• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
autor
Kat je třeba napsat termín srazu udělat tabulku a uvidíme jak se začnou holky hlásit. :wink:
22. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem tu, malému se nějak nechce spát, ale manžel ho v pokojíčku přemlouvá, tak snad brzy usne, zítra zase jede k našim, on tam chce být pořád, máme zítra mši za naši babi co před měsícem umřela a malému se strašně líbí v kostele, tak ho mamka bere sebou. Konečně jsem mu vysvětlila, že jeho milovaná stařenka už nežije, že je v nebíčku, takže teď za ní chodíme na hřbitov, on sice sem tam brečí, že chce jít za stařenkou domů, ale to chce čas.
22. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tak mi to máme skoro stejně a prosím tě,co ti řekl doktor,že to tak padá,proč si myslíš,že to májí horší a horší :frowning2: jsem z toho smutná
OK, ujmeš se toho, nebo já?...Hlavně ať vyjde počas a je teplo, to je to potom mnohem lepčííí
holky tak na ten sraz určitě dorazím, ten mlýn vypadá nádherně, chceme se tam jet o víkendu podívat, kat díky za tip :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte, že když má můj manžel 30mil. spermií, že si máme dát icsi,holky na jiném tématu si i při 90mil. dávali icsi, není to zbytečné?
22. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač, je to naše okolí, sem tam se jedeme podívat...nezapomeň berus na tu bobovku v Tošovicích, pro malého to bude něco a pro nás dospělé taky:slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kat ujmi se toho ty,je to tvůj nápad. :wink:
Bobinko já těm spermiogramům vůbec nevěřím,podle doktorů bych dítě s takového spermiogramu nikdy mít neměla a mám a to jsem ještě o jedno přišla,takže s tak hrozným sperm.jsem otěhotněla hned dvakrát.Chystala jsem se na IVf,protože to bylo prý jediné řešení.
22. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tošovice, máme tady všechno tak blízko a nikde jsme nebyli, my pořád jezdíme do zoo, malý to tam miluje, takže střídáme ostrava,olomouc, lešná, už mi taky z toho hrabe,ale co bych pro něj neudělala
22. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK Roni, zítra tu dám tabulku a dva termíny a kde se víc přihlásí, tak to bude :wink:
22. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beruško tak s tím by ti měl poradit dr. jestli je to nutné nebo není.
22. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, v těch Tošovicích jsme blbli loni i my starší generace a tak jsme se nasmáli :grinning:
22. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beruš moje kamárádka měla ukázkový spermiogram a a její vajíčka bez ICSI nepřijaly nic,ale to ví asi nejlíp doktor,i když oni to doporučují všem,mají z toho prachy
roni zapomela jsem ti pogratulovat k nove praci at se ti tam libi :wink:
no právě že mi Vodička říkal, že to nebudeme potřebovat, že má manžel pěkné spermio a máme jedno dítě přirozeně, ale chtěla jsem znát váš názor
22. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobinko já bych to bez ICSI ani nepodstupovala, doporučují to ve většině případů
22. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci mos děkuji,už se tam těším.
22. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roni také gratul a kam vlastně nastupuješ?
22. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale zase se říka,že je lepší když se tam ty spermijky zavrtají sami bez pomocí.
22. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji Kat,jdu do velkoobchodu květin.
rony ty jsi s takovým spermiogramem otěhotněla,tak teď jsem z toho úplně janek,tak teď nevím co si mám o tom myslet,taky mě tlačí do druhého IVF ,ale my půjdeme,já to dítě chci co nejdřív,jsem starší,tak se začínám bát
no právě, já si taky myslím, že je to lepší bez icsi, když je ta možnost
22. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jen všem držím pěstičky ať se ty embrijky uchytííí a udržíííí :wink:
22. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se s vami rozloucim boli me dneska nejak cely den hlava,dobrou noc
autor
Bobi já po své zkušenosti si o tom myslím své.Doktorka se na mě ještě dnes dívá,že kdoví s kým to mám,tak mi to připadá.No prý zázraky se dějí.Tak teď už tomu nechám volný průběh a čekám na další zázrak.Nechci na to myslet,budu se věnovat práci a uvidíme.
autor
Už to IVF tady musí vyjít a všem!!! Myslím na vás a držím pěsti. :wink:
22. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roni jestli pojedete do mlýna dříve než ten termín, kdy bude srazík, dej vědět a já bych tam dojela i s pejskem, to samé pro tebe Berus:slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat77 my to máme všechno na prd,tak jsem si zaplatila co šlo a stejně to bylo na nic,ale domluvili jsme se doma,že to zase raději zaplatíme a necháme si udělat všechno(ICSI teda my měli IMSI,AH,PK prostě všechno)
22. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevím jak to se mnou bude o víkendu, ale chtěli bysme se tam jet podívat, když tak dám vědět
22. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
rony a vy neuvažujete o umělém?
22. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek