• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET 2012

14. července 2014 
@verry ja jsem taky zvedava co mi reknou v utery - minule byla sliznice 6mm a dostala jsem jeste jednu davku, kterou jsem mela v patek, a doufam, ze v utery bude aspon 8 a predpokladam, ze mi reknou, ze mam zacit s utrosem...a doufam, ze KET v sobotu, to by mi bodlo, abych mela pred vikend relax...
6. kvě 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry sliznica 7,5 mm, ja mám vždy peknú sliznicu, aj pekné embryjká podľa ních a aj tak to nevýnde, tak kde je potom chyba, to teda neviem, dokonca ani nikdy nekrvácam pokiaľ nevysadím utrogestan
6. kvě 2012 v 17:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry tak tobě sliznice narůstá sama a půjde šna UTZ na kontrolu tak 10.den cyklu.....a bude se čekat na folík.....a až dozraje,dostaneš pregnyl a šup KET....
prý ta ovulka a prasklý folík je k tomu nějak dobrý či co....
6. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ujujuju mám to stejně.......vždy vše super a nic
6. kvě 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. Nás to čeká až v září.. I když jednoho klučíka už máme přirozenou cestou (po 2měsících snažení), tak teď to tak jednoduché neni. Teď jsem byla na laparoskopii. Měla jsem na levém vaječníku endometriozu (příčina neznámá - ale porod jsem měla císařem, tak jestli i to napomohlo, nikdo neví). Mám 4měsíce léčbu emoticon a v září si začnu píchat léky.. U nás to bude taky dělat manžel emoticon Chtěla jsem se zeptat, to se píchá každý den?
Zatim sbírám info tady na koníkovi:o) Ještě se chci zeptat, ta punkce vajíček- bolelo vás pak břicho??
6. kvě 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka46 co je emotikon????jinak injekce cca +4 dní a neee nebolí to,fakt ne...je to malá jehla...tenounká
a punkce je pod naarkozou.....nebolí....jen pak to může být trošku nepříjemné...tlaky a bolení v podbříšku
6. kvě 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa emotikon?? Jééé, teď to čtu.. Psala jsem to i do jiné diskuze, ale tam nikdo nepíše.. To byla nějaká paní. :grinning:
Takže injekce jen 4dny? Tak to jsem ráda, že to nebolí, teď to bříško dostává zabrat:o(
6. kvě 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka46 aaaa pardon.....14 dní :slight_smile: a poslední asi 4 dny jsou 2 najednou.....jednu na levou stranu od pupíku a další na pravou...
7. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry tak jak jsi dopadla
7. kvě 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle takže hlásím: v CARu mi řekli, že tam mam peknýho folika a sliznici 10 :dizzy_face: takže jsem vyfasovala pregnyl a v neděli mi budou volat jak rozmrazí broučky. Rozhodla jsem se pro dva :dizzy_face: :dizzy_face: a hned v pondělí bude KET :slight_smile:
držím pěstě na zítřek :wink:
7. kvě 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry a kolikaty den cyklu budes v pondeli?
7. kvě 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle jsem dnes 12DC :wink:
7. kvě 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry ahoj takže v pondelok ideš na ket, ja v piatok, no super, takže už len nech sa nám pekne rozmrazia a šup ich dnu, t y máš posledných mrazáčikov, či ešte nejaký ostanú, už sa mi to pletie
7. kvě 2012 v 18:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle drž sa zajtra, myslím na teba
7. kvě 2012 v 19:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda ahoj spundi ty čo máš nové, pracuješ a pracuješ
7. kvě 2012 v 19:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ujujuju tak budeš mít naskok, super budeš podávat info jak to jde u tebe.. :wink:
já mám v mrazačku 5 broučků, a tohle bude můj první KET :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry ja zitra 14, tak to jsem teda zvedava jestli me soupnou na sobotu, byla bych rada, aby mi to vyslo na vikend
7. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle no tak to by jsi mohla mít na víkend, když už jsi 14 DC. mě dr. řekla že KET bude mezi sobotou a pondělí, podle toho jaký mam mrazáčky (kolik mají bunek), a když jsem přišla do laborky tak mi embriolog řekl,že ket bude v pondělí a že mi v neděli zavolá jak se rozmrazili. Mám blastocysty
7. kvě 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlasim, ze z naseho KETiku asi opet nic nebude. Jsem 11 DC tri folici 9mm a sliznice opet nic moc. Dr se moc netvaril, tak nevim. Mam kontrolu jeste v patek, ale uz neverim, ze by tenhle mesic neco bylo a zacinam se smirovat s tim, ze ja proste deti mit nikdy nebudu, protoze moje telo stavkuje :pensive:
7. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verry tak u nas je KET v den kdy je rozmrazuji, napr volam v 8,30 a KET je kolem 11-13 hodiny, ale toho kolik je tam lidi
taky mrazi blastocysty
tak uvidime zitra co ta sliznice, mas uz brat utrogestan? u nas se bere uz pred KET par dnu
7. kvě 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 ahoj a proc ti natu slinici nic nedaji? me taky neroste a rekla jsem jim hned na zacatku,at mi rovnou neco daji a neresim neustale, ze je mala a prd z toho , foliky ti jsou u KET uplne jedno ty neres
7. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle nevím,ja jdu na 1.ket, tak to asi tak chodí u nás, noo :wink:
jo od zítrka mam začít zobat prednison a od čtvrtka zavadet utroš
7. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 ajééé, ale třeba to do patku povyroste, věř tomu :wink:
hele, a proč ti na to sakryš něco nedají?????
7. kvě 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Ahojky co to tady čtu za novinky :slight_smile: Na zítra držím pěsti at je krásná peřinka pro toho pravého Favorita. :wink: At muže brzo k mamince.
7. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 dekuji, je to posledni pokus aktualne, takze bych uz fakt prosila, aby to byl Favorit ( tka ) :grinning:
7. kvě 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 Ahoj akú maš dlžku DC?
7. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky držím silno palčeky všetkym ja som dnes 2DC mrcha meškala ako naschval dva tyždne :angry: tak už len čakat na UZ a šup pre nanučiky :grinning:
7. kvě 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle
@verry Holky, kdyz me dr nechce dat hormony, kvuli moji pitomi nemoci. Nesmim hormony, protoze vykyvy hormonu u me muzou zpusobit ataku a pak bych mela na pul roku od mimca utrum :pensive: No sem si to vsechno krasne vybrala. Snad to do patku nejak doroste a bude to OK, ale ja jsem traged vsechno vidim hned cerne.
@darazv No muj cyklus je cca 14 dnu a ovulku normalne mam mezi 18 a 22 DC, tak nevim, jestli je to tudiz OK
7. kvě 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 aha a bylinky muzes? priste zkus nasadit - kotvicnik kapky vyluh z pupenu , caj z kotvicniku , lnene seminko a do toho sem tam grep, kokos atd. neco musi zabrat :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek