KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

kotcheva
29. bře 2012

@spunda jasně, že něco vymyslíte. Dej potom vědět, na co jste přišli. Jinak na úklid nedám dopustit, taky mám umytá okna, vydrhnutou troubu a protože jsme doteď neměli pořádný stůl, tak jsem se rozšoupla a objednala si ho 😉

spunda
29. bře 2012

@kotcheva Nooo taky hezký aspon nejsem sama takovej uklidovej blázínek ale zase mě těší že už mám všechno nachystané na svátky .On ten týden a něco uteče jako voda a pak bych nervačila že nestíhám,tak ted jsem v klidu a jen si pak něco upeču at to tady voní. 😀 😀 😀 Neboj dám hned vědět co a jak.ted chci měsíc dát pauzu ,protože jsem byla 15.2. na KETU a když nám nevyšel tak jsem začala stimulovat s Glostíkem ale měla jsem bohužel jen dvě vajucha 😢 😢 😢 doktorka mi sama říkala že to muže být tím že jsem hned šla do stimulace,že tělo stávkuje. 😒 Tak ted chci aby mi udělali UZ a pokud budu mít vajičko na levé straně ( mám jen levej průchodnej ☹ ) tak pujdem ted zase na IUI což je přírodní cestou a pokud nic tak začnu stimulovat až ten další cyklus .Ale to by bylo aby nám ty těla nezačaly fungovat když už máme to jaro,co??? 😀 😀 😀 A ty co....máš ještě nějaké zmrzlinky???

kotcheva
29. bře 2012

@spunda já jsem si dvě zmrzlinky vyčerpala na ten poslední KET. Z 12 vajíček jsem měla polovinu embryí, na zmražení zůstaly 3, na KET už "jen" 2. V pondělí budu snad chytřejší - když nenastane nějaká zápletka a nebude potřeba pauza, chtěla bych hned další cyklus začít stimulovat 🙂 Minule jsem na stimulku údajně reagovala "ukázkově" 😉 Tak doufám, že moje tělíčko předvede ukázkově i další kroky, když je jaro a čas se množit 😀

spunda
30. bře 2012

@kotcheva Tak budu držet palečky at jsou jen dobré zprávičky 🙂 No já na tu první stimulku s Glostíkem udajně taky ukázkově reagovala,brala jsem jen 2x1 denně ted 5 dní a měla jsem 5vajíček z toho nám 4 oplodnili a zůstaly nám jen 3 embrya s tím že jsme jedno vložili a chtěli nechat dvě zamrazit ale jedno se přestalo bunkovat ,tak jsem měla jen jednu zmrzlinku 😒 to jsem měla ted 15.2. KET a ten nevyšel ted by mi stačilo aspon mit 4 embrya.Abych měla na vložení 2embrya a dvě si zamrazit 🙂 konečně i manžel pochopil že bude lepší vložit dvě ,tak uvidíme 😀 😀 😀 spoléhám na to JARO 😲 že i na ty naše neposlušné těla trochu zapůsobí 😉

leagux
autor
30. bře 2012

Ahoj děvčata.
Tak dnes jsem oficiálně 14. dní po KET a jsou tam // 🙂
Byla jsem na krvi, ale výsledky HCG budu mít až v pondělí, na UZ jdu až 16.4.

Držte se všechny a věřte, že to jednou musí vyjít. Vím, hezky se to říká, ale znám to na vlastní kůži 🙂

kotcheva
30. bře 2012

@leagux
Ahoj, tak to je super zpráva🙂 Držím palečky, ať všechno pokračuje tak, jak má 🙂 . Krásný víkend!

pikusa
30. bře 2012

@leagux 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 super

spunda
30. bře 2012

@leagux Velká gratulace 😀 😀 😀 😀 super zpráva tak třeba se i nám ted na jaře zadaří 🙂 🙂 🙂

spunda
30. bře 2012

@pikusa Ahojky a co ty jak se máš???? 🙂

pikusa
30. bře 2012

@spunda no jak....
Mates marodil.....ted už je celkem OK
a v pondělí mi začne poslední týden toho nejkrásnějšího období 😵 mateřské.....tak si ho musím ještě moc užít 🙂

spunda
30. bře 2012

@pikusa tak hlavně že je malej už zdravej 😀 😀 😀 No užívej si a pak se vrhneš do boje,uteče to jako voda .No já jsem objednaná v doktorovi na uterý tak jsem zvědavá co vymyslíme 😉

pikusa
30. bře 2012

@spunda no zdravej....kašle pořád....ale to on snas celej rok....
jeee už v úterý????tak pak dej hned vědět

ivanachomistekov881
30. bře 2012

@leagux ahoj, ahoj, no ty si ma teda potešila, je to super, že to aspon niekomu z tejto našej stránky vyšlo, dúfam, že sa to už rozbehne a budeme tu samé tehuľky, veľmi sa z tebou teším a aj tak trochu ti závidím, jar je to najkrajšie obdobie na tehotenstvo, nech sa ti darí a nech je všetko v poriadku, manžel musí byť šťastný.
Tak na ktorý pokus to nakoniec vyšlo??

mia75
31. bře 2012

@leagux Gratulujem!!! A hlavne drzime palce, nech to je stale v poriadku 🙂

leagux
autor
31. bře 2012

Ahoj holčiny,
všem moc děkuji za gratulace. Máme z toho obrovskou radost, kterou hned vystřídala starost, aby bylo vše v pořádku. Teď jen musím čekat - opět ☹ Podařilo se nám to na 3. pokus, kterému jsem nedávala velké šance. 16.4. jedu na UZ tak uvidíme, jestli je tam jeden nebo rovnou dva mimísci. Ráda bych Vás všechny touto "nemocí" nakazila, aby jste měli už také jiné myšlenky 😉 Všem čekatelkám na lékařská rozhodnutí držím palce, aby jste se dostaly co nejdříve do kolečka stimulky a ET nebo KET. Těm, které se rozhodly, dobrovolně či nedobrovolně, čekat, krásné jaro a léta a uvidíte, jakmile se odprostíte od tohoto, že to vyjde 🙂
PS: možná, že když jsem tomu teď nedávala takovou šanci, že jsem si "vypla" mozek nad tím neustálým stresem a přemýšlením.
Krásný víkend

spunda
31. bře 2012

@pikusa jooo neboj hned pisnu co a jak jsme vymysleli 😀 😀 😀 😀 Tak se držte a hodně zdravíčka 😉

ivanachomistekov881
31. bře 2012

@pikusa ahoj pikusa, tak už sa ti to kráti, zachvíľu ťa čaká práca, ale celkom ti závidím, aj ja by som asi potrebovala trochu si oddýchnuť od tohto domáceho kolotoča a od stáleho riešenia druhého dieťatka, mám ešte posledný pokus tak to chcem využiť a už sme sa rozhodli, že ak to vevýnde, tak to proste necháme tak.
A čo Mates, má nejakú alergiu??

pikusa
31. bře 2012

@ivanachomistekov881 ne alergie se neprojevila.....ale trpí mi na laryngirity,bronchitidy průdušky,měl náběh na zápal plic nedávno......
Tak se těším,že budou v práci myšlenky jinde.....a bude víc korunek 🙂
@spunda jojo písni jsme zvědavá
@leagux koukej nám prsknout těhu prskanec 🙂

leagux
autor
1. dub 2012

@pikusa a všechny ostatní,
prsky prsk jen co se do vás vejde a hlavně ať mám nějaké následovnice , co nejdříve 🙂 🙂 🙂

Hezkou neděli.

pikusa
1. dub 2012

@leagux 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 díky

ivanachomistekov881
1. dub 2012

@pikusa ahoj, tak to máš teda veselo z tými chorobami, ale je to proste tak že malé deti vyrastajú na chorobách a získavajú tak imunitu, je to niekedy ale riadne na nervy, ale aj tak sme veľmi šťastné že ich máme a že sa máme o koho starať,
Teraz keď sa mi nedarí mať druhé dieťa si uvedomujem aké sme mali šťastie ked sa nám Adamko podaril na prvý krát nechce sa mi to ani veriť a strašne túžim po tom druhom dieťatku, ani sama sebe nerozumiem prečo je tá túžba tak silná, aj ty to tak cítiš???

ivanachomistekov881
1. dub 2012

@leagux ahoj, a chcela som sa ťa opýtať, máš teraz nejaké tie tehotenské príznaky???

pikusa
1. dub 2012

@ivanachomistekov881 ano.....cítím to úplně stejně...a snad mi tady holky prominou ale věta---bud ráda za to,že má Matyáše už je na mě moc nekdy....Toužím po dalším strašně moc....mám pocit,že prostě nejsem celá,že mi něco chybí a nejsem smířená s tím,že by další prcek nebyl.....
I kvuli matesovi....nechci jedináčka....i když vlastně 2 sestry nevlastní má

leagux
autor
1. dub 2012

@ivanachomistekov881 Ivanko, jsem akorát unavená odpoledne a trochu dušná. Jinak se mi nikterak nedělá špatně, nic mě teď nebolí, možná se mi malinko začínají nalévat prsa, ale je to tak jako před MS. Ta únava je asi nejsilnější, ale já jsem byla vždy spací, takže nevím, jestli to mám k tomu přikládat 😉

ivanachomistekov881
1. dub 2012

@pikusa som rada, že nie som sama kto má takéto pocity, mne tiež každý vraví, veď máš jedno dieťa buď šťastná, ano som rada, ale nemôžem sa zmieriť s tým že by ostal len sám jeden, čím je väčší, tým viac vidím, ako potrebuje súrodenca, naozaj je tá túžba zvláštna, už som rozmýšľala, že ak nám to nevýnde, tak by som skúsila adopciu, aj keď sa toho trochu bojím, uvidíme čo nám život prinesie.
A nevlastné sestry sú tiež super, ale nie je to ono

pikusa
1. dub 2012

@ivanachomistekov881 tak to já zase za sebe adopci neeee
já prostě chci toho prcka nosit,porodit,kojit........

ivanachomistekov881
1. dub 2012

@pikusa to aj ja teda chcem nosiť, porodiť, kojiť , proste cítiť, ale ak to nejde, tak to nejde, ja som už z toho unavená a hĺavne finančne sme úplne vyčerpaný, takže IVF proste neprichádza do úvahy, možno o pár rokov, ale kto vie čo bude. . . . ja som stále bola proti adopcii, ale teraz o tom začíname uvažovať,

mia75
2. dub 2012

Ahojte, my sa teda ideme pustit do 2.IVF. Dnes si idem pre lieky, mal by to byt opat kratky protokol, injekcie Puregon, Synarel + Prednison.
Kocky, hlavne to nevzdavajte, drzim palce.

leagux
autor
2. dub 2012

Hezký začátek týdne 🙂
@mia75 jsi bojovník a věřím, že to tentokráte dopadne dobře ! Držím moc palce 🙂
a přidávám se k pokřiku mii KOČKY, HLAVNĚ TO NEVZDÁVEJTE 🙂

ivanachomistekov881
2. dub 2012

@mia75 ahoj mia, takže začínate znova, veľmi ti držím palce, aby všetko prebiehalo ako má, nech máš veľa síl, hovorí sa že keď sú embryjká čerstvé je väčšia pravdepodobnosť úspechu, tak nech ti to výnde. Ty chodíš do Brna??? a odkiaľ si, si zo Slovenska??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru