Je tu někdo v 5-6tt po úspěšném IVF?

pidisek
18. črc 2013

Ahoj jsem v5tt po úspěšném transferu, jste na tom někdo podobně?

simka77spain
18. črc 2013

Ahojki, ja jsem na tom asi podobne 🙂 ale nechapu teda jak se pocitají ty ´tydny toho tehotenství. 🙂 jsem po ICSI, 26. 06 odber a 01.07 transfer. tady to píse pod mojim jmenem ze jsem 6tt, ale nevim. Jeste jsem u doktora nebyla, ale test je pozitivní a mesicky neprisli, tak uz se tesím na kontrolu. 🙂

biolage
18. črc 2013

Záleží jak to kdo počítá. Zapomněla jsem se zeptat dr. v kolikátym jsem,ale dle mého 7tt. Poslední ms 2.6 odběr 15.6 a 19.6 transfer. Na ultrazvuku jsme viděli dvě srdíčka. Nechali jsme si udělat PICSI. Blahopřeji holky 😀
@pidisek
@simka77spain

kacenka1979
18. črc 2013

Tak ja už teda o kousek dál🙂 přesně31+4....jinak se to počítá týden+ dny...ale ve skutečnosti jsem otehotnela o 14 dnů dříve...protože se to počítá od začátku ms....jinak k oplodnění došlo 28.12. A dle ultra ve 12 tt to vycházelo na.27.12.:-) celkem přesný...vecinou u ivf to sedí +-3 dny max co mi řekl v genetu +-7 dní...jinak gratulace...krásně si to užij🙂 já už spíš prezivam🙂 8 měsíc je už maso..uf sice strach pracuje ale moc se těším na prcka🙂))) doporučuju jit na 4d ultrazvuk máme super fotecky 🙂 hrdě jsem pak probrecela celý den...stojí to za to!!!!

kacenka1979
18. črc 2013

@biolage podle mě zitra zacinas 7tt takže jsi 6+0🙂 ale ve skutečnosti4+0...je závidím ja už na začátku 8měsíce 🙂 a to už je za pár.....

pidisek
autor
19. črc 2013

@simka77spain ahojky - ja měla opu 21.6. což je vlastně den početí. Od toho se ma odečíst 14 dni a mas tak den posledni ms...nekteré kalkulačky počítají podle dne početí 🙂 a jak ti je? Uz jsi byla na utz? 🙂

pidisek
autor
19. črc 2013

@biolage tyyy joooo blahoprejuuuuuu !!!!! To je krása!!! Ja vzdělaní jednu dutinou s tečkou zatím, tento týden v úterý... dnes jsem podle kalkulaček 6+0

pidisek
autor
19. črc 2013

@kacenka1979 blahopreju, to je krasny... me bylo ted poprvé trochu blbe...ale da se to a hlavne - cokoli zvládnu, hlavně at tam je srdíčko a vse je ok! 🙂

pidisek
autor
19. črc 2013

@kacenka1979
@biolage
Ja myslím ze jestli zítra začíná 7tt tak je 6+6 ne? Trochu v tom plavu

pidisek
autor
19. črc 2013

@biolage jsi o týden víc nez ja 🙂

simka77spain
19. črc 2013

@pidisek je mi nijak, kdyby nbylo toho testu tak snad ani neverim ze jsem tehotná. na ultrazvuku jsem nebyla, 25 jdu teprv tady na stredisko, ale to asi jen zapsat tehotenství a od tama me teprv poslou na gyndu, je to tady trochu zdlouhavé a jiné nez v cesku. desne se tesim na ultrazvuk a hrozne by me zajimalo jestli uz pujde slyset srdicko abych vedela jestli se chytili dva nebo jen jeden. to uz by meli vedet? nebo az pozdeji? jsem z toho zmatená.

pidisek
autor
19. črc 2013

No ja ho v úterý jeste neviděla, ale jdu za týden a to by uz mohlo byt všude pisou ze 6-8tt uz je vidět 🙂 a kde jsi?

kacenka1979
19. črc 2013

@pidisek od 6+1 začíná už 7 tt ja vtom počítání taky plavala🙂 srdíčko je vidět od cca 6tt u nás přesně6+3 co pamatuju...jinak ja první příznaky měla asi 3 tt po ...prsa ,tmavá moč,za další 2 tt bolesti v břiše roztahovani dělohy

pidisek
autor
19. črc 2013

Ja měla bolesti furt a mám i ted....ale pry je to jeste tou stimulaci..

pidisek
autor
20. črc 2013

Tak ja nevím... Dneska 29.den od početí.. Tak kolikaty týden a den? Uz v tom plavu...

simka77spain
21. črc 2013

@pidisek jsem ve spañelsku. ale uz jsem se ptala, tak ultrazvuk mi udelaji i tady v bydlisti.

simka77spain
21. črc 2013

Tak holky musim vám ríct ze jsem docela vyhukaná. v pátek me bolelo tak strasne bricho, ze jsem cele odpoledne jen prolezela a jak jsem vstala tak jsem mela takovy slaby vytok svetle hnedy. potom asi za pul hodky trochu krve. tak jsme bezeli do nemocnice na pohotovost a sedeli tam az do 4 do rana.
Vzali mi krev, tak ten nivel hormonu jsem mela 1238, a ze to pry odpovídá dobe mého tehotenství takze by melo byt vsechno v porádku, na ultrazvuku pry jeste nic nejde videt, ale to pry by bylo asi taky normalni, tak me poslali domu, zakaz jakekoliv ficiké zateze, a samozrejme zadny sex 🙄
jak jsem vylezla z nemocnice tak jsem brecela jak blbá ze jsou jeste tam. tak tedka jenom lezim, a nudim se. V Pondeli jdu zase na krev a ultrazvuk, tak drzte palce, protoze ty hnedé vytoky pokracuji, i kdyz uz je to o hodne slabsí, ale tak myslim ze to bude dobré. Me to pripadá jak by to telo chtelo nejak menstruovat nebo co....nevim, mate nekdo s tim zkusenost?

simka77spain
21. črc 2013

jo, a taky jsem se tam ptala teda, jak se pocitaji ty tydny,protoze normalni tehotenstvi se pocita od posledni menstruace, ale to neodpovida poceti ze jo?' tak mi rekli ze jo, ze se to pocita od psoledni menstruace, rpotoze ani to prirozene pocetí neni poceto pri posledni menstruaci, ale az v ovulaci za 14 dni. pocitaji to tak pry kvuli vyvinu uz jen toho samotneho vajícka. 🙂 takze me rekli ze jsem 5 tyden a v patek jeden den, coz uz ted je 5+3 🙂

pidisek
autor
21. črc 2013

Ja jsem po ivf tak vím přesně kdy se oplodnilo a i podle ms to vychází stejně...ja jsem dnes 6+2 ....

pidisek
autor
21. črc 2013

@simka77spain jestli ti řekli ze je to ok tak snad je to tak - je uz přece zakousnuto ne?? Třeba je to jen nejaka praskla cévka to se pry stava a ted jsem četla ze v 5-7tydnu je spineni úplne bežné... Děloha se roztahuje a tak.... Neboj se..,to bude dobrý....

camiben
22. črc 2013

Ahoj holky, můžu se přidat? Já jsem po 2. IVF a dnes mi těhu potvrdili z krve 🙂

simka77spain
22. črc 2013

@pidisek ahojki, dneska rano jsem zase sedela v nemocnici, byla jsem znova na krvi. vyslo mi v patek 1238 a dneska coz je po trech dnech 1863. stoupá to, ale rekli mi ze by to melo stoupat dvakrat tolik a ze u me to tak neni, tak ze mam prijit zase ve stredu znova. vubec nechapu teda jestli to ej dobre nebo ne. taky sjem se nekde docetla ze kdyz ti davali dve embria, a ptoom to jedno se odlouplo tak to treba je videt taky v tom hormonu z krve, ale ze to potom uz zas bude stoupat rychleji. víte o tom nekdo neco? jsem zmatená..

simka77spain
22. črc 2013

jake mate hodnoty vy a tom HCG?

camiben
22. črc 2013

@simka77spain Já jsem dnes 15. den po ET a HCG mám 1830......

pidisek
autor
22. črc 2013

@simka77spain ahoj tak jak ti je?

pidisek
autor
22. črc 2013

Ja jdu k dr az v pátek to bude přesně 30 dní po transferu... Hcg mi jeste nikdo neměnil...takže se trochu bojím....

simka77spain
23. črc 2013

@pidisek ahojki, je mi normálne, prsa napnuté, citím se fakt tehotná....ten výtok je hodne slaboucký (par kapek za den), ale uz by mohl zmizet teda ☹ zítra jdu zase na krev do nemocnice, tak uvidim co mi reknou. Nechci nic císt pres internet, protoze jsem z toho ejste vic nervozní, pisou ruzne veci, ze to muze poukazovat na spatne tehotenství...ale to si teda zatim nejak vubec nepripoustím. Jen se hlídám a setrím at se z nicím nenamaham, nic nezvedám, Uz chci aby to bylo pryc tech prvních nejhorsích týdnu, a at uz je vsechno jasné. Na ultrazvuku nic nevidi, sice do papíru mi napsali ze tam je nejaký puntik 1 mm, ale ze nejde moc dobre videt. takze nic.Preju vám at vám to jde jako po másle, a piste co a jak vy s vasima prohlídkama at jsem trochu v klidu. 🙂 zase zítra se ozvu co a jak mi rekli :-*

simka77spain
23. črc 2013

@camiben 15 dni po ET to je od odberu vajicek nebo po transferu?

pidisek
autor
23. črc 2013

@simka77spain ozvi určitě držím palce 🙂

camiben
23. črc 2013

@simka77spain Po transferu 🙂

simka77spain
23. črc 2013

@camiben a ja 22 den po transferu 1863, tak to by bylo docela podobné s tebou. 🙂 uz chci aby byl zítrek, at uz mid aji pokoj hihihi. jsem z toho vseho vystrasená. Dyt kazdá zenska to ma jinak ne?