Kdo je po ET a jak se cítí?

cicinky
17. led 2014

Ahoj holky, je tu některá po ET, která také čeká 14 dní a jak se cítíte? 🙂

holubice.petra
20. bře 2014

@petra54 utrogestan ani estrofen ti ducha na testu neudelaji 😉 jen tehu 🙂 max.by to mohl udelat pregnyl ale ten je do tydne pryc z tela...

Ja jsem dnes 9.den od KETu a mam taky uz silneho ducha 🙂

petra54
21. bře 2014

tak ted uz jen potvrdit tehu z UZ a krve a budu klidnejsi 😀

holubice.petra
21. bře 2014

@petra54 kdy kdes na krev js v utery...je to nekonecny ,😉

lenkacho
22. bře 2014

Ahoj mohu se zeptat dnes jsem 11.den po transferu a test negativni.myslite,že je ještě šance?

petra54
22. bře 2014

@holubice.petra příští týden se budu objednávat,tak ještě nevím,ale snad mě vezmou co nejdřív

lenkacho
22. bře 2014

holubice.petra ty jdeš do sanusu v úterý?

holubice.petra
22. bře 2014

@lenkacho jo v utery na krev 😉

holubice.petra
22. bře 2014

@lenkacho neco by melo byt uz asi videt ☹ ale sance je vzdycky...ja uz mam celkem peknou carku...jsem taky 11den od ketu..

lucishek007
22. bře 2014

@lenkacho záleží jaký jsi měla test. já testovala testíkem dr.max a 10den a dušíka sem měla

petra54
22. bře 2014

já dneska dělala digitest ClearBlue a + 2-3týden......🙂)))))))))))))

holubice.petra
22. bře 2014

@petra54 super!

lenkacho
23. bře 2014

@holubice.petra no já začala večer špinit tak je to asi jasné ☹

holubice.petra
23. bře 2014
cicinky
autor
23. bře 2014

@lenkacho - špinění nic zlého znamenat nemusí, ba naopak se může bublinka zavrtávat, dokud nemáš MS, tak nezoufej 😉

lenkacho
23. bře 2014

@cicinky já už jsem začal krvácet☹ měla jsem jít v úterý na krev ,ale zajdu už zítra tedy auvidím co my řekne.Máte někto zkušenost jak to chodí dál.Mám zamražené vajíčka

martiina_k
23. bře 2014

@lenkacho je mi to líto.... teď to bude pravděpodobně tak, že tě objednají na další kontrolu, pak se počká na MS a od té doby začne stimulace. Zhruba 14 dní po začátku té stimulace by měl být další transfer. Mě to čeká zítra. První pokus nám nevyšel, měli jsme dva zamražený, tak se na zítra těším 🙂

lenkacho
23. bře 2014

@martiina_k a ta stimulace probíhá jak ted.Mě něco jen říklai ,že se přidá estorfen

martiina_k
23. bře 2014

@lenkacho Nevím cos měla ty, ale já mám tytéž prášky. Měla jsme nejdřív estrofem a medrol a pět dní před transferem jsem přidala utrogestan (do dělohy). Tohle jsem měla předtím také...

lenkacho
23. bře 2014

@martiina_k já měla jen prednison a acidum folikum a pak jsem přidal utrogestan

sofie333
23. bře 2014

@ivulenka34
Ahojky, tak jak se cítíš?? 🙂 Už jsi testovala? 😉

ivulenka34
23. bře 2014

@sofie333 ahoj MS nemám naštestíííííííí ale test mi nic neukazuje ☹ zítra jdu na krev tak věřím,že tam něco je 😒 ted jsem si našla odpovědi doktorů a prý test nemusí ukázat krev určitě....tak už at je ráno spíš odpol vysledek kolem 13 00 a co ty????

sofie333
23. bře 2014

@ivulenka34
Tak držím moc pěstičky 🙂
Já nevím co se mnou je, ve čtvrtek jsem byla na krvi, která byla samozřejmě negativní. Ale ještě jsem nedostala MS, zatím ani náznak ☹ Koupila jsem si dnes test, dělala jsem ho teď večer, Po 30 minutách se objevil slabý duch, kterého viděl dokonce i přítel 😀. Tak nevím, zkusím ho ještě ráno a uvidíme. Jen doufám, že to nebude zase mimoděložní ☹ ☹ ☹

martiina_k
23. bře 2014

@sofie333 kdyby to bylo mimoděložní, tak by ti to z krve vyšlo pozitivní ne? To je zvláštní....

sofie333
23. bře 2014

@martiina_k
No právě, ale mám toho ducha. Ono tomu mimoděložnímu trvá trošku dýl než se zahnízdí, protože nemá vhodné podmínky k zahnízdění. Ale to je jen moje obava, doufám, že to tak nebude!!!! Nevím jestli je ten test spolehlivý, ještě jsem ho neměla.

lenkacho
24. bře 2014

tak jem byla dnes v Sanusu a krev negativní.Jdu 2:4 na utz a podle něho my řeknu kdy bude ET

punky
24. bře 2014

ahojky holky kolikaty den po transferu se dela tehotensky test?dekuju

martiina_k
24. bře 2014

@punky v centru ti řeknou nejméně 11. den, ale vím, že spousta holek si ho dělá už devátý, některá i dřív.

punky
24. bře 2014

@martiina_k dekuju 😉

petra54
26. bře 2014

v pondělí jdu k Dr. na krev a UZ tak jsem zvědavá,co nám poví.....doufám,že jen pozitivní zprávy 😀

cicinky
autor
1. dub 2014

@petra54 tak jak jsi dopadla?
@sofie333 - jak to vypadá u tebe?
🙂