Jen 4 buněčná embrya 3. den. Měly jste to tak?

abety
21. únor 2011

Ahoj všem, tak jsem měla dnes takovou radost, že mám za sebou transfer 2 embryí, jenže teď tu vše pročítám a nevím, jestli je to úplně v pořádku. Na odběru jsem byla v pátek, dnes transfer, takže 3.den.. A obě embyjka byla jen 4 buněčná, viděla jsem to na ultrazvuku.. Přitom paní doktorka říkala, že jsou pěkná, odpovídající vývoji..A na netu píšou, že 3.den by měla být 6-8 buněčná..Tak mám zase dalšího brouka v hlavě☹ Měla jste některá 3.den transferu taky jen 4buňky?Moc děkuju!!! Bety

kuc
22. únor 2011

Ahoj já sice byla na ET již před 11 lety odběr byl ve čtvrtek a transfer již v sobotu ale měla jsem 2 embria jedno
tří buněčné a jedno pětibuněčné no a v 7 týdnu byly 2 i když se pak jedno vstřebalo a v 9 týdnu bylo již jen jedno
ale dnes je to 10 letý Kubík který mi dělá jen samou radost. Tobě přeji aby se na tebe také usmálo štěstí a co
nejdříve jsi našla dvě čárečky takže tfuj,tfuj,tfuj

abety
autor
22. únor 2011

Moc děkuju za odpověď!Místo, abych byla klidná, tak se tu stresuju, že byly zavedena stejně pomalejší embryjka.. Chci věřit, že to vyjde, ale statistiky mluví proti mně, holky tu většinou píší, že byly na transferu až 5.den PK, měly morulky, blastocysty...Tak si moc velkou šanci nechci dávat ☹ A moc ti děkuju! Bety

kuc
23. únor 2011

Ano dnes jsou postupy jiné, ale chce to pozitivní přístup hlavně klid a nestresovat se, já také nevěřila že to dopadne
byly jsme na pokoji po odběru tři, obě spoluležící měly hafo vajíček ( 14 a 27) já jen tři, a z toho jen dvě zralá k oplodnění v tu dobu byl standart že se transferovala tři embria, těm dvěma sestřička řekla ,že mají přijet v sobotu k transferu, a mě řekla že si mám v pátek zavolat zda se vůbec něco oplodnilo, nakonec se oplodnily obě a ty mi také zavedli. Když mě za čtrnáct dnů řekla sestra že je test pozitivní ( sama jsem neměla odvahu si ho udělat ) tak ze mě pouze vypadlo " a to je fakt, to můžu říct manželovi " ale skutečně jsem tomu uvěřila až když jsem viděla fazolky na ultrazvuku. Tak se drž , naděje je vždy, Držím moc palečky. Renata