože jsem málem omdlela i v sedě 😉 😉 . Teď už je to dobrý, ale trvalo to dva dny. Taky věřím, že jsou zavrtaní 😀

pavlina1976
15. čer 2014

@karolakmn Taky koukám i Luca je na tom stejně jak my 😀 . Její přístup je krásně pozitivní, nakazila mě 😉 . Věřím, že tam máme ty naše prďolky zavrtaný 😀

karolakmn
15. čer 2014

@pavlina1976 @lucijete nakazte me taky pozitivni naladou... me dnes boli nejak nohy a to jsem moc nenachodila... 😀