Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

vampiras
4. únor 2016

Ahoj holky, jsem 9 den po ET s PK. Dneska jsem si dělala testík a je tam pididušík.Ale zaráží mě,že jsem nikterak nekrvácela-nešpinila. Jen takový tmavší výtok,ale ne hnědý... Tak si říkám zda to není špatně..Jinak Pregnyl jsem neměla 😎

misicka1988
4. únor 2016

@vampiras Neboj, rozhodne zadny vytok ani spineni mit vubec nemusis. Taky jsem nic takoveho na zacatku nemela, az ted v 7.tt, a to fakt jenim pidi. Kazda to ma jinak😉 U mych predchozich tehu jsem nespinila nikdy. Takze se vubec neznepokojuj 🙂

vampiras
4. únor 2016

@misicka1988 Děkuji za uklidnění 😉 Celou dobu jak telátko čekám na nějaký špinění... Tak snad to bude vše ok jak říkáš 😉

terezkadol
4. únor 2016

@mrshka @misicka1988
No snad máte pravdu 🙂 Bylo to jen takové jednorázové, od té doby co jsem na to přišla tak už zas nic, jen mě pobolívá v podbřišku...

terezkadol
4. únor 2016

@terezkadol test dneska ráno byl stejný jako včera

terezkadol
4. únor 2016

@vampiras Ty celý den čekáš a nic a já celou dobu nečekám nic a včera ( taky 9. den po KET) jsem zašpinila 😀

vampiras
4. únor 2016

@terezkadol 😀 😀 😀 no vidíš, krásně naopak :D a testík jsi už dělala? 😎

terezkadol
4. únor 2016

Ano testů už mám za sebou pár. Vlastně poslední 4 dny. 🙂 začlo to duchem a zesiloval až do včera, dneska už byl jen stejný jako včera... No jen se modlím aby se neukazoval jen Pregnyl. Cítím jako by to už vyšlo tak uvidíme. Krev mě čeká už v pondělí 🙂
@vampiras

vampiras
4. únor 2016

@terezkadol Taky mě čeká v pondělí...Kam docházíš ty? Já mám dva, jeden byl sněhobílý v 5dni a ted uz s dušíkem... 😉 Tak snad to bude u obou ok a mimísci budou krásně sílit 😉

mrshka
5. únor 2016

@terezkadol kdyby to byl pregnyl, tak by nemohl zesilovat 🙂

levande
5. únor 2016

@terezkadol Ahojky mužů se zeptat kolik jednotek pregnylu jsi měla?Ja testuju 12 den po pregnylu 1000j druhy den a mám stejný duchy tak čekám jestli budou sílit teoreticky měla jsem zavedenou hatchblastocystu hezkou před 6 dny ta by se už měla zavrtavat sakra 😀 ne je to nekonečný to čekání a to se snažím zaměstnávat ale to prostě nejde na to furt nemyslet ☹ přeji hodně stesti

terezkadol
5. únor 2016

@vampiras nic víc si nepřeji 😅 😉 😀 tak si dáme vědět v pondělí jak jsme dopadli. Já Jezdím do Karlových Varů do Fertility, je to vlastně taková pobočka pražského Apolináře 🙂 Ty chodíš kam?

terezkadol
5. únor 2016

@mrshka No přeju si aby jsi měla pravdu 🙂 děkuji za podporu

terezkadol
5. únor 2016

@levande Ahoj jestli jsem to správně pochopila, tak už je to 12dní co sis píchla Pregnyl. No, já četla že tělo dokáže odbourat 1000j denně . Já měla Pregnyl 5000j tak že u mě to může teoreticky trvat 5 dní ale je možné až deset dní podle lékaře... Já začla testovat od svého 7. dne po KET, první test dušík, druhý silnější, třetí o něco málo silnější a včera stejný... Težko říct jestli to je stále Pregnyl nebo ne... Já doufám v nejlepší 🙂 od dnes do neděle jsem si řekla že ždné testy a v pondělí se uvidí 🙂 potajmo doufám 😀 😎

levande
5. únor 2016

@terezkadol Tak to přeji hodně štěstí ať to vyjde 🙂 Já to nevydržím testuju opět zítra a uvidíme jestli bude sílit taky jsem četla různý diskuze každá to máme jinak tak kdyby nic tak aspoň budu vědět jak dlouho ve mě vydrží pro příště 😉

terezkadol
5. únor 2016

@levande jo taky jsem si říkala, ale ono to vyjde! 🙂

levande
5. únor 2016

Musime jim věřit oni to zmaknou prdolky 😉

vampiras
5. únor 2016

@terezkadol V Brně na Obilní trh 🙂 snad budou jen dobré zprávy 😉

terezkadol
5. únor 2016

@vampiras
@levande
věříme jen v to dobré 🙂

terezkadol
5. únor 2016

Tak vám holky přeju krásný víkend a v pondělí si dáme vědět 🙂

lusk09
5. únor 2016

Ahoj..ja testovala at 13 den po KET a byl to 10 den Pregnylu 5000j. Test byl pozitivni zadny duch. Z krve pak vyslo hcg 1020. Za tyden jdu znovu na krev ale testovat uz asi nebudu..myslim ze ty nervy jsou stejny s i bez testu 🙂) hodne stesti vsem!

terezkadol
6. únor 2016

@lusk09 Tak moc gratuluji 🙂 i mě už se to blíží, v pondělí jdu na krev 🙂 zatím jsem měla 10. den test pozitivní ale byl to jen 6. den po KET. tak uvidíme 🙂

terezkadol
7. únor 2016

@levande tak jsem nevydržela a otestovala, dnes 13. den od KET na digitálu + 2-3 týdny od 🙂 Tak to vypadá že to vyšlo 🙂 Zítra jdu na krev tak se uvidí 🙂 už aby bylo zítra 😀

terezkadol
7. únor 2016

@lusk09terezkadol @lusk09 Tak moc gratuluji emoticon i mě už se to blíží, v pondělí jdu na krev .
zatím jsem měla 10. den test pozitivní ale byl to jen 6. den po KET. tak uvidíme

myslela jsem 6. den po PREGNYLU a 10. den po KET 😀

terezkadol
7. únor 2016

@lusk09 jinak tedy, já dnes 13. den po KET na digitálu + 2-3 🙂

levande
7. únor 2016

@terezkadol Tak skvělá zpráva moc moc moc gratuluju 🙂 Pak písni zítra 😉

levande
7. únor 2016

Já jinak vcera test o malinko silnější (13 dnů po Pregnylu a 7 dnů po ET včetně zavedeni)

pesis
7. únor 2016

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Měla bych taky pár dotazů 🙂 mám bohužel už taky pár špatných a nepříjemných věcí za sebou...teď jsem 3 den po ket (mém prvním pokusu z rozmražených embryek) naštěstí proběhl bezbolestně, ne jako první ET po IVF, ale mám z něj strašně smíšené pocity, nikde jsem nenašla takový dotaz, který by odpovídal mé situaci a proto jsem se rozhodla poprosit tady Vás 😒 v pátek jsem měla termín ketu, v ten den jsem se dozvěděla, že z mých dvou jediných zamražených embryí se jedno hned po rozmražení rozpadlo a druhé je v takovém "polorozpadu" a je šesti buněčné a že nějaká šance je, tak jsem to riskla a šla jsem do toho, ale popravdě už od začátku v tom nevidím naději, ale doufám, že se třeba vzchopí, prý záleží jak si s tím tělo poradí . V tom centru, které navštěvuji už takovou zkušenost měli a dobře dopadla, jak mi sestřička řekla, možná mě chtěla jen utěšit když viděla můj nešťastný výraz,...co je to jedna zkušenost oproti tomu, kolik žen tam chodí 😔 ale jsem s tím nějak smířená pokud to nevýjde, nevýjde teď, výjde příště 😉 Jinak všem Vám přeji jak pozitivní testy, tak pozitivní zprávičky od lékařů 😉 Mějte pěkný den

terezkadol
7. únor 2016

@levande tak že jsi 6dní po ET. no jen vydrž, pokud bys chtěla testovat, musíš každý den abys měla srovnání... Já to taky samozřejmě nevydržela :D ale nakonec to uteklo jako voda. Zítra napisu jak jsem dopadla 🙂

terezkadol
7. únor 2016

@pesis ahoj a na co se to vlastně ptáš? Já jsem taky po KET ale už 13. Den. Mě mrazili dvou buněčné a před KET je vyndali, měli jsme prodlouženou kultivaci. Zbylo mi jedno embryjko po pěti dnech došlo do fáze blastocysty no a dnes vypadá že se chytlo🙂 myslím si že bys tomu měla věřit, jak starý embryo ti bylo a v jaké fázi ti ho zmrazili?