• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET 2012

14. července 2014 
@spunda Drzime palceeee! Na oboje, pracu aj pozitivny test toho 21.. Vyjde to, vyjde :slight_smile: Ja som po odbere, uroda bola primerana - 9 oocytov, vraj peknych. Tak im idem posielat na dialku energiu, nech pekne rastu do blastocysty. V pondelok budem vediet viac. Jezis, to su dramy a nervy...
13. dub 2012 ve 13:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gretta Grettko, naprosto tomu rozumím, co píšeš. Držím palce, aby hladinka hormonů byla v pořádku a mohli jste zase jít do dalšího pokusu :wink:

@ujujuju u mě nic nového, jsem unavená a začíná se mi kazit pleť, tak to snad bude holčička :slight_smile: ?

@spunda držím palce na testík a práce skvěle odreaguje od neustále myšlení, jestli to vyšlo nebo ne :sweat_smile: Jsem v jednom kole, takže když myslím, že jsem těhule, tak jen pozitivně.

@pikusa brzké uzdravení synkovi. Je super, že tě dětičky přijaly hezky, to je znamení, že tě mají rády :slight_smile:

@mia75 gratulace ke sklizni a ať se hezky vyvíjí :wink:

Já jdu v pondělí na 1.UZ, tak tam se dozvím víc, jak vypadáme, kolik nás je atd. , už z toho začínám mít vítr :fearful:
13. dub 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leagux Tak práce vyšla :grinning: :grinning: :grinning: ted už jen testík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda veľmi blahoželám k novej práci, ted už jen testík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a život bude nádhernýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , veľ mi ti to prajem
13. dub 2012 ve 21:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda tak to je jasan,že ted vyjde i test :grinning:
Matyášek už je v poho a mě pořád nedobře.......rýma šílená a v krku bolí.......a jak jsme v práci pořád mluvila a mluvila tak i to mě namáhá,,,holt jsem si odvykla
@mia75 krásná úroda.....kdy budeš volat co a jak???
14. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ujujuju
@pikusa Ahoj Holky budu ráda když testík výjde :grinning: Jsem dnes 21DC a 9den po IUI tak se nechám překvapit :slight_smile: krásný víkend všem :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda i tobě.....no já uklízela a jdu ležet....není mi dobře
14. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa No tak to nepřeháněj a hezky se uzdrav :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leagux V pondelok si mam zavolat, ako sa embryjka vyvijaju a kedy presne (utorok alebo streda) bude ET. Ale ten OHSS stale citim a po OPU sa to zhorsilo. Ma to jedinu vyhodu, valam sa v posteli a pozeram filmy. A drahy mi nosi jest :slight_smile: Snad tie bolesti prejdu, aby bolo ET v poriadku.
Som rada, ze ste ok, nech sa dari.
14. dub 2012 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@spunda Gratulace k práci a teď už vyjde i testík :slight_smile:
@pikusa brzké uzdravení a odpočívej
@mia75 Nemysli na bolesti, ale jak ti zítra řeknou, že se bobíčci hezky vyvíjí. Mysli jen na zdárný KET a vše bude v pohodě :slight_smile:

Holčiny, u nás se zítra konečně rozloupne, kolik nás je doopravdy, Manžel si neustále myslí a taky o tom mluví, že jsou to dvojčátka a já jen jedno. No popravdě řečeno, tak jak jsem nikdy nechtěla dvojčátka, tak už mi to začíná být jedno, hlavně, aby bylo všechno v pořádku.

Hezkou neděli.
15. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leagux Ahoj Holky tak jsem začala špinit :frowning2: :frowning2: :frowning2: no uvidím jak se to rozjede ,kdyžtak zítra ráno testnu a jinak začnu brát glostík a jde se znovu do boje :wink: Mějte se hezky :slight_smile:
15. dub 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda. :frowning2: :frowning2: Este nemusi byt vsetko stratene. Hlavne vela sil!!
15. dub 2012 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 no uvidíme :wink: :wink: :wink: kdyžtak začnem hned stimulovat :grinning:
15. dub 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spunda jeee to je nemilé.....co si zvednout dávku utrogestanu???
15. dub 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky, davam nieco na zasmiatie. Ked uz je taka nijaka nedela. Je to sice po anglicky, ale pekne vystihuje, cim prechadzame, papa
15. dub 2012 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda ale, ale no to teda nie, dúfam, že je to len nejaké uhniezďovanie, ty sa mi zdáš taká optimistka, nezúfaš, stále len dúfaš a bojuješ, je to super, že to tak berieš, ale práve preto by ti to malo výnsť, drž sa
15. dub 2012 ve 14:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa já neberu utroš :frowning2: nikdo mi neřekl že bych ho měla brát tak asi při IUI se nedává nebo nevím :unamused: :unamused: :unamused:
15. dub 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ujujuju JJ snažím se být optimistka a řekla jsem si že tomu dávám čas do konce roku tak pokud to půjde budu bojovat :slight_smile: aspon jedno mimi chci :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda aha...myslela jsem že bereš...
15. dub 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa neberu nic a doktorka mi to ani neřekla,mám ho sice doma,ale sama jsem si ho nechtěla nasadit :unamused:
15. dub 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda klidně nasad....neublíží ti
15. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a čo ty už si zdravá
15. dub 2012 v 15:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa po IVF a KETU jsem ho měla ,no co už ted :unamused: uvidíme jak se to vyklube :grinning:
15. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda Radsej sa porad ohladom Utrogestanu s doktorkou, predsa len je to umely progesteron, ktory by ti telo produkovalo v 'normalnom' tehotenstve (mimo ET/KET). Mala si IUI takze mozno preto ti ho nedali
15. dub 2012 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 ahojky jasně ,sama bych si ho nevzala.Nějak to krvácení ustupuje tak asi si ráno udělám pro jistotu testík.byla jsem ted bez stimulace a měla jsem na levé straně 3vajucha plus cystu :frowning2: a na pravé 1vajucho,tak nevim jestli to krvácení není třeba to že by mi nějaké vajucho odcházelo nebo třeba ta cysta,no uvidíme.Měla bych totiž jinak začít brát Glostík 2-6den a 8DC na ultrazvuk.Je to mazec :slight_smile:
15. dub 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leagux držím na zajtra palce nech to dopadne čo najlepšie
@mia75 nech máš krásne embryjká a čo najviac
@spunda už žiadne krvácanie
BABY DRžTE SA , VEĽA SíL KAžDEJ POSIELAM, STÁLE SA NIEĆO DEJE, ALE O TOM JE žIVOT, JA SOM AJ RADA že mám trošku pauzu od snažilkovania, ale prežívam to s vami
15. dub 2012 ve 22:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ujujuju to jsi hodná,že na nás myslíš :slight_smile: zatím je krvácení pryč tak uvidím,co mi zítra řekne paní doktorka a možná ráno zkusím testnout budu 11den po IUI :slight_smile:
15. dub 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ujujuju děkuji moc a dám vědět
@spunda tak to je dobrá zpráva, to se malý jen pořádně zakousl, moc držím palce :slight_smile:

Hezký den všem
16. dub 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak prva dobra sprava - z 8 vajicok máme zatial peknych 7 embryi. Zajtra bude transfer, uvidime, kolko vlozime a kolko bude cakajucich snow babies :slight_smile:
@spunda Ako dopadol test?
16. dub 2012 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia75 tak to je super správa, blahoželám ti , ešte síce neni vyhraté, ale je to už taký polovičný úspech, tak nech je to zajtra o.k., a čo už si v poriadku???
16. dub 2012 ve 13:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek