Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

mysiiickaaa
29. pro 2010

@petra123 tak petra pavlíčková je sestřenka mojí sestřenky a lucek holišových je v zubří více, tak nevím která to je

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzka74
30. pro 2010

ahoj holky,mám k Vám takovou prosbu,jezdím do Polanky a 13.12. jsem byla na 3 ET na kontrolu jdu až 3.1. test jsem si nedělala,protože po každém co jsem si ho udělala v minulých pokusech, tak to nevyšlo. Mám darované vajíčka 1 embryo 7buněčné kvality C,a druhé embryo 6 buněčné kvality B,C. Estrofem beru 6krát denně a utroš 2-2-2, nešpiním,akorát mne tlačí močový měchíř,můžu bejt i přesto těhotná? a co znamená ta kvalita těch embryí,je to po prodloužené kultivaci. děkuji mockrát za pomoc

mysiiickaaa
30. pro 2010

@zuzka74 držím pěsti aby to vyšlo 😉 ale neporadím ti, s tím nemám zkušenost

petra123
30. pro 2010

@zuzka74 mě doktorka říkala o kvalitě vajíček A je super B taky ještě super ale pokud je C-D tak nic moc ale naděje tam je tak se neboj a V pondělí se dozvíš že jsi těhulka 🙂

petra123
30. pro 2010

@mysiiickaaa Lucka Holišova bydlí s rodiči nad kostelem ted přestavovala barak s ex přítelem Tomašem už víš?

petra123
30. pro 2010

holky dneska jsem si koupila bundu v Tescu v kopřivnici mají tam 50% slevy stala 1600kč a ted 800kč super dívala jsme se na ni před vanocemi ještě že jsem si počkala🙂)Doporučuji jsou tam super slevy 🙂 pro co bydlí blízko🙂

petra123
30. pro 2010

@mysiiickaaa ty jezdíš do polanky sama nebo s chlapem,?ja budu jezdit sama jen na OPU pojedu s ním pořebují ho tam na sperma🙂)

zuzka74
30. pro 2010

@petra123 děkuji Petuli,a myslíš že by teda mohla bejt šance,minule ivf jsem asi 12 den začala špinit a ted vůbec sice mne pobolívá podbřišek,ale to může být třeba před MS

petra123
30. pro 2010

@zuzka74 Zuzi ja bych si udělala test ale věřím že máš strach z neuspěchu nevím,ale držím palečky a neboj možna těhulka jsi a tím to hasne 🙂 nebojj

zuzka74
30. pro 2010

@petra123 Petko,přesně s toho mám obrovský strach. jak jsi mi psala že ta kvalita je tak trochu bídná,tak to je taky na prd. ale jsem ráda,že semnou koketuješ ohledně toho. nechci další pokus platit 60000. to už je hodně peněz

petra123
30. pro 2010

@zuzka74 Zuzi ja jdu na první IVF a museli jsme na to moc šetřit a další pokus doufám nebude modlím se at ti to vyjde konečně jako nam i když poprvé byl by to zazrak 🙂 neboj zazraky se dějí a bude i u tebe 🙂 hlavně věř 🙂

mysiiickaaa
30. pro 2010

@petra123 jezdím s manželem, bývám pokaždé tak nervní že bych to sama nedala 😖 , navíc ten přístup co tam mají je poněkud drsný na moje nervy takže jsem ráda když tam manžel je 🙂 , jinak holky, nevěřte mamatestům s citlivostí 10, i když mám z krve potvrzené že těhotná nejsem, tak podle nic pořád jsem 😠 , nevím proč zrušili ty super 25 😒

mysiiickaaa
31. pro 2010

Přeju vám všem krásný nový rok plný splněných přání, dvoučárkové testy vám přát nebudu, popřeju vám rovnou miminka, 😉 protože // nic neznamenají, podle testu bych byla těhotná furt 😒

petra123
31. pro 2010

holky taky přeji všem do Nového roku jen to dobré a konečně at se dočkáme těch miminek zasloužený🙂

mysiiickaaa
31. pro 2010

@petra123 😉

zuzka74
2. led 2011

Holky já přejí všem Štastný Nový rok,at jste všechny těhulky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petra123
4. led 2011

čauky holky tak 11.1 o půůl 11 jsem objednana na 17DC před IVF domluvit se a super sestry mi hned odeslali včera žadost na pojisštovnu tak doufám že vše proběhne dobře a hned se domluvíme co a jak v uterý kdi jede??ve stejny den?
@mysiiickaaa napiš mi do IP jak jse jmenuješ říkala jsme o tobě Petuli pavlíčkove dneska jsme spolu byli v práci a nevěděla🙂)

mysiiickaaa
12. led 2011

@petra123 jak jsi dopadla ve Fertimedu? 🙂

petra123
14. led 2011

@mysiiickaaa Ahojky napsal bych dříve ale nema doma ted net a chlap má služební a byl na služebce tak jsme byla nez netu.

A jak jsme dopadla mam napsany dlouhy protokol ještě tam jedu v pondělí bo jsme měla folikul 16mm a ještě nepraskl tak jedu v pondělí na kontrolu vyfasnu asi utrogestan bo ty druhé nechci bo jse se ještě snažili s chlopem a ty druhé prí nejsou moc dobré pro případné mimisko v děloze.pak počkam na menzes a hura pro spray a až 9 dc pro injekce a pak už uvidím jak se to bude vyvyjet🙂

A co yt?

mysiiickaaa
15. led 2011

@petra123 ahoj, já tam jedu ve středu na pohovor se Sobkem a měla bych mít poslední IUI, moje obvodní doktorka mi napsala neschopenku tak jsem doma v klidu 🙂

petra123
15. led 2011

@mysiiickaaa jo tak to máš super ja se neschpenky trochu boojím bo peníze prí chodí až po měsíci tak uvidíme ale jdu hned 1.2 do té doby budu chodit do práce at mam cely měsíc v práce kvůli penězům 🙂
jak to další IUI kéž by ri pomohlo a nemusela na IVF a proč k Sobkovi?Jo Petula Pavličkova tě nezna asi prí myslíš tu drruhou Petru a ta prí ma za manžela Radima Andríska?Myslím?jak mi to vysvětlovala.Znáš ho?

mysiiickaaa
16. led 2011

@petra123 jo tak my tam máme tolik P. Pavlíčkových jo? jo tak já znám tu druhou 😀 jinak my jsme u Sobka ještě nebyli na ten pohovor takže proto tam musíme, už víš kolik za to IVF budete platit?

petra123
16. led 2011

@mysiiickaaa zatím ne jen to co říkali at si přichystane tak doufám pořad že se vlezem do 20 tis. ale nevím stím vším uvidíme ale pořad se modlím at to dopadne jinak a jsem těhu už ted 😅 a ty penizky se ušetřím na vybavu pro baby 😅

Tak hlavně at to se Sobkem dopadne dobře a pochopiš jeho humor 😅

mysiiickaaa
16. led 2011

@petra123 no toho se bojím, nemám ráda ubohé vtípky tak nevím jestli to tam ustojím, stojí to dost peněz tak od toho očekávám, že ve mě mají budit důvěru a né mě ničit a to co jsem o něm slyšela, no nevím, já to beru tak že jak bude plácat nesmysly, prchám do Reprofitu

petra123
16. led 2011

@mysiiickaaa jj bude se ptat proč chcete mít děti že to stoji hodně peněz jak se narodí tak prí než vypadnou milion tak jsme na něj čuměli jak telata a pak začal trochu važně neboj nic si sněho nedělej uvidíš ho jen jednou a napsoledy tak něco pozitivního ja ho tak vidlěla za ty roky vydržíte neboj 😉 Mam otazku kouříš?

petra123
16. led 2011

Já ted přestala od 1.1 ale jsou to nervy 😀

mysiiickaaa
16. led 2011

@petra123 nekouřím 🙂

petra123
17. led 2011

tak že dneska navštěva CARu holky ja toho holuba nemusím hrabal se ve mě UTZ tak až to bylo bolestivé prí moc nevidí nevím co by chtěl vidět ale bylo to nejbolestivější co jsme zažila hnus už bych raději k němu nikdy nešla ale co se dá dělat ovlivnit se to nedá☹další kontrola příští středu beru utrogestan.Den před dobraním pravě v tu středu kontrola a asi nafasuji spray do nosu.Tak jsme zvědava kdo tam bude ve středu ☹

mysiiickaaa
17. led 2011

@petra123 Holub je můj gynekolog a je pravda, že s tím ultrazvukem mu to moc nejde 😝 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru