Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
22. dub 2009

Kat je třeba napsat termín srazu udělat tabulku a uvidíme jak se začnou holky hlásit. 😉

beruska81
22. dub 2009

ahoj holky jsem tu, malému se nějak nechce spát, ale manžel ho v pokojíčku přemlouvá, tak snad brzy usne, zítra zase jede k našim, on tam chce být pořád, máme zítra mši za naši babi co před měsícem umřela a malému se strašně líbí v kostele, tak ho mamka bere sebou. Konečně jsem mu vysvětlila, že jeho milovaná stařenka už nežije, že je v nebíčku, takže teď za ní chodíme na hřbitov, on sice sem tam brečí, že chce jít za stařenkou domů, ale to chce čas.

bobinka1
22. dub 2009

jejda tak mi to máme skoro stejně a prosím tě,co ti řekl doktor,že to tak padá,proč si myslíš,že to májí horší a horší ☹ jsem z toho smutná

kat77
22. dub 2009

OK, ujmeš se toho, nebo já?...Hlavně ať vyjde počas a je teplo, to je to potom mnohem lepčííí

beruska81
22. dub 2009

holky tak na ten sraz určitě dorazím, ten mlýn vypadá nádherně, chceme se tam jet o víkendu podívat, kat díky za tip 🙂

beruska81
22. dub 2009

holky myslíte, že když má můj manžel 30mil. spermií, že si máme dát icsi,holky na jiném tématu si i při 90mil. dávali icsi, není to zbytečné?

kat77
22. dub 2009

není zač, je to naše okolí, sem tam se jedeme podívat...nezapomeň berus na tu bobovku v Tošovicích, pro malého to bude něco a pro nás dospělé taky🙂

rona2
autor
22. dub 2009

Kat ujmi se toho ty,je to tvůj nápad. 😉
Bobinko já těm spermiogramům vůbec nevěřím,podle doktorů bych dítě s takového spermiogramu nikdy mít neměla a mám a to jsem ještě o jedno přišla,takže s tak hrozným sperm.jsem otěhotněla hned dvakrát.Chystala jsem se na IVf,protože to bylo prý jediné řešení.

beruska81
22. dub 2009

jo tošovice, máme tady všechno tak blízko a nikde jsme nebyli, my pořád jezdíme do zoo, malý to tam miluje, takže střídáme ostrava,olomouc, lešná, už mi taky z toho hrabe,ale co bych pro něj neudělala

kat77
22. dub 2009

OK Roni, zítra tu dám tabulku a dva termíny a kde se víc přihlásí, tak to bude 😉

rona2
autor
22. dub 2009

Beruško tak s tím by ti měl poradit dr. jestli je to nutné nebo není.

kat77
22. dub 2009

Berus, v těch Tošovicích jsme blbli loni i my starší generace a tak jsme se nasmáli 😀

bobinka1
22. dub 2009

ahoj beruš moje kamárádka měla ukázkový spermiogram a a její vajíčka bez ICSI nepřijaly nic,ale to ví asi nejlíp doktor,i když oni to doporučují všem,mají z toho prachy

luciana101
22. dub 2009

roni zapomela jsem ti pogratulovat k nove praci at se ti tam libi 😉

beruska81
22. dub 2009

no právě že mi Vodička říkal, že to nebudeme potřebovat, že má manžel pěkné spermio a máme jedno dítě přirozeně, ale chtěla jsem znát váš názor

kat77
22. dub 2009

bobinko já bych to bez ICSI ani nepodstupovala, doporučují to ve většině případů

rona2
autor
22. dub 2009

Luci mos děkuji,už se tam těším.

kat77
22. dub 2009

Roni také gratul a kam vlastně nastupuješ?

rona2
autor
22. dub 2009

Ale zase se říka,že je lepší když se tam ty spermijky zavrtají sami bez pomocí.

rona2
autor
22. dub 2009

Děkuji Kat,jdu do velkoobchodu květin.

bobinka1
22. dub 2009

rony ty jsi s takovým spermiogramem otěhotněla,tak teď jsem z toho úplně janek,tak teď nevím co si mám o tom myslet,taky mě tlačí do druhého IVF ,ale my půjdeme,já to dítě chci co nejdřív,jsem starší,tak se začínám bát

beruska81
22. dub 2009

no právě, já si taky myslím, že je to lepší bez icsi, když je ta možnost

kat77
22. dub 2009

Holky já jen všem držím pěstičky ať se ty embrijky uchytííí a udržíííí 😉

luciana101
22. dub 2009

holky ja se s vami rozloucim boli me dneska nejak cely den hlava,dobrou noc

rona2
autor
22. dub 2009

Bobi já po své zkušenosti si o tom myslím své.Doktorka se na mě ještě dnes dívá,že kdoví s kým to mám,tak mi to připadá.No prý zázraky se dějí.Tak teď už tomu nechám volný průběh a čekám na další zázrak.Nechci na to myslet,budu se věnovat práci a uvidíme.

rona2
autor
22. dub 2009

Už to IVF tady musí vyjít a všem!!! Myslím na vás a držím pěsti. 😉

kat77
22. dub 2009

Roni jestli pojedete do mlýna dříve než ten termín, kdy bude srazík, dej vědět a já bych tam dojela i s pejskem, to samé pro tebe Berus🙂

bobinka1
22. dub 2009

kat77 my to máme všechno na prd,tak jsem si zaplatila co šlo a stejně to bylo na nic,ale domluvili jsme se doma,že to zase raději zaplatíme a necháme si udělat všechno(ICSI teda my měli IMSI,AH,PK prostě všechno)

beruska81
22. dub 2009

no já nevím jak to se mnou bude o víkendu, ale chtěli bysme se tam jet podívat, když tak dám vědět

bobinka1
22. dub 2009

rony a vy neuvažujete o umělém?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru