Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
22. dub 2009

Kat važujeme,že pojedeme o víkendu,ale ještě není rozhodnuto na 100%.
Bobi a na kolik to vyšlo se vším všudy? Jestli nevadí,že se ptám.

bobinka1
22. dub 2009

napíšu ti do IP

kat77
22. dub 2009

Bobinko, taky jsme si připláceli, jen aby se to povedlo a taky se nám první IVF nezdařila. My jsme sice oba v pořádku, ale i tak...kdyby nám aspoň někdo zaručil, že to vyjde, když to stojí toliko peněz viď? Taky mi ubíhají roky a taky se mi to připomene ☹

kat77
22. dub 2009

aaaaaaaaaa taky nás to stálo loni v GC dosti

rona2
autor
22. dub 2009

Do IVF jít nechci,nějak tomu nevěřím.Možná ještě zkusím IUI.Kdybych neměla dítě žádné tak udělám pro to všechno,ale jedno mám a jsem ráda,že aspoň to jedno.

bobinka1
22. dub 2009

mám z věku depku a to mě tlačí ,abych šla do dalšího IVF jinak bych si dala pauzu,ale nemám moc času a vy jste byli na IVF ve Fertimedu?

kat77
22. dub 2009

Mám známou kamarádku a ta prodělala 6IVF, po té 6 konečně otěhotněla, ale je fakt že finance na to měli

kat77
22. dub 2009

Roni a Berus...pisnu vám čisílko na mobil, kdyby jste se rozhodli přijet o tom víkendu, ju?

rona2
autor
22. dub 2009

Jo jo Bobi roky letí a má švagrová byla na 4 IVF a nic a to byli oba zdraví.

bobinka1
22. dub 2009

6x?to bych nedala,my taky byli v gyncentru

beruska81
22. dub 2009

jsem zvědavá kolik to bude stát nás, ale jak píše rona jedno dítě už taky máme, takže se na to dívám trošku jinak

rona2
autor
22. dub 2009

Písni Kat,když tak se ozvu. 😉

beruska81
22. dub 2009

ok kat napiš, prosím tě i jméno jestli ti to neva 😉

rona2
autor
22. dub 2009

Beruško taky se na to dnes dívám jinak,ale než jsem měla malého tak to byly muka měsíc co měsíc jsem probrečela a udělala bych maximum a pak stačilo vypnout myslela jsem co a jak zařídit na svatbu a bylo to.Takže chápu všechny holky,že dělají co můžou.

kat77
22. dub 2009

Bobinko 6x byli, ale v Olmíku, ale ona měla nějaké velké problémy

kat77
22. dub 2009

A dnes má dvojčátka holčičky, jsou jim 2 roky

bobinka1
22. dub 2009

kat a ty jsi taky chodila do gyn.to jsme se tam možná potkávaly 😉

rona2
autor
22. dub 2009

Kat děkuji už to mám uloženo.

kat77
22. dub 2009

Ještě loni v červnu jsem tam byla na IVF, ale tu už mi Jaroš nedělal a pak jsem šla s Jarošem pod Fertimed

kat77
22. dub 2009

Není zač Roni 😉

bobinka1
22. dub 2009

aha,já tam začla chodit loni v květnu a teď v únoru jsem šla za Jarošem do fertimedu

beruska81
22. dub 2009

kat díky za číslo, kdyby něco tak pisnu, rono já prožívala to samé, pořád to nešlo, oba jsme byli v pořádku, pak jsme odjeli za oceán, kámošky mi psaly že jsou těhu, bylo jich pět, říkala jsem si ty jo, já se zpátky do česka ani nechci vrátit, všechny budou mít mimi a já nic, a pak sem na to přestala myslet a bylo to 🙂

rona2
autor
22. dub 2009

Ten Jarošek si do toho ferťasu dovedl vás všechny z GC. co? 😀

kat77
22. dub 2009

Roni taky děkuji, mám Tě🙂

kat77
22. dub 2009

To jo já mu důvěřuji a je i sympaťák 😀

rona2
autor
22. dub 2009

Je to hodně v hlavě,ale vím,že se na to nedá nemyslet,zvlášť když to všechno podstupujeme.

beruska81
22. dub 2009

jo jasně, taky jsem vždycky nesnášela ty chytré jak mi říkali nemysli na to, to příjde 😠

kat77
22. dub 2009

Víte holky, mám hodně kamarádek, co k němu chodí a jim se líbí a tak si vždycky vykládáme zážitky z ordinace a dokonce byly už i sny a to jsme se chechtaly 😀

rona2
autor
22. dub 2009

Kat to máš pravdu,pamatuji si jak jsem tam šla poprvé,hrozně se stydím a ještě před někým koho vůbec neznám,ale byl tak fajn,že to rychle opadlo. 🙂

kat77
22. dub 2009

Taky to slyším neustále...nemysli na to a to přijde...teď už se ani k tomu nevyjadřuji, když mi to někdo řekne

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru