Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 jupííí... budu držet palečky!!!! 😵

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Moc děkuji 🙂 I tobě mačkám a mačkám...

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 no tak to určitě vyjde 😉 nám oběma 😉

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 Pálí mě žáha, blééé 😝 😝 😝

lucishek007
6. bře 2014

@monyna83 no já už zdlábla banán se šlehačkou a na zítra mám nachystaný krémeš 😀

monyna83
6. bře 2014

@lucishek007 kDYŽ JÁ MÁM TAKÉ POŘÁD POTŘEBU SE CPÁT...Sýr, šunka, paprika, gulášová polévka, margotka..Všechno dohromady... 😀 😀 😀

ivulenka34
6. bře 2014

@sofie333 ahoj jak to že jsi i krvacela?to slyším poprvé...no tak hlavně lež nic nedelej a v klidu..mě to čeká v úterý 🙂 kdy jdeš na kontrolu?držím pěsti 😉

papkla
6. bře 2014

Tak holky, zitra budu 10 a kus den po transferu,takze asi rano budu testovat. Dyl uz to asi ani psychicky nevydrzim. Tak dam vedet. Kdo dalsi je na rade s testovanim? 🙂

sofie333
6. bře 2014

@ivulenka34
Já nevím, asi mi trošku podráždili čípek tím katetrem 😒 Nemohla se tam dostat 😨 Minule taky, ale míň. Dělala to stejná Dr., předešlé IUI jsem nic takového nezaznamenala. Ono už to zesláblo a je to jen růžové špinění.Teď jsem si dala hodinku na orbitreku 😅 Nechci se omezovat a soustředit se jen na výsledek, to jsem dělala doteď a nic...Potřebuji dát dolů tak 10 kg, zaměřím se teď na to.
Na kontrolu za 14 dní, testy jsem si nekoupila, v lékárně mi nějaký děda dýchal za krk, tak jsem na to úplně zapoměla 😀

papkla
7. bře 2014

@monyna83 Ahoj, tak mam na testu dve carky,celkem i zretelne. Porad tomu nejak nemuzu uverit 🙂 Tak kdyz budes testovat v nedeli, tak to tam urcite uz bude. Drzim pesti!!!

hanys28
7. bře 2014

@papkla Jééé tak to je skvělá zpráva!!! 🙂

papkla
7. bře 2014

Tak devcatka vezmete si ze me priklad a je to tu plne takovych fotek 🙂 🙂🙂

papkla
7. bře 2014

Jeste dodavam,ze test jsem delala 10 den po ET (25.2.). Tak se toho nebojte a testujte, urcite to vyjde. Mod drzdim pesti!!!

lucishek007
7. bře 2014

@monyna83 no to já tak postupně... nejdřív rohlíček se sýrem a salámkem s rajčátkem, pak čokoládku, pak babán se šlehačkou 🙂 no už abych šla do práce jinak budu jak sud 😀

lucishek007
7. bře 2014

@papkla no krásnéééééé!!!! gratuluju!!! 😵 😵 😵

nadijka
7. bře 2014

@monyna83
@lucishek007 holky tak u mě nic.. bílo a žádnej duch.. volala jsem do CARU, jestli můžu vysadit ten utroš..a že ne a že mám příjít na krev a znovu zkusit test za dva dny.. no trošku mi slza ukápla.. ale co nadělám..a aspoň v nouzi poznáš manžela...ten můj byl naprosto skvělý, i když vidím, že ho to taky bolí... 😀 držím vám pěsti holky, vám to musí vyjít.. kde by jinde ty procenta byla 🙂 krásný den

lucishek007
7. bře 2014

@nadijka ještě nevěš hlavu 😉 uvidíš jaké budou výsledky z krve 😉 mně říkala sestřička, že se nemám testovat, že ty testy můžou být falešné a zbytečně bych se stresovala. držím pěsti ať vše dobře dopadne 😉

nadijka
7. bře 2014

@lucishek007 já už tomu vůbec nevěřím, 12 den po ET po transferu 5tidenního embryjka už by tam měla být čára jak hrom.. a jen by mě zajímalo kde se loudá ta moje menstruace.. 😀

lucishek007
7. bře 2014

@nadijka uvidíš co ti řeknou z krve 😉 zkus ještě věřit 😵

monyna83
7. bře 2014

@papkla potichounku gratuluji,maminko 🙂

martiina_k
7. bře 2014

@nadijka Nech si trošku jiskřičku naděje, ale nedělej si přehnané iluze, protože bys potom mohla být hodně a zbytečně zklamaná ještě jednou (jednou sis to prožila teď). Já měla test z moči pozitivní, tak jsem se těšila, ale pořád jsem se jako netěšila na 100%, pořád mi cosi říkalo, ať tomu úplně nevěřím. Z krve mi řekli, že tam toho hormonu mám 47 (nebo tak nějak) a že to není moc a abych přijela po týdnu znovu. Byla jsem u nás za dva dny na to, prtoože týden bych to nevydržela, pochopitelně to kleslo a všichni mi říkali, neboj to bude dobrý, třeba to vyjde. Já už byla přesvědčená, že je to v háji, nicméně takový maličký jiskřičky naděje jsem měla, ale fakt maličký, protože jsem nechtěla být znovu zklamaná. Takže jsem se přesvědčila, že ani // na testu nic nemusí znamenat.

monyna83
7. bře 2014

@nadijka je mi to líto,počkej na testy krve. Hlavně buď silná,myslím na Tebe! 😉

nadijka
7. bře 2014

@martiina_k
@monyna83
@lucishek007
holky.. já to obrečela to je jasný.. ale prostě nebyl to zas úplnej záchvat zoufalství.. to se prostě stává.. někdo se dočká hned, někdo má za sebou pokusů víc.. takže jsem teď na netu nakupovala.. abych se uklidnila 😀 z tý krve už nečekám žádný pozitivní výsledek, jak píšu, na testu už by to mělo být vidět.. 🙂 naděje sice umíra poslední, ale prostě jsou věci, že i ve sportce je větší šance na výhru jackpotu 😀 nejřív jsem si říkala, že do dalšího pokusu nejdu.. ale teď prostě vím, že za 3 měsíce jdem do toho znova 🙂

martiina_k
7. bře 2014

@nadijka přesně tak jsem k tomu přistupovala já. Samozřejmně nějaká slza ukápla, neříkám, že mi to nebylo líto, ale svět se kvůli tomu nezbořil a život pokračuje dál. Byl to můj první pokus, tak jsem sice doufala, že to vyjde, ale věděla, že málokomu to vyšlo na poprvé. Včera jsme byli teda v centru aby nám řekli, co dál a protože máme dva nanučky v mrazáku, tak ode dneška beru léky, příští pondělí (17. 3.) pojedem na UZ aby nám doktor řekl, jak narostla sliznice a někdy mezi 22. - 24. 3. bude další transfer. Takže se těším na další a nekoukám moc nazpátek 😅 TO by se člověk utrápil, kdyby se utápěl v sebelítosti jakto že druhým to jde a nám ne... moje sestra otěhotněla přesto, že brala antikoncepci, má 2,5 letého Honzíka, potom na sebe "jednou hupsli" (prý po třech měsících) :D a má z toho půlročního Danečka. Kluci se narodili přesně na stejný den po dvou letech... holt někdo má a někdo to má složitější... ale všechny se dočkáme, já tomu věřím 🙂

nadijka
7. bře 2014

@martiina_k tak my ani žádnýho mrazáčka nemáme.. už jsem to tu psala.. prostě to dopadlo naprosto katastrofálně.. takže se teď asi domluvíme, co bude dál a za 3 měsíce to zkusíme asi znova 🙂 nevím, kde byl problém, asi trochu i příroda v tom má prsty.. že ty vajíčka nebyly moc kvalitní.. nevím.. sama jsem byla v naprostém šoku i doktorka říkala, že ji to překvapilo, že se vše vyvíjelo naprosto ukázkově.. takže sama jsem zvědavá jaký bude další postup 🙂 teď čekám na menstruaci, protože ta mě zajímá kde je.. i ta sestra se mě ptala.. jestli jsem dostala menstruaci.. no ale já si myslím, že ji držej asi ty hormony.. 🙂 musíme prostě být v klidu a pozitivně myslet.. jiná rada není, každá se jednou třeba dočkáme 🙂

martiina_k
7. bře 2014

@nadijka mě přišla menstruace až když mi definitivně řekli, že to nevyšlo a vysadila jsem hormony.
My máme vajíčka darovaná, takže by kvalitní být měly a vydržely tři z devíti.

nadijka
7. bře 2014

@martiina_k a můžu se zeptat jaký je problém u vás? jestli ti to nějak nevadí.. já si totiž myslím, že možná to bude taky u nás ta cesta.. ale s tím bych se musela úplně nějak duševně vyrovnat .. 🙂

martiina_k
7. bře 2014

@nadijka jsem po chemoterapiích (před 15ti lety), takže mám zničené vaječníky, nejsou tam žádná vajíčka. Takže toto byla jediná možnost. Já se s tím srovnala rychle (zjistili jsem to 2010), protože jsem byla šťastná, že je varianta, jak mít děti. Manželovi se to nelíbilo, nicméně se s tím také musel srovnat. Nic jiného mu nezbylo. Jako trošku mě mrzí, že po mě vlastně nezůstane žádný "genetický" materiál, nic ze mě prostě nepůjde dál, ale to je daň za to, že žiju a mám život bez omezení (díky doktorům). Budu šťastná, když se to zadaří. S čím jsem se ale duševně nevyrovnala, to jsou peníze, co do toho musíme dát. 😅 Je to šílené.... naše příjmy ani zdaleka nedosahují průměru v republice, já mám plat jakžtakž, manžel naprosto podprůměrný a to máme oba vysokou školu. No ale když se to podaří, tak potom ty peníze řešit nebudu, to je jasné. Horší by byla varianta, kdybysme do toho dali třeba 250 000 a nic z toho nebylo ☹

nadijka
7. bře 2014

@martiina_k ano ano..finanční stránka je po té psychické hned na druhým místě.. peníze čert vem.. nás to vyšlo na necelých 19 tis.. a nevím jak se pohybují ceny dárcovských vajíček..a naprosto chápu, že prostě to je jediná cesta k vytouženému miminku.. sama jsem o této variantě četla a samozřejmě když jsem viděla ten vývoj našich embryjek tak i toto se mi mihlo hlavou a samozřejmě bych se s tím musela sama vyrovnat a stejně tak i manžel...my se snažíme od srpna 2012, zhruba v květnu 2013 jsem začala řešit, proč to nejde, zjistili neprůchodný vejcovod. Pak jsem chvíli cvičila mojžíšovku, ale nedařilo se.. v průběhu toho půl roku..tak jsme v péči Caru od září 2013 a první pokus teda proběhl až teď v tom únoru 2014..bohužel dopadl, tak jak dopadl.. jinak mně je 30 a manželovi 26 .. takže čas jde bohužel proti mě.. je mi jasný, že ty vajíčka už nejsou jak ve 20 🙂

martiina_k
7. bře 2014

@nadijka no za vajíčka jsme platili 39 000, takže zatím jsem do toho dali 62 000 (se vším všudy). Já to zjistila náhodou právě v tom roku 2010, kdy mi onkoložka na pravidelné kontrole něco takového řekla s tím, že si myslela že vím, že vaječníky jsou zničené. Tak jsem zašli do Caru, abych měla jistotu a v případě, že by tam ještě nějaká vajíčka byla, tak bysme si je nechali zamrazit. No a potrvrdilo se, že tam prostě žádná nejsou. Děti jsem chtěla řešit až koncem roku 2013, takže jsme měli tři roky na to, si to v hlavě srovnat.