• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy se přechází po otěhotnění z CARu ke gynekologovi?

29. listopadu 2012 
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy se přechází po úspěšném otěhotnění z CARu zpět ke gynekologovi. Nepředpokládám, že bych byla v péči CARu během celého těhotenství
28. lis 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většinou po potvrzení srdeční akce plodu, takže někdy kolem 7-8 týdne :sunglasses:
28. lis 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
mě si nechali po celou dobu v CARu, ke svému gynekologovi jsem se dostala až po šestinedělí
28. lis 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
po potvrzení srdeční akce, sem byla předána ke svému gynekologovi :slight_smile:
28. lis 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě hned po potvrzení srdeční akce
28. lis 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne poslali k me gynekolozce uz dokonce pred srdickem. tedy po prvnim ultrazvuku, ktery potvrdil vacek na spravnem miste. srdicko bylo potvrzeno az u me doktorky.
28. lis 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vrátili zpět až pro prokázané srdeční činnosti.Do té doby mě strašili revizí a byl to celkem nápor na nervy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale asi záleží,o jaké CAR jde,protože my jsme docházeli do Sausu a @janka12 asi jinam :wink:
28. lis 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u prvního těhu jsem byla v CARu do 11tt, protože jsem měnila gynekologa a nový mě vzal až ve 12tt :slight_smile: teď předpokládám, že mě předají po potvrzení srdeční akce, uvidím za týden :slight_smile:
28. lis 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
po potvrzení srdeční akce v 8tt
28. lis 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě si nechali v Caru až do 13. týdne, teprve potom mě poslali se zprávou k mému gynekologovi, když ted čtu ostatní, tak to bylo docela pozdě, ještě že už mám po porodu, jinak bych se nervovala že bylo něco špatně a proto si mě tam nechávali :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek