KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

ivanachomistekov881
21. únor 2012

@pikusa no aj mne sa podaril Adamko na prvy pokus a teraz som bola už 6 krát a nič, ale ešte to chcem určite skúsiť, mám 4 zmrazené embryá, dúfam, že sa nejaké rozmrazia a budú dobrej kvality, a čo ty máš ešte zmrazené?

petulinkaaaaa
21. únor 2012

Ahojky, já jsem byla na KETu 17.2., takže teď jsem ve fázi čekání na testování 🙂 ... měli jsme jen jedno embryjko, takže pokud to nevyjde, musím celé IVF podstoupit znova a to se mi vůůbec nechce.
Všem čekatelkám držím palce na pořádnou dálnici

pikusa
21. únor 2012

@ivanachomistekov881 6krát???tedaaa tak snad už to vyjde
my máme ještě 11 embryí.......ale chut to podstupovat zase a zase upadá
@petulinkaaaaa tak to strašně moc držím,at to vyjde

spunda
21. únor 2012

@leagux ahojky já byla na KET 15.2. v Brně u Machače tak ted musime čekat do 28.2. kdy máme testit 🙂

leagux
autor
22. únor 2012

Ahoj holky,
zdravím všechny nově příchozí a všem držím palečky, aby to vyšly // 🙂
Já jsem si dneska zkusila otestovat po KET ze 13.2. a nic ☹ , ale v mém CARu mě dávají ještě šanci, že je ještě brzy, tak snad mají pravdu a najdu tam tu dálnici 🙂

leagux
autor
22. únor 2012

@ivanachomistekov881
Ivanko, tak jak jste dneska dopadli na kontrole ?

ivanachomistekov881
22. únor 2012

@leagux ahoj, dnes som na teba myslela, že či si si už robila test, ale fakt je to ešte skoro, ešte počkaj aspon zo 2 dni a určite to bude lepšie, a ako sa cítiš, máš nejaké zvlášne pocity,únavu, boľavé prsia a tak - -
Dnes sme na kontrole dopadli super, môžeme ísť do toho už od dnes, alebo od budúcej menštruácie, ja som sa rozhodla že idem skúsiť hneď, už som aj začala jesť lieky. STáLE TI AJ OSTATNÝM DRŽÍM PALCE

ivanachomistekov881
22. únor 2012

@hit AHOJ HIT, a čo ty ako si na tom, ako tvoje embryjko v brušku a čo Barborka, ako to zvládate?

spunda
22. únor 2012

@leagux ahojky chtěla jsem se tě zeptat,jak jsi psala že jsi na papíře měla skvrny jako u MS 😒 máš to stále nebo to přešlo????Já ted byla na wc a měla jsem na papír trochu na růžovělej ☹ tak jsem trochu mimo.Sice holky na jiných diskuzích psaly,že trochu špinily .je to prej tím že se mimi zavrtává,takže to připisuju tomuhle.máme testit 28.2. a to chci vydržet a nedělat test dřív 🙂 věřím tomu že to tam bude... 😉 budu ráda,když mi ale pisneš jak jsi na tom ty,moc díky za odpověd.Jinak mě od včera pobolívaji prsa a sem tam mě v podbřišku zašimrá a někdy píchne.Přeji hezký večer a držím všem spolubojovnicím palečky at máme dálnice 😀

hit
22. únor 2012

Tak ja vlastne ani neviem - cítim sa úplne obyčajne (chvíľami mám všetky tehotenské príznaky: dvíha sa mi žalúdok zo zubnej kefky, mám pocit zvačšených prs - ale to všetko iba občas) až tak, že som sa včera pustila do veľkého upratovania kúpelne a Barborke sa to veľmi páčilo - ešte dnes behá s manželovým sprejom a neviem posúdiť, či ho ovoniava alebo olizuje.....
A porovnávať s prvým tehotenstvom veľmi nemožem, lebo to som mala Hyperstimulačný sy a bola som rada, že dýcham.... Takže vtedy ma takéto drobnosti vobec nezaujímali. Ale pozerám, že sa nám to tu pekne rozrastá. Pred 2 rokmi vravel moj doktor, že v januári a februári majú najlepšie výsledky a potom im to trochu klesá, tak dievčatá, pekne sa držme, nech tú štatistiku potvrdíme.....

leagux
autor
23. únor 2012

@spunda
Ahoj, u mě to bylo jen jedenkrát, ale souhlasím s tím, že jsem se taky dočetla, že je možné špinění, když se embryjko zavrtáva 🙂 Takže se neboj, vše bude v pohodě a mimčovi se bude u tebe líbit. Já mám nějaký den příznaky jako na zvracení, bolí mě záda jsem dost unavená. Ale jinak nic víc nepozuruji.

leagux
autor
23. únor 2012

@ivanachomistekov881
Ahoj, tak to jsem moc ráda, držím palečky, aby vše vycházelo jen k tvé spokojenosti 😉

Včera jsem si zkusila testnout a nic tam není ☹ (byl to můj 9. den po KET). Tak jsem hned poslala dotaz do mého CAR a dostala jsem odpověď, že nejdříve se dá dělat test po 10.-11. dnu. Tak mám ještě naději.
Jinak se cítím unaveně, někdy je mi na zvracení. Včera jsem byla 1. den po dovolené v práci a když jsem přišla domů a připravovala večeři, tak mě tak začala bolet záda a vnitřní strana stehen, jako se mi to někdy stává, když mám dostat MS. Tak jsem si myslela, že je konec a dostanu to, ale stále nic. Měla jsem dostat MS 20.2., jsem dost dochvilná na tuto věc 🙂. Dnes už je to lepší, záda mě pobolívají, ale dá se to vydržet. Žaludek mám stále trochu na vodě. Od KET v noci navštěvuji toaletu na malou potřebu, což jsem nikdy před tím nedělala 🙂 Hezký den 🙂

ivanachomistekov881
23. únor 2012

@pikusa no ahoj čakateľka, a čo ty ako sa cítiš?

ivanachomistekov881
23. únor 2012

@leagux ahoj, myslím, že u teba to vypadá celkom nádejne a už sa ti kráti tá doba čakania, dnes si teda 10 deň a vychádza to na kontrolu v pondelok, ale verím tomu že cez víkend tam už určite budú svietiť 2 krásne čiarky, ktoré budú silnejšie a silnejšie, tak prajem ti veľa síl. A čo manžel ako to prežíva, lebo môj obyčajne viac stresuje ako ja. pekny deň

ivanachomistekov881
23. únor 2012

@hit ahoj hit, aj tebe prajem veľa síl, myslím, že malá ti moc nedovolí oddychovať a myslieť na problémy, ale niekedy je to možno aj dobre, ale to velké upratovanie si mohla odložiť na neskôr. Ale ty si asi taká ako ja , ja stále musím niečo robiť, a potom sa sama na seba hnevám, že som mohla radšej oddychovať, ale je to všetko asi o tom, že ak nám je súdené tie detičky mať, tak ích mať budeme aj napriek fizickej či psychickej nepohode. Aj tebe sa to už kráti a tiež budeš určite cez víkend testovať, tak držím moc moc palce 🙂 🙂

pikusa
23. únor 2012

@leagux myslím,že 9.den je brzy...ne nadarmo nám v centru říkají,at s testem nespěcháme.....at pak nejsme zklamané
a příznaky bych řekla že máš 😵
@ivanachomistekov881 no je mi normálně......stejně,tak holt jen čekat......Mates mi ted usnul,jdu toho využít a lehnout si na chvilku s ním

spunda
23. únor 2012

@leagux ahojky no já to měla taky jen jednou,naštěstí 🙂 takže jsem v klidu .já má citlivé prsa a včera ráno mi bylo taky na zvracení.No musime vydržet.Děkuji za odpověd a držím nám všem palečky .-)

pikusa
23. únor 2012

Holky,můžu se zeptat jaké máte po KETU léky a dávkování???

leagux
autor
23. únor 2012

@pikusa
Já mám Utrogestan 2–2–2, Estrofem 1–1–1, Femibion 0–0–1. Femibion mám na doporučení od své gynekoložky, že je lepší než jakákoliv kyselina listová a jsou v něm ještě nějaké další vitamíny, které zase nejsou tak dravstické, aby se narodilo 5ti kg mimčo 🙂

leagux
autor
23. únor 2012

@ivanachomistekov881
Ahoj, no asi vykouším test v sobotu, tak uvidíme....
Na poprvé jsem začala v den MS špinit a už jsem měla pocit, že to nejde dobře a pak jsem dostala silnou MS, kdy test byl negativní, tak to bral dost statečně.
Teď jsem mu neřekla, že budu testit, ale načapal mě ve 4:15hod. ráno na toaletě 🙂 , tak jsem mu pak řekla, že tam zatím nic není a od té doby je snad víc nervózní než já a chce, abych testovala až 14. den, ale to já nevydržím 🙂 🙂 Kdyby mě takhle nevyšpehoval při 1.testu, tak bych mu neřekla negativní výsledek, aby se zbytečně nestresoval 😵

hit
23. únor 2012

@ivanachomistekov881 Testujem až za týždeň - 1.3. ( to má akurát manžel narodeniny), tak dúfam, že nám neostanú len oči pre plač. Inač mám rovnaké dávky Utrogestanu a Estrofemu, k tomu 1 hnusný Medrol ráno. A dnes mám celý deň pocit, že mám brucho o 2 čísla vačšie a že ma tlačia nohavice v páse. To určite z tých hormónov sme naliate jak špongie.
Dievčatá, všetkým prajem pevné nervy a čiaročky zásadne v páre.....

pikusa
24. únor 2012

Díky holky...
Já mám utrogestan 2-1-2 a estrimax 3krát denně + teda beru listovku...
a test nevím,kdy zkusím,žádnej doma nemám.......naštěstí 😵

spunda
24. únor 2012

@pikusa ahojky já mám jen utrogestan 0-0-2 ale já měla KET v nativu 😉 sama jsem si koupila Acidofolan.S tím testováním je to mazec ale já si taky řekla,že ted vydržím až do dne,co nám řekl Machač a to je 28.2. a test mám jen jeden co jsme dostali v Reprofitu 😉 Tak držím palečky všem co budou taky zachvili testit 😀

pikusa
25. únor 2012

@spunda díky.....já měla KET stimulovaný....emám OVU tak jen sliznici....
já si říkala,že očkám až na krev ale vím,že to stejně nevydržím 😀

leagux
autor
25. únor 2012

Ahoj holky,
jsem dnes 12 dní po KET a na testu jen / ☹ . V pondělí to zkusím ještě jednou, ale jen pro klid duše, že když vysadím prášky, že nic neprovedu..

Všem čekatelkám na test držím moc palce a neberte si ze mě příklad 🙂 , hezky tady chci slyšet, že se objevují postupně u všech // 🙂

spunda
25. únor 2012

@leagux ahojky ty se teda nervačíš ☹ asi je lepší opravdu vydržet do toho datumu co ti řekne doktor,myslím že tech 14dní se dá vydržet 😀 Tak nesmutni a zkus to až to datum co jsi měla testovat a uvidíš ...Držím palečky 🙂

spunda
25. únor 2012

@pikusa ale vydržíš neboj 😀

ivanachomistekov881
25. únor 2012

@leagux ahoj žienka, prosím, ešte nezúfaj, nič nie je stratené, veď niekedy trvá dlhšie kým sa dieťatko uchytí v maternici, ja keď som čakala Adamka tak tiež na 12 deň tam ešte nič nebolo a potom som bola moc prekvapená, keď mi povedali že som tehotná, ale verím ti že máš strach, to čakanie je fakt hrozné, najradšej by človek tie dva týždne prespal, alebo nejak preskočil. Veľmi na teba myslím, dúfam, že to bude dobre, vyber sa niekde na výlet, alebo návštevu aby si na to nemyslela, pa pa

ivanachomistekov881
25. únor 2012

ahojte všetky ostatné snažilky, čakateľky. . . 😵 😵 😵 myslím na vás a veľmi, veľmi držím palce a prajem pekný a pokojný víkend a veľa veľa síl 😝 😝

pikusa
25. únor 2012

@spunda haha....test je doma 😀 ale schovanej...dneska sjem šla kolem lékárny a už to bylo 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru