• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Berus jak se cítíš? Myslím na Tebe a Spasinku...moooooc vám přeji ať to vyjde :wink:
22. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky me to s..e ze to asmeen dostala :angry: tu carku jsem viditelne videla :pensive:
22. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou čárku?dávala testík do albíčka...já už jsem ponaučená..nikdy nebudu testovat před ms..ale až po..protože i mi se ukázala čárečka a nic z toho nebylo...
22. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to mám dostat příští týden v sobotu..nic zvláštního necítím...
22. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena nam ukazovala testik vyfoceny na mobilu a byla tam. ale me se to taky stalo a ne jednou,ze tam byla a nic :rolling_eyes:

ocko ty jsi ted po inseminaci a po snazenicku s manzilkem tak drzim palecky... si rikam ze je jaro ze se vsechno mnozi tak ze i tady se to zacne rozmnozovat a s tehulkama se roztrhne pytel.

a co michinka uz je doma,bobek nas statecny :pensive:
22. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocko tak to mame stejny termin MS,akorad ja ji ocekavam na 100%,ale ty ji pekne odezen...
22. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na iui nebyla...jen jsem se snažili sami...
a co michinka,víte o ní něco??
22. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczi a co v práci? :wink:
22. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
v praci dobry a v patek mame po smene 50-satku tak se tesim ze zaparime a pak mozna jeste nekde vyrazime...

nic mizim dobrou noc,jdu kouknout chvili na bednu a spinkat.
22. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pařila včera v práci...přišla jsem až ve čtyři ovíněná :grinning:
měj se kaczule,hezkou dobrou noc :dizzy_face:
22. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko,máš pěkné šatičky :dizzy_face: sluší ti...a kočárek je taky moc pěkný...
22. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem pořád v práci tak už tady nestíhám tolik chodit,co je tady nového?nemám šanci vás dočíst?třeba nějaká nová těhotná?
22. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,hezký zbytek dne :slight_smile: zítra nakouknu..pá
22. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko dobrou, ani jsem nestihla s vámi pokecat :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer Kelišky,taky se tady nějak teď nemůžu dostat,jsem na zahradě a užívám sluníčka a dlubu se v zahradě.
evi kočárek moc pěkný.
22. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A malá Rozinka je užpořádná ženská :wink: Roste jak z vody. :wink:
22. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj rony prosím mám prosbu,neznáš nějaké léky na zlepšení spermiogramu,konečně to přítel chce řešit a nevím co na to je :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky někde jsem četla,že testovat před mrchou není dobré,můžeme být těhu,ale s mrchou to nějak odejde.Prý je to normální a my o tom ani nevíme.
22. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj bobinko,no nejlepší výsledky měl manža po vitamínu E,A ještě jsem do něho rvala nějaké vitamíny v tabletách.A taky jsem kupovala profertil,ale po něm nevím výsledek,protože už to jarošek nechtěl řešit a šli jsme rovnou do dárce.
22. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Roni, jak se máme?
22. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já na to kouknu na internet no my dárce nechceme,tak to ještě zkusíme,děkuji
pekny vecer holky.taky jsem to nekde zaslechla a je to zajimave ale takova je priroda
Roni co ty na to?....viz dole

kat77 • snž • Dnes ve 14:22

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky...
Spasinko tak to je super, že je to v pořádku
Dnes jsme byly s Luciankou na kafčo, tak jsme to všechno proklábosily jak se patří. Říkaly jsme, že ke konci května, bychom mohly udělat ten srazík v tom Klokočůvku na Švamlově mlýně a pak se projít na Maria skálu, co vy na to kelišky z OV? Udělat si takový výlet nějakou tu sobotu ke konci toho května? Je tam fakt krásně
kat77 • snž • Dnes ve 14:43

Která pravidla porušuje: | Zruš tady se můžete kouknout...http://www.svamluvmlyn.cz/
22. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj to jsem ráda,ža tady nejsem zase sama.Ještě užívám poslední volne dny a to krásné počasí.
22. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci dnes to bylo fajn, určo to uděáme jak jsi psala teď mailíku :wink:
22. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych byla pro už jsem to tady psala a tak se mi to líbí,že uvažujeme s manžou,že se tam o víkendu zajedeme kuknout a uděláme si výlet.
a měli jste hodně špatný,že vám navrhnul dárce?
to je dobře, taky si to teď užívám, hodně chodím ven s pejskem na procházky a užívám si toho tepla
22. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdysi míval kolem 30mil. pak to spadlo na 16 mil. a jak jsme byli ve ferťasu tak měl 4 mil. a pak už jen 1 mil.tak jsem se na dárce ptala já a jarošek mi to jen doporučil,dokonce mi dárce navrhoval i kdybych šla na IVF.
22. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Roni je to vážně prima výlet a mimo to je tu kousek bobovka a různé atrakce pro děti, bylo fajn, kdyby se nás tady sešlo víííc kelišek :wink:
22. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek