Kdo se chystá na IVF v říjnu-listopadu 2017?

sonisek
20. zář 2017

Najde se tu některá z vás,která se chystá na své první IVF?

sonisek
autor
2. únor 2019

@crazy_girl3 užívejte pěkně doma 😍 A spi,co to půjde ;) A porod klidně popis víc ;)

sonisek
autor
2. únor 2019

@veeev tak už domů,bude se ti stýskat po lázních? A s holcinu budete v kontaktu? A cože nevyšlo odjet už dnes?

sonisek
autor
2. únor 2019

@hribek tak taška je lepsi,když je sbalena dříve ;) Ted už jsi na řadě ty 😍

sonisek
autor
2. únor 2019

Dneska tu bylo počasí,děs...ráno mlha,pršelo,v poledne chumelenice jak blázen...na zítřek hlasi dost sněžení,tak Verus dobře dojeďte ;)

veeev
2. únor 2019

@sonisek Ted se mi moc styskat asi nebude, ale po tydnu v praci budu chtit urcite zase zpatky 😂 Hlavne, at to ma ten spravny efekt 🙂 S Dasou asi v kontaktu zustaneme, je to fajn holka a docela me zajima, jak to u nich taky dopadne. Oni maji vsechny testy v pohode a stejne to nejde. Rekly jsme si, ze kdyz se nam nepovede, tak pojedeme znovu do lazni, ale v lete a v roce 2020 😂

Opatrne pojedeme. U nas taky ma byt na prd....asi vsude. Tak az pojedeme kolem Plzne, tak budu mavat 😊

crazy_girl3
3. únor 2019

@hribek já tu tašku dobalovala mezi bolestma v noci 😁
@veeev vynahradí to všechno. Já ji miluju tak moc, že to snad není možný.
U nás doma teď normálně lítají vzduchem srdíčka jaká je tu atmoska. Jiřík ji říká jenom sestricko moje milovaná, tatka včera v noci přišel z hospody, koukal na ni a brečel a já... No škoda mluvit... A to jsem si říkala, jestli to nebude jiný, když je "umělá" a jestli budu moct fakt milovat dvě děti.... No nic no 😁

@sonisek tak jo, jak bude chvíle casu

sonisek
autor
3. únor 2019

@crazy_girl3 to je tak krásný!!!!!

hribek
3. únor 2019

@crazy_girl3 nadhera!!!
@veeev ty jo tak to mela jak ja. U nas taky vse ok. A jediny vo zabralo imunoglobulin a injekce na redeni krve.

Holky dneska nocni mura. Tom odjel do rakouska a ja zacala rodit. A hadejte kdo semnou jel do porodnice.... ano ma milovana tchyne. Tvl tak rychle jeste nikdo nikdy neporodil😂😂😂

sonisek
autor
3. únor 2019

@hribek takový sny 😀

Tady tak snezi,no mazec

hribek
3. únor 2019

@sonisek no uz se ta hlava asi pripravuje... 🙂 snezi hodne? tom jede dneska do rakouska, jezdi az ke svycarskym hranicim takze nej cesta je praha plzen mnochov a pak dolu. tak se docela bojim. spodem pres rakousko je cesta prej naprd, vcera tam u insbrucku byly kolony 16km ☹

veeev
3. únor 2019

@crazy_girl3 Takovy myslenky ani snad nemohly probehnout. Bylo jasny, ze se z miminka vsichni poprdi 😁 At by to byl kluk nebo holcicka. Ale je vazne rozkosna.....princezna 😘

@hribek No pry si Dasa da dva mesice pauzu na zkouseni doma a pak jde do posledniho IVF. Jsem na ne moc zvedava. A na nas taky. My si dame jeden mesic doma, pak nativ a pak kdyztak dalsi plny pokus.

Jinak my dorazili v pohode, ale cesta peklo. Chvilema bila tma, silnice total neuklizeny a jednou nam to nechtelo ani jet do kopce. Dalnice taky peklo, jeli jsme max 80. Teda vsichni. Doma uz peru asi 5. pracku, prevlikla postel, uvarila, byli jsme u rodicu na kave a ted jdu umyt koupelnu a jdeme na trenazer na kolo. Pak zacvicim Mojzisovku, k veceri salat a spat 🙈😂 Jsem doma a nastal muj bezny rezim....jeste ze me to bavi 😂

veeev
3. únor 2019

@sonisek Tak co, spokojena s nadilkou snehu? 😀

veeev
3. únor 2019

Takhle to u nas vypadalo po prijezdu, nemohli jsme se skoro ani dostat do ulice a na dvur uz vubec ne 😁

sonisek
autor
3. únor 2019

@veeev 😍😍😍 ten sníh je prostě bomba!!

sonisek
autor
3. únor 2019

@veeev jinak cestu jsem nezavidela :( půjdem koukat na předpověď a na zprávy. Hlavně,že jste v pořádku doma.

hribek
3. únor 2019

@veeev no ty si pilna jak vcelka. ja byla s tomem na obede pak pro malou. odvezly sme neter tak jeste hodku u brachy a pak dom. chvilku oraz a pak se s izou ucit, porovnat a ted sla spat. tak probirala jaky bude mit mimco oci a jestli budu rodit tak ze me rozrezou brisko nebo pres prcinku 🙂 sem z ni byla uplne nameko 🙂 prdelka moje. No Tom jel po obede a nakonec radeji pres viden a smer salcburk. pac na prahu a plzen to furt stalo. ted uz je nekde za mnichovem a jeste tak hodku a neco ma pred sebou. taky mu prej snezi a jede to tak 80km/h tak cekam az mi napise z hotelu at muzu v klidu jit spat.
@sonisek nam ted zacalo chumelit tak doufam ze to nebude celou noc jak min tyden. zitra potrebuju objet brno a za brno a se snehem se mi moc nechce. nehlede na to zas odhrabavat pred barakem...

sonisek
autor
3. únor 2019

@hribek tak to asi bylo lepší,že jel na Vídeň,tady asi fakt nic moc...teď se tu stavěl brácha (přivezl nám z Německa 2 Nutelly 😀 ),tak chudák v tom taky pojede ( kamionak)

sonisek
autor
5. únor 2019

@veeev tak jak se zase pracuje?

Holky,tady je zima,fuj. Jsem byla nakoupit a venku stále nějakých -8,brrrrr. Zlatý být doma 😁
Včera teda jak svítilo sluníčko hned od rána,tak jsem jela k rybníku se projít, nádhera a až tam jak jsem procházela,jsem si uvědomila,co je větví na zemi a že určitě na mě spadne nějaký strom 😁 tak jsem pak šla sviznejsim krokem na autobus 😀
A včera byl takový litaci den. Ráno k rybníku,zpátky,hodina doma,pak pro Toma do školy ( vyzvedavala jsem ho mezi vyucovanim,tak pro něj musím),domu,oběd,půl Hodky čas a pak zase ven k zubaři (má to cajk,žádný kazy),nakoupit a zas domu😁😂 A on pak šel ven a já hodila nohy nahoru a přes hodinu relaxik. A pak jsem ještě šla na cvičení od peti,takže v devět jsem už byla tuhá,ani na Most jsem se nedivala,až dnes ráno,samo že od pěti nespím 😀😂

sonisek
autor
8. únor 2019

Kde jste?? 😂

Já včera u dr,vše ok. Prckove mají 350g a holčička se nechtěla ukazovat a chlapeček na nás roztahoval nohy😂

hribek
8. únor 2019

@sonisek parada! Koukam uz si v pulce super. Ja mela toma celej tyden pryc tak sem vozila izu do a ze skoly a na tenis. Jinak doma sem zvladla tak akorat vyprat pac sem mela nizkej tlak a delalo se mi blbe tak sem lezela. V sobotu zacinam 34tyden a uz odpocitavam dny kdy to bude.

veeev
8. únor 2019

Ahoj holky...tak já zase klasický návrat do běžného režimu. V práci masakr, ale zatím se dá stíhat. Dneska zase dělám z domova, tak si u toho stihnu i vyprat apod. Naštěstí ta práce není tak zlá a docela se bavím. Máme tam k nám tu holčinu na pomoc, tak zatím dělá pro nás takové ty otravné práce...roztřídit doklady, naskenovat, rozdat ostatním, poštu, tabulky a tak. A odešla už ta těhotná kolegyně, tak se to tam navíc docela uklidnilo. Šéfka je spokojená, že už tam jsem a že to šlape jak má. Dokonce i té Věrce, co jakoby za mne makala, dala slušnou odměnu, tak jsem měla radost, že jí nemusím říkat já. A mě proplatila hodiny dělané v lázních taky více než slušně. V takovou částku jsem ani nedoufala. Takže návrat do práce docela příjemný, bála jsem se toho víc 🙂

Doma je to klasika. S Péťou si užíváme chvilky spolu, ale nějak jsme děsně unavení. Moc práce apod. Navíc mě do toho začalo bolet v pondělí večer v krku, takže do včera jsem byla taková lehce nakřáplá a čekala, jestli se mi z toho něco rozjede nebo ne. Ale vypadá to, že z toho nic nebude, ta sláva 🙂

@sonisek Jsem z tebe nadšená. Dvojčata jsou super. Krásně rostou....se ani nenadějeme a budeš taky rodit 🙂 A co ty jména, už jste se na nějakém názoru shodli? 🙂

@hribek No už odpočívej...hlavně žádné odhazování sněhu 🙂 Myslím, že u vás doma to bude to samé, co u Renči. Malá bude určitě z miminka totálně poprděná a hlavně velká ségra 😍

@crazy_girl3 A co u vás v srdíčkové domácnosti? 🙂 Moc na vás myslím 🙂

jInak pro pobavení...v Podolí jsem se seznámila s jednou holčinou...už jsem vám asi o ní tady psala. Do teď si píšeme. Děsně fajn, milá. V lázních jsem se seznámila s Dášou. Taky děsně prima člověk, hrozně veselá. Obě úplně jiné, ale jsem děsně ráda, že mi vstoupily do života (stejně jako vy tři 😘). A obě dvě slaví dneska narozeniny ve stejný den. Tak to mě hodně pobavilo 🙂

veeev
8. únor 2019

Takovej román...se omlouvám 😂

Ještě pro pobavení...i když, spíš se mi to jeví jako smutné. Moje mamča slaví v dubnu 60. Oslava proběhne v květnu. Tak jsem psala 2 bráchům, že jestli bychom se někde nesrazili a nenechali se všichni vyfotit. My děti, partneři a mamči vnoučata...všichni dohromady. Že bychom jí to zarámovali jako velký obraz...z toho by byla fakt naměkko. Je nás totiž hafo....já + Péťa, brácha + žena + dítě, druhý brácha
+ žena + 3 děti + 1 dítě s bývalou partnerkou + třetí brácha se kterým moc nekomunikujeme, ale chtěla jsem se s ním sejít a přemluvit ho + jeho dítě s bývalou partnerkou. A je v tom prostě děsný problém. Mám pocit, že nikdo nechápe, proč tohle chci udělat a všichni to sabotují 😨 Nikdo nechce zvednout prdel a věnovat tomu část svého volného času. Už jsem říkala Péťovi, jestli náhodou nejsem adoptovaná. Protože nemáme jedinou podobnost mezi sebou (ani vzhledově, ani povahově)......

sonisek
autor
8. únor 2019

@veeev tak to jsou super zprávy ohledně práce 🙂 To je dobře,že je to klidnější a šéfka v poho ;)
Nápad máš super,já nad tím taky kolikrát přemýšlela,ale nevím zda bychom se takto všichni sešli,taky mi přijde,že zrovna každý má jiný plány.
Já mám ségru+manžel+2 děti, brácha +žena+2 děti (dcera není brachova). Mně nejvíc sejri,když ale chtějí,že koupíme něco našim společně (narozky,Vánoce),to jsou taky dohady :( Nejlepší je fakt jet každý na sebe.
Zase musím říct,že se ségrou mám lepší vztah než s brachou. Možná tím,že ona je taky přímo v Plzni,ale je to prostě ženská. Brácha bydlí za Plzni,jezdí kamionem a jako občas si nápisem,spíš teda se švagrovou,že ji informují o miminach apod.

No jinak jména stále jsou Adélka a Jonášek. A vypadá to,že to zatím vydrží 🙂 Oba mají svátky v září,což je taky plus 😂😂

A neustále bych něco kupovala,něco se mi líbí na netu,šup do košíku...pak si to rozmyslím,tak zase z košíku ven 😂😂 mazec se mnou 😂😂

Psala jsem o hnízdečkach? Dneska mají přijít s Mickey hlavou. A já teda už i objednala plysovyho Mickey Mouse a Minnie,že bude mít každý svýho 😁😁

A dneska jsem akční. Na to,že od pěti nespím (manžel odešel,cumela jsem do mobilu) a vstali jsme s malým v sedm,tak už mám teď upečený piškot a dám na to ovoce a pudingovou želé. Peču rizoto v troubě. Paráda 🙂

sonisek
autor
8. únor 2019

@hribek ty brdo,34. týden,to neskutečně letí...ale ona bude pomalu půlka února,ufuf. Kdy máte vůbec jarnaky? Plánujete něco? A co takhle ukázat bříško? ;)

veeev
8. únor 2019

@sonisek Já se ptala i bráchů, jestli nechtějí koupit nějaký větší dárek dohromady. Tak jeden mi na to ani neodepsal a druhý napsal, že s Jirkou (mamči manžel) kupujou noťas. Takže se nikam necpu, koupím něco sama. Fakt mám u nich pocit, že je obtěžuju a že se vtírám. Přemýšlím, že koupím nějaký pobyt v lázních, aspoň prodloužený víkend a jela bych tam s mamčou. Protože s manželem nepojede (on na to není) a kupovat jí pobyt pro 2 osoby, aby jela s nějakou kamarádkou se mi taky nechce (nechce se mi platit pobyt její kamarádce....když znám ty její známé...vyždímat a pustit). Navíc si stěžuje, že k nim málo jezdím, tak bych měla sfouknuté rovnou dvě mouchy jednou ranou 😂

Ty jména jsi vlastně už psala, jsem hlava děravá 🙂

Já něco málo udělala do práce, část prádla mám odepráno, ještě musím naskládat prádlo, uklidit všude se poházené věci, vyvézt tříděný odpad, umýt hlavu a zajet ke kamarádce na kávičku 🙂

@hribek To jo, pupík jsme už dlouho neviděli. No ale u tebe @sonisek s dvojkama už musí být taky pěkně vidět 🙂

hribek
8. únor 2019

@veeev jej to je skoda pac napad je super. Ono cim vic lidi tim hur se to bohuzel dela a organizuje😕 prace super. Je skvely mit sefa kterej dokaze praci ocenit aniz by ses vnucovala👍
@sonisek jaraky ma ted od 11.tak hned v pondeli jdem na foceni. Ve ctvrtek ma dentalni hygienu a budu se tesit ze 18.zase nakluse do skoly😂
Dneska s ni jdu ke kadernici a pak do olympie kde se potkame s mamkou dame kafe a mrknem na naky obleceni na to foceni. Musim toma poprosit o penize. To je vzdycky nejhorsi jemu je to fuk ale jak sem byla samostatna tak ted me to je uplne proti srsti. Ve ctvrtek nastupuju na materskou tak uz to pak bude lepsi snad. Musim vymyslet nejakou praci. Idealne bych brala nakej eshop ale chce to neco co tady jeste v cr neni.
Pupek posilam omluvte vyraz😋 uz zacinam bejt pekne otekla. Jinak vaha stale 4-5kg

sonisek
autor
8. únor 2019

@veeev já naposled takto...

sonisek
autor
8. únor 2019

@veeev tak jestli s ní chceš jet ty,tak by to bylo nejlepší asi 🙂

Já se válím v posteli,se mi už nic nechce. Tloukla jsem biatlon,co byl v noci. Malej má do 13:20,tak po obědě přijde a od čtyř jdem prvně na ten parkour kroužek.

sonisek
autor
8. únor 2019

@hribek pupík super! Váha taky...já mám 6 nahoře :(

U nás jsou jarnaky od 25.2. a ségra chce Péťu dat k našim,tak by tam mohl být Tom s ní. Uvidím,ještě něco říkal malýho táta,že by ho mohl mít nějaký den..

veeev
8. únor 2019

@hribek Cože...a ty že jako skoro rodíš??? 😂 To tě @sonisek asi už předeběhla 🙂 Máte krásný bříška a musím říct, že vám to oběma děsně sekne 🙂

Toho já se děsně bojím, taky máme každý svůj účet, kdy z každého odchází něco a zároveň nemáme žádné tajnosti a prostě když u jednoho není, platí druhý apod. Oba spoříme, ale zároveň si uchováváme lehce soukromí. Ale pak, až bude jednou jen rodičák, tak bude muset něco posílat ke mně a říkat si o prachy....no tě péro. Na to taky nejsem zvyklá. Ale co, ať klidně posílá, hlavně aby byl pupek 🙂

Už mě asi 4 dny tááák bolí prsa. Příští týden to mám dostat, v úterý, tak očekávám, že to zase po těch lázních přijde dřív.

Ale aspoň už jsem na váze jako před lázněma. Nabrala jsem tam skoro 2 kila ☹ Tak už je to pryč a teď ideálně ještě 4 kg dolů a budu na své optimální váze 🙂

Holky, tady celý den svítí sluníčko, já se taááááák nemůžu dočkat jara. Mám to tak každý rok, já to jaro prostě miluju. Lehké oblečení, práce na zahradě, sport venku....bomba 🙂