KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

leagux
autor
28. únor 2012

@pikusa
tak moc držím palce

ivanachomistekov881
28. únor 2012

@leagux ahoj, ja som zdravá, len manžel má problémy zo spermiami. Nám nerobili žiadne imunotesty, ani genetiku, aspon o tom neviem, musím sa na to tiež popýtať, ako to vlastne je. Ja som si predĺžila materskú ešte na 1 rok, ale ak sa nám nepodarí bábo tak pôjdem do roboty aj skôr, ak sa nejaká nájde, lebo s tej čo som robila ma prepustili, robila som čašníčku. O druhé dieťatko sa pokúšame už druhý rok, bola som 5krát na KETe a 1 krát sa mi vôbec nerozmrazili embryjká, no je to už proste dlho a už ma to ani nebaví, ale ešte máme 4 zmrazené tak to chceme vyskúšať čím skôr, naposledy som mala mimomaternicové tehotenstvo, odstánili mi vajíčkovod, tak sa bojím čo ma teraz čaká. Adamko sa podaril na prvý pokus a teraz nie a nie, no uvidíme
A včom podnikáte?

ivanachomistekov881
28. únor 2012

@pikusa ahoj tak nech ti dnes ten test prinesie len samé najpríjemnejšie pocity, držím palce

pikusa
28. únor 2012

@ivanachomistekov881 neeee dneska neeeee 🙂

hit
28. únor 2012

@ivanachomistekov881 Ahoj dievčatá. Ja som v depresii už 4-tý deň, som presvedčená, že to nevyšlo a dnes som očakávala ms. Na moje veľké prekvapenie zatiaľ nič, ale všetky "nádejné" príznaky zmizly. Tak vo štvrtok uvidíme. No nedávam tomu veľké šance.
@leagux Držím prsty, nech je to posledný neúspech!

pikusa
28. únor 2012

@hit jsme na tom stejně....nějak myslím,že nic

ivanachomistekov881
28. únor 2012

@pikusa ja som si to zle všimla, teda test bude zajtra, ale už aspoň budeš vedieť na čom si a čo Matyášek aký je? nie je mrzutý? môj malý vždy keď som bola na zákroku a čakala som na výsledok tak bol nervózny a mrzutý a stále si vyžadoval moju pozornosť,no proste ako naschvál, držím aj tak stále palce 😉 😉
@hit ešte nezúfaj, nádej umiera posledná, pekný večer

pikusa
28. únor 2012

@ivanachomistekov881 hele asi nebude zítra....raději ještě počkám...
Mates je v pohodě......pořád stejnej...někdy protivák,ale většinou zlatíčko 😵

pikusa
28. únor 2012

@spunda tak cooooooooooooooooo

spunda
28. únor 2012

@pikusa Ahojky tak test negativní ,byla jsem na krvi a zítra po 8h si máme volat .Jinak MS nikde tak věřím že to tam bude 😀 a co ty?????

pikusa
29. únor 2012

@spunda sakra nega??????já nic nemám na test odvahu....ale myslím,že nic
a hned dej vědět prosím

leagux
autor
29. únor 2012

@ivanachomistekov881 Ahoj,
tak moooc držím palečky, aby se to už teď povedlo 🙂 . Já si vlastně taky nejsem stoprocentně jistá, co všechno mi dělali, takže jsem dost zvědavá na pátek. A hlavně, co mi doporučí za další postup. Určitě dám vědět. Hlavu vzhůru a mysli na to, jak ti už bude brzo růst bratříček nebo sestřička pro Adámka 😉

leagux
autor
29. únor 2012

@hit Ahoj,
děkuji za přání. S příznaky/nepříznaky si nic nedělejte. Já jsem měla příznaky jeden den a druhý zase nic a tak pořád dokola. Ještě jednou se vyspíš a zítra tam uvidíš // 🙂

leagux
autor
29. únor 2012

Holky spunda a pikusa, držím moc palce. I když test je negativní, tak krev může být stále pozitivní. Hlavně se nestresujte a myslete, že to tam je a BUDE 🙂

leagux
autor
29. únor 2012

@gretta
Ahoj gretta, kde jsi a jak jsi dopadla s testem ? Já mám negativ a dnes jsem dostala MS, takže nic a v pátek jdu na kontrolu, kde se dozvíme další kroky.

spunda
29. únor 2012

@leagux ahojky tak jsem na tom jako ty ,i krev je negativní ☹ takže nás čeká další bojování !!!!!!!

spunda
29. únor 2012

@pikusa ahojky tak i krev je negativní ,bohužel ☹

pikusa
29. únor 2012

@spunda strašně mě to mrzí.....

spunda
29. únor 2012

😉 @pikusa Mě taky ani nevíš jak moc ale budem bojovat dál .jen mám smůlu,že mám zdravotní problémy,tak jsem zvědavá co domluvime s doktorem idealni by bylo vložit dvě embrya ale nevím jestli to pujde udělat v nativu ☹ ted jsem poslala meilík tak uvidím chcem se v pondělí sejit s doktorem na konzultaci.A co ty ????Už jsi testila

pikusa
29. únor 2012

@spunda netestila.....ale až budu čekám stejný výsledek jako ty 😒

spunda
29. únor 2012

@pikusa neblázni ,musiš myslet pozitivně....Hlavně hlavu vzhuru 🙂

pikusa
29. únor 2012

@spunda hele.....já vím.....ale nějak si říkám a někde vevnitř mi to říká,že se to zase nepovedlo..
Vím,myslet pozitivně 😵 ale jak toho docílit?????? 😀

pikusa
29. únor 2012

@spunda a jaké zdr.problémy.....jesti to chceš psát

spunda
29. únor 2012

@pikusa no už se 12let léčím s krví(měla jsem hodně krevních destiček ) a po prvním IVF říjen 2010 jsem chytla salmonelu,rozjela se mi ta nemoc takže jsem měla přes 1200 destiček a do toho jsem chytla trombozu do levé ruky,takže rok na Warfarinu ☹ s tím se nesmí otěhotnět takže jsem musela počkat až se mi to upraví.Takže jsem si užila svoje ☹

pikusa
29. únor 2012

@spunda jejda.......ale se vším si už dneska poraděj že......takže uvidíš jak konzultace a co bude dál 😵

spunda
29. únor 2012

@pikusa no poravdě muj hematolog je proti ,takže jdem tak trochu na své riziko.ale já si říkám,kdo neriskuje nic nemá.Takže s Machačem jsme se domluvili na nativu ,vlastně to že jsem ten KET měla v nativu bez hormonů.Jen jsem měla Utroš 0-0-2 .Dnes jsem mu psala na meilík tak jsme se domlouvali,sice má příští týden jarní prázdniny ale pujdem k Dr.Souškové ten UZ muže udělat i někdo jiný tak jsem zvědavá.No musime bojovat 🙂

pikusa
29. únor 2012

@spunda kam že to chodíš???jaké centrum??

spunda
29. únor 2012

@pikusa reprofit Olomouc k dr.Machačovi 🙂

pikusa
29. únor 2012

No to je mimo mě.....já Praha Podolí....

spunda
29. únor 2012

@pikusa noo tak to je fakt trochu z ruky 😀 a kdy ty máš testit????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru