Je lepší mít po nezadařeném KET pauzu nebo zkusit hned další měsíc?

makucinek
9. bře 2019

Holky,po nezdařeném ket je lepší pauza nebo jít hned další měsíc?

malanoha
9. bře 2019

Zalezi asi, jestli jsi ho mela v prirozenem cyklu nebo s leky. Pokud v prirozenem, sla bych klidne dalsi mesic na dalsi. Jestli v rizenem, mesic bych si od leku odpocinula...

lucik253
9. bře 2019

@makucinek Ahojky ja mela prvni Ket koncem listopadu,doufala jsem ze se pred Vanocema zadari ale ne 🥺 pak byly svatky atd.Pak se objednala k Mudr a tam byl termin az 5.2. To mi jeste vzala krev a poslala na hysteroskopii. Takze ted budu mit druhy Ket vlozeni cca 23.3.

makucinek
autor
9. bře 2019

@malanoha v nativním cyklu, estrofem kvůli nízké sliznici, první pokus nedopadl,ke druhému nedošlo ,popraskaly folikuly a teď přemýšlím,jestli hned při další ms nebo počkat.

malanoha
9. bře 2019

@makucinek Tak tomu ja tedy nerozumim.. Pokud jsi brala Estrofem, tak to nemohl byt ket v prirozenem cyklu. Ten prirozene ovulaci brani. Tak jak ti mohly vajicka popraskat? No kazdopadne odpoved na tvoji otazku je, ze bych si dala pauzu.

klerik19
9. bře 2019

@makucinek ja jsem brala estrofem, protoze ovulace nejak stavkovala a prvni ket se nepovedl. Dalsi mesic jsme sli na dalsi transfer, zase s estrofemem, a jsem v 18tt. Pokud by se ani ten druhy nepovedl, mela jsem v planu nechat mesic pauzu pred dalsim pokusem.

verajan
10. bře 2019

Já měla teď v přirozeném cyklu a jdu hned do dalšího 😊🍀🍀🍀

luciebx
10. bře 2019

Já měla ET v říjnu a na ket sem šla pak až v dubnu. Větší pauzu. Tělo se procistilo a teď tu mám 14 měsíční holčičku.

misicka1988
11. bře 2019

Já měla hned bez pauzy, a povedlo se. A vše bylo v pořádku.