KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

mia75
21. dub 2012

@ujujuju Ahojte, mne neprikazali ležať, vraj o osude embryjka sa rozhoduje pár hodín po transfere a pokiaľ nerobím nejakú fyzicky namáhavú prácu, je to jedno. Tak skôr pracujem a nemusím si doma od strachu obhryzať nechty ☹ Ale dnes je nejako divne, tlak v podbrušku ako pred MS, tak chodím so strachom na WC a síce som doobeda umývala okná, ale už radšej ležím.

ujujuju
21. dub 2012

@mia75 radšej sa šetri, na prácu bude aj potom dosť času, veľa šťastia, nech tá bolesť brucha je len zahniezďovanie

mia75
21. dub 2012

@ujujuju Ďakujem. A ty sa ako cítiš? Čo je nové?

spunda
21. dub 2012

@ujujuju Ahojky práce je dobrá děláme krátký-dlouhý týden 12tky 😉 denní a noční aspon nemám čas myslet na těhu 😀 😀 😀 jsem zvědavá co bude v pondělí nechám se překvapit 😉 pak hned pisnu.Pěkný víkend všem..

leagux
autor
21. dub 2012

@ujujuju asi bude patřit k těm šťastnějším, nevolosti moc nemám, jsem stále unavená, a to i po vyspání, ale asi to k tomu patří, jo a ještě víc jím, ale naštěstí mi nějak na zvracení není, ale ťukám to 😉. Dnes jsem 7+3, tak to ještě může přijít.

Krásný víkend všem a držte se holčiny 🙂

pikusa
22. dub 2012

@leagux hele mě bylo dobře pořád...nevolnosti jsme nezažila,chutě taky moc ne...jen občas mě pozlobil tlak.....ale jinak jsem si těhu fakt užívala....tak at to máš taky tak 😵
@spunda na zítra držím palečky 🙂

spunda
22. dub 2012

@pikusa Děkuji sama jsem zvědavá 🙂 🙂 🙂

ujujuju
22. dub 2012

@mia75 ahoj mia tak ako to s tebou vypadá, dúfam že krvácanie sa nekoná!!! ja sa mám fajn, dnes sme boli v prírode s malým a s mužíkom, teším sa z toho čo mám, aj keď práve mi začína mrcha, vtedy sa mi chce vždy plakať, ale čo už, prajem dieťatko každému kto po ňom túži a snáď ešte niekedy príde čas aj na mňa, drž sa

mia75
22. dub 2012

@ujujuju Ahoj, neboj, urcite pride cas, chce to od nas len vydrz a trpezlivost. 🙂 Ja mám kazdy den take tlaky a pichanie v podbrusku a strasne som stale hladna. Ked sa nenajem je mi zle, ked sa najem, napne ma 🙂 To asi ten Utros. Ale nekrvacam, ani nespinim.
@spunda Daj nam hned vediet 🙂
@leagux Uzivaj si bezproblemove tehulkovanie 🙂

spunda
22. dub 2012

@mia75 neboj dám vědět co a jak 🙂

ujujuju
23. dub 2012

@spunda no co a jak???

pikusa
24. dub 2012

@spunda tak co????????

spunda
24. dub 2012

Ahoj Holky tak krev negativní na UZ stále super sliznice a dvě vajucha od minule,které pregnyl zbrzdil ☹ ☹ ☹ tak jsem dnes dostala včeličku na vyvolání MS a jak dojde tak začnem stimuloval Glostíkem takže další boj před náma ale aspon že mi ta práce vyšla 🙂 Přeji hezky den 🙂

ujujuju
24. dub 2012

@spunda tak to teda nie - veľmi ma to mrzí, je to nejaké začarované, je to teda veľké sklamanie, veľa síl!!!
ja som sa rozhodla, že idem znova do toho, včera som dostala MS a začala som jesť Estrimax, takže budeme bojovať znova spolu, čakajú na mňa posledné 2 embryjká, posledný pokus, a už dám tomu pokoj!!

spunda
24. dub 2012

@ujujuju Jo jo je to asi začarované ☹ ☹ ☹ taky tomu dávám čas do konce roku.Tak vzhuru do boje 🙂

zavoralova
24. dub 2012

Ahoj,my jsme byli na KET v únoru u Apolináře,ale nechytlo se ..V pondělí jsme podstoupili 2IVF opět u Apolináře,a čekáme zda se chytne . 😕

leagux
autor
24. dub 2012

@spunda Spundi, safra, tak to mě mrzí, to snad není možný.
Jste velké bojovnice, tak ať už to tentokráte i s Ujujuju vyjde 🙂

@zavoralova vítej. Já měla KET taky v únoru a nic a z následujícího březnového jsme na konci 8tt 🙂 , tak ať ti to vyjde.

pikusa
25. dub 2012

@spunda ale neeeeee a já tomu věřila

ujujuju
25. dub 2012

@zavoralova ahoj ahoj, veľmi ti držím palce, a koľko embryjek ti zaviedli a máš aj nejakých mrazáčikov

spunda
25. dub 2012

@pikusa No to já taky ale bohužel ☹

pikusa
25. dub 2012

@spunda ach jooo ale příště užžžžž 😵

zavoralova
25. dub 2012

@ujujuju ahoj,zavedli mi pouze jedno,abych měla nárok případně na 4 IVF,a zamrazili jedno. ☹

pikusa
26. dub 2012

@zavoralova já mám z jendoho zavedeného matyáška 😵

zavoralova
26. dub 2012

@pikusa ahoj,nám se už při prvním pokusu taky chytlo z jednoho,ale v
e 3měsíci jsem potratila.Tak mám ted z toho strach. 😨

ujujuju
26. dub 2012

@mia75 ahoj mia, tak ako si na tom, už sa ti to pomaličky kráti, ako sa cítiš, neskúšala si ešte testovať??
@zavoralova aj ja mám z jedneho zavedeného embryjka Adamka, a druhé bábo nie a nie sa uchytiť, už som bola na 7 ketoch, dávam si po 2 embryjká a nič, ale treba stále len veriť že to bude o.k., drž sa

mia75
26. dub 2012

@ujujuju Ahoj, vcera som zacala spinit a mierne krvacat, tak si vies predstavit tu paniku. Bolesti ako pred MS a na teste jedna ciarka. Tak dnes lezim doma, je to lepsie a do pondelka, kedy su krvne testy, som v posteli. Volala som do CAR a vraj nie je vsetko stratene, ale ja uz som vo faze mierneho "vzdania sa". Kedze mrazacky nemam, znamena to celu torturu podstupit po 3.krat a zase s OHSS..
@spunda Mrzi ma to moja ☹

ujujuju
26. dub 2012

@mia75 mia tak to ma teda mrzí, túto paniku moc dobre poznám, ešte to nemusí byť koniec, ak sa ms nerozbehla, tak ešte je nádej, ostáva mi len držať ti palce a popriať veľa síl a pevné nervy

mia75
27. dub 2012

@ujujuju Dakujem moja. Dnes to bolo opat s obcasnym zakrvacanim, ale nic dramaticke. Tak poslusne cakam na test krvi 🙂

zavoralova
27. dub 2012

@ujujuju Děkuju,ty se také drž. 😉

mia75
29. dub 2012

ahojte holky, tak trochu povzbudenia do dalsich dni a bojov. Mam na TT //. Je to 12.den po ET 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru