Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evik3
27. bře 2011

@petra123 Dekuju, ve stredu jdu do Fertimedu, tak uverim az pak, nechci se radovat predcasne. Jinak moc drzim pesticky na KET

petra123
27. bře 2011

@evik3 jj doufám že ted už vyjde jinak nevím asi začnu nevěřit opravdu na zazraky☹JInak dneska jsme 4DC a mam po krámech nic prostě nic jsme myslela že budu krvacet tak tyden a ono nic je to nějaké dovné i když žadné příznaky nema ale bolí mě kozy trochu a v křížích ale to jsou asi hormony zítra mam volat do OL jesli nahodou ale spíše mi řeknou že HCG je 0 ☹

evik3
27. bře 2011

@petra123 Mam kamaradku, ktera mela normalni MS a presto byla tehu, takze mozne to je.... drzim pesti 🙂

petra123
27. bře 2011

@evik3 no uvidíme zítra ale stejnak spíše se přípravuji na ten KET kéž by ale pořad si říkam kéž by se aspon jedno udrželo

evik3
28. bře 2011

@petra123 Tak co HCG, jak to dopadlo?

mysiiickaaa
28. bře 2011

@petra123 jsem stejně zvědavá jako evik, tak co jak?

petra123
28. bře 2011

Tak HCG O jak jsme si myslela☹hmm tak ted už jen ten KET ☹

mysiiickaaa
28. bře 2011

@petra123 ach jo ☹ , tak držím pěsti, KETík už musí vyjít, nechcete zkusit 3 embryjka? 😉

petra123
28. bře 2011

@mysiiickaaa nejde to bo mam dvě skumavky po dvou bobišcích ještě že tak aspon něco pozitivního

mysiiickaaa
28. bře 2011

@petra123 aha, to nevadí, tak zkus zase 2, málo komu to prý vyjde na poprvé takže 2. pokus musí vyjít, buď ráda, že máte mrazáčky a nemusíš to podstupovat kompletně znovu, jedna holčina z jiné diskuze kam chodím mívá po stimulce vždy jen 1 embryjko takže tam moc optimistické myšlenky do hlavy nejdou 😖

petra123
28. bře 2011

@mysiiickaaa jj chvála bohu za to že jsme měla pěknou urodu na další pokus by jsme neměli peníze tedy na celé ivf tak by jsme zase rok museli čekat to by mě zabilo

mysiiickaaa
28. bře 2011

@petra123 no to chápu, je to finančně dost náročné ☹

evik3
29. bře 2011

@petra123 S tim HCG me to mrzi ☹ preju hodne stesti na KET 🙂

petra123
29. bře 2011

@evik3 jj díky moc
@mysiiickaaa je brutalně ☹

evik3
29. bře 2011

Ja jdu na kontrolu do Fertimedu zitra, test mam pozitivni, ale od vcerejska obcas spinim, zadna krev, jen takovy hnedy vytok, cetla jsem tady na konikovi, ze je to normalni, tak snad bude vse OK... Zadne mrazacky nemame, musela bych do dalsiho IVF, ale verim, ze to nebude potreba 🙂

petra123
29. bře 2011

@evik3 neboj to vyjde a jo je to takova zamlká mrcha tak neboj hlavně hodně štěstíčka

evik3
29. bře 2011

@petra123 diky, verim ze jo, ale klidnejsi budu az zitra po kontrole 🙂

mysiiickaaa
29. bře 2011

@evik3 držím pěsti a těším se na báječné zprávy 😉

evik3
29. bře 2011
evik3
30. bře 2011

Ahojte dnes jsem byla ve Fertimedu, ale porad nevim vlastne nic. Vcera jsem mela doma pozitivni test, ale od pondelka jsem mela takove hnede spineni, dnes se k tomu pridala i trochu krev, doktor rikal, ze se zatim neda nic poznat, vzali mi krev, na vysledky mam zavolat zitra a kontrola opet za tyden. To by pripadne mohlo byt videt i srdicko (ale taky nemuselo...). Takze uvidim, ta nejistota je fakt hrozna ☹

mysiiickaaa
30. bře 2011

@evik3 vím čím procházíš, já čekala od 8.3 do 14.3 jestli je plod vůbec v děloze a je to o nervy, držím pěsti 😉

evik3
30. bře 2011
mysiiickaaa
30. bře 2011

@evik3 je na houby, že člověk furt jen čeká, prvně než otěhotní a pak jestli to vyjde 😔

silvie_77
31. bře 2011

@mysiiickaaa jsi ráda,že máš to čekání za sebou,že? 🙂 🙂 🙂 a co jinak?? Mně nevolnosti tak z poloviny opustily,ale ještě to není ono. V pondělí jdu na screening,tak jsem zvědavá a nervozní aby bylo vše o.k. A co nový gynekolog ,spokojená???

@evik3 Já taky špinila na začátku asi tři dny,ale jen hnědé špinění bez krve a nic to prý není. To čekání než se mimís ukáže je nekonečné,taky jsem si to zažila,jeden týden mi brali krev a vypadalo to nadějně,druhý týden jen tečka a nějaká tekutina,že mně strašili mimoděložním,no a další týden se konečně fazolek ukázal 🙂

mysiiickaaa
31. bře 2011

@silvie_77 gynekolog je super, hodný, chápavý a trošku vtipálek 🙂 , na screening budu držet pěsti a já začínám být zase nervozní, na utz jdu až v úterý, aspoň teda doufám, že utz bude ale krom věčně plného břicha a neustálého vlčího hladu nemám žádné příznaky těhotenství ☹ , občas se mi pohoupe žaludek ale to hlavně když jsem hladová jinak nic, ani prsa už mě nebolí a nejsou ani tak napjaté jak ze začátku

evik3
31. bře 2011

Holky dekuju za podporu, HCG ze vcerejsiho krevniho testu je pozitivni, sestricka mi rikala, ze to chce klidovy rezim a hormony (utrogestan) a ze se uvidi.... Ono se ten klidovy rezim dost spatne dodrzuje s 2,5 letym prckem 😀 Tak snad budu za tyden moudrejsi 😀 Kdy se vam ukazalo srdicko?

mysiiickaaa
31. bře 2011

@evik3 mě se ukázalo 6+5 dle pm ale velikostně mimi odpovídalo 5+2 tt

silvie_77
31. bře 2011

@mysiiickaaa nervozní?? Jooo to budeš celé těhu a pak taky 🙂 🙂 🙂 🙂 A až s toho malého mimíska budeš mít puboše,to tě nervozita přejde na nervy k zbláznění 🙂 🙂 🙂 Ti moji doma mi dávají víc zabrat než když měli rok 🙂 je pravda,když se říká: malé děti - malé starosti....velké děti - velké starosti 🙂
Já ted zažívala nervy asi tři dny,protože jsem užívala během ovulace,kdy jsem otěhotněla atb a ještě nějaké léky,no a zjistila jsem,že poškozují plod,měla jsem s toho nervy v háji a opět byla vyplašená,díky bohu jsem mluvila s genetičkou a vysvětlila mi,že sice ty tabletky jsou svinstvo ,které můžou poškodit plod,ale já je užívala hned začátek asi deset dní ještě po ovulce a tam žádné riziko není,tak jsem se uklidnila,ovšem vím,že v neděli mně už přepadne nervozita ze screeningu...no a tak je to pořád dokola,však to znáš 🙂 tak se drž a užívej si to v co největší pohodě on ti v listopadu nastane pěkný kolotoč kolem mimíska 🙂

silvie_77
31. bře 2011

@evik3 mi se ukázalo srdíčko v šestém týdnu 🙂 v pátém,tam byl jen náznak srdeční akce a za tři dny už bylo vidět 🙂

mysiiickaaa
31. bře 2011

@silvie_77 no to doufám, navíc teď řešíme bydlení, ten náš podnájem je pěkná podpásovka, teď máme doplácet 7000,- totálně netuším za co, byt je hnusný, zanedbaný, lituju, že jsme se sem nastěhovali, navíc s tím doplácením, můj muž se myje v práci a topíme jen v obyváku a ložnici a to jen když tam jsme tak nevím, jsem z toho vyřízená, peníze co mám našetřené měly být na mimčo a né na doplatek když žijeme šetrně, navíc se stejně do srpna chceme stěhovat někam kde bude výtah a sklep kvůli kočárku, nebudu ho nosit do 3. patra že a navíc to máme už jen na rok tak se ani nechceme stěhovat s malým mimískem ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru