Kdo se chystá na IVF v říjnu-listopadu 2017?

sonisek
20. zář 2017

Najde se tu některá z vás,která se chystá na své první IVF?

hribek
30. led 2019

@crazy_girl3 tipuju kluka moc ti to slusi! zitra ma narozky kamoska 🙂 tak ze by ? kde lezis?

hribek
30. led 2019

Holky tak Renča uz porodila 🙂 @crazy_girl3 moc moc gratuluju to byla rychlovka 🙂 Mala je krasna! Mam uplnou husinu 🙂

veeev
30. led 2019

@hribek Ja rikala, ze to bude holka.....😍😍 Takze me tipy nezklamaly. Mam desnou radost. Uz se tesim na fotecku. A kdes videla fotku?

veeev
30. led 2019

@hribek Uz to vidim na FB 😍

sonisek
autor
30. led 2019

Já akorát taky vlezla na FB a nejdřív jsem nechápala 😀😀 A teď tady bulim normálně 😀😀😂😂

crazy_girl3
30. led 2019

Tak mame holčičku... Ale to už asi vite😉😁 holky byla to síla.... Proti Jirkovi.... Fakt masakr

Od včera mě bolelo břicho po tom Hamilton, kolem 9te jsem Začala pozorovat, že je to pravidelně, od 1hod po bylo 5-8min. Pred šestou Jsme dorazili do porodnice, doktorka že na 2 prsty, ale spíš že mám jet ještě v klidu domu. Natočila monitor a že si mě tam teda necháj, ale že to bude na dyl...
Kolem 10 mě to začalo fakt bolet, v 10.30 mi praskla voda a od té doby jsem myslela že umřu... Byl to neskutečně masakr, rvala jsem jak na lesy, až mi je teď trapné... No a 11.15 bylo na 2 ani ne zatlaceni hotovo... Bylo to fakt šílený. Muž říkal, že najednou začali všichni běhat, chystat, sotva pa dosedla, tak malá byla venku... Takže být doma tak regulérne porodim v autě když dobre

crazy_girl3
30. led 2019

Holky je to úžasný... Konečně jsme se dočkali... Jsem plná dojmu a rvu tu celou dobu.. Jsem v Bohunicích, čekám na doktora až napíše papír ať můžu na pokoj a za malou

veeev
30. led 2019

@crazy_girl3 No my rveme s tebou 😁 Vidis, ja ti rikala, ze to bude holka. Je fakt nadherna a ty na fotce vypadas neskonale stastna 👍 Krasny konec touhy po mimcu 😊 Uz se na ten pocit taky jednou tesim.

sonisek
autor
30. led 2019

@crazy_girl3 tak ještě jednou gratuluji maminou 😍😍 Tak to byl ficak,ale ty druhé porody prý bývají rychlejší 😂 Tak si užívej tu svou kočičku malinkou 😘😍

hribek
30. led 2019

@crazy_girl3 nadhera taky mi tu ukapla slzicka. moc moc gratuluju. odpocivej co to jde a uzivej malickou

crazy_girl3
30. led 2019

@sonisek jo rychlovka to relativně byla, ale ten zážitek... Fakt mazec
Posílám foto... Holky to je maximální štěstí... Oni jsou oba úplně hotovi. A já z nich trech

sonisek
autor
30. led 2019

@crazy_girl3 no zlatíčka 😍

crazy_girl3
30. led 2019

Pardon za spamování, ale nejde si pomoct... Uz se těším na vaše!!

hribek
30. led 2019

@crazy_girl3 vsak spamuj vzdyt je to krasny!! to je dneska krasna zprava, a na dalsi se tesim od
@veeev az nam sem nahaze ty dalnice na testu 🙂

sonisek
autor
30. led 2019

@crazy_girl3 jo hazej sem fotky,co ti čas dovolí 😍😍

crazy_girl3
30. led 2019

Ano, teď je na řadě Věrka s dálnicema a pak hned ty s Tobiskem

veeev
30. led 2019

@crazy_girl3 Mala je nadherna, fotky posilej porad 🙂 Na co je lepsi pohled nez na tohle kouzelny miminko 😍

Holky....snad dalnice bude brzo. Vic pro to asi udelat nemuzu. Dobre jidlo, pohyb kazdy den a k tomu Mojzisovka, procedury, vypnuti hlavy, odpocinek, spousta smichu, osahani Fanouse (a nekolikrat), dneska jsme si pro stesti zazvonily na zvonek v kaplicce, hodily do pramene korunu pro stesti.....to proste musi vyjit 🤗

veeev
30. led 2019

@crazy_girl3 A mimochodem.....Jirik je krasny a nadseny braska. Kouka mu ta radost z oci 😊

hribek
31. led 2019

@veeev neboj letos to vyjde, citim to v kostech a Kvido mi to potvrzuje kopanim do mocaku 😀 to by bylo aby to nebylo
@crazy_girl3 uz sem to chtela napsat v min prispevku fotka tatinka s detma je uplnej dojak!!! vypadaji stastne, jak tatka tak braska. Jaka byla noc? U me nic moc, tom chrapal jak pila takze kdyz uz se zabrala budila me iza o pul 7 ze uz nemuze spat

sonisek
autor
31. led 2019

Tak jak se má naše miminko?? 😍😍😍

sonisek
autor
31. led 2019

@hribek já teda dneska spala nějak dobře 🙂 A dneska nás ani nebudilo morče,to se divím,protože poslední týden každý ráno kolem půl sesty už kvičí jak krava a chce žrát a dnes nic. Tak buď jsem dnes spala jak špalek nebo když šel manžel do práce,tak mu musel něco udělat nebo nevím 😀😀

sonisek
autor
31. led 2019

Já tady ráno smolila dopis v angličtině plus mi pomohl pan Google 😀 Lukyho děda si psal k Vánocům s nějakou "známou" z Floridy a přišlo letos taky přání,jenže děda už v baráku nebydlí,je v domově seniorů. Tak jsme si ten dopis vzali domu,že ji napíšeme,co je s dědou a že když budou chtít,můžou kontaktovat nás. Tak jestli přijde až na Vánoce něco nebo jestli se na to už vyprdnou. Každopádně toho moc o nich nevím.

Malej dneska přijde tak v jednu,tak jsem zvědavá na vysvědčení,očekávám tak 4 dvojky.

veeev
1. únor 2019

@hribek No uvidime, co bude 😁 Doufam, ze kdyz by neprislo to mimco, ze by aspon mohla prijit ta zadost o ruku. Dava si dost na cas 😂

sonisek
autor
1. únor 2019

@veeev čauky 🙂 ty už pojedeš dom?

veeev
1. únor 2019

@sonisek Jojo, uteklo to jako svina a v nedeli odjezd. Chtela bych ale odjet v sobotu odpoledne, jestli to pujde 😊

sonisek
autor
1. únor 2019

@veeev a v pondělí hned práce? Jo,to uteklo teda jak nic. Odpocata,zrelaxovana 🙂

veeev
1. únor 2019

@sonisek No jo, hned do prace. Ale nekdy si musim vzit den dovolenou a jet za kadernici. Mam ty vlasy hrozne.

Dneska si moc odpocate a zrelaxovane nepripadam. Jsem jak prevalcovana a je divne od zaludku....vcera jsme s tou znamou tady popijely. A nesetrily jsme se 😝

crazy_girl3
2. únor 2019

ahoj holky,
omlouvám se za zanedbávání, ale nějak to nestíhám :D
jen rychlé info: od včera jsme doma, malá je úžasná a hodňounká, po třech dnech jsem konečně spala, už jsem málem omdlela únavou...Tatínek jí byl včera zapít a padlo na ní skoro 10tisíc :D :D tak bude zdravá až do důchodu. Jiřík je nemocný, kašle, msrká, má teplotu, tak ho musím izolovat, přitom on by za ní strašně moc chtěl. Pořád jí říká, jak je jeho milovaná sestřička a že jí nikomu nedá...no doják....moje prsa dosáhly velikosti tak 8, asi prasknou...je to peklo...o porodu pro zájemce později, ale byl to masakr, jinak jsem byla v Bohunicích tentokrát spokojená na 300% (info pro @hribek). Muž je dneska na noční, tak budeme válčit sami. Je to mazec s dvěma dětma, ale včera jsme byli v 9 všichni v posteli, tak dneska snad zase

hribek
2. únor 2019

@crazy_girl3 dekuju za info😉 ja mam od gyndare narizenej obilnak. Ale ono je to jedno jde o par dnu tak to clovek zvladne. Jeto ficak co obstarat domacnost a dve deti. Ale ono se to zabehne a bude to ok. Tak to bude mala zdrava jako ripa😋
Ja dneska litala jak hadr na holi a pred hodkou sem si musela lehnout. Tvrdlo mi bricho a bylo mi tak zle. Dneska sem pro jistotu zabalila tadky do porodky ikdyz mam jeste 7tydnu cas. Tak pro muj klid😉

veeev
2. únor 2019

@crazy_girl3 Tak to je super, ze uz jste doma. Ale pekne se ti to seslo jeste s nemocnym Jirikem. Posilam hodne sil. Ale ta laska to vynahradi 😍 A ocekavame dalsi a dalsi fotecky 🙂

@hribek No teda, ale taky to uteklo. Za chvili je tu dalsi mimco 😃 Tak se tak nedri, nohy nahoru a pekne tech 7 tydnu vydrz 👍

Ja mam holky sbaleno, zitra rano frcim domu. Desne rychle to uteklo. Ale domu se uz tesim.