• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET 2012

14. července 2014 
autor
@pikusa
tak moc držím palce
28. únor 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@leagux ahoj, ja som zdravá, len manžel má problémy zo spermiami. Nám nerobili žiadne imunotesty, ani genetiku, aspon o tom neviem, musím sa na to tiež popýtať, ako to vlastne je. Ja som si predĺžila materskú ešte na 1 rok, ale ak sa nám nepodarí bábo tak pôjdem do roboty aj skôr, ak sa nejaká nájde, lebo s tej čo som robila ma prepustili, robila som čašníčku. O druhé dieťatko sa pokúšame už druhý rok, bola som 5krát na KETe a 1 krát sa mi vôbec nerozmrazili embryjká, no je to už proste dlho a už ma to ani nebaví, ale ešte máme 4 zmrazené tak to chceme vyskúšať čím skôr, naposledy som mala mimomaternicové tehotenstvo, odstánili mi vajíčkovod, tak sa bojím čo ma teraz čaká. Adamko sa podaril na prvý pokus a teraz nie a nie, no uvidíme
A včom podnikáte?
28. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa ahoj tak nech ti dnes ten test prinesie len samé najpríjemnejšie pocity, držím palce
28. únor 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanachomistekov881 neeee dneska neeeee :slight_smile:
28. únor 2012 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanachomistekov881 Ahoj dievčatá. Ja som v depresii už 4-tý deň, som presvedčená, že to nevyšlo a dnes som očakávala ms. Na moje veľké prekvapenie zatiaľ nič, ale všetky "nádejné" príznaky zmizly. Tak vo štvrtok uvidíme. No nedávam tomu veľké šance.
@leagux Držím prsty, nech je to posledný neúspech!
28. únor 2012 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hit jsme na tom stejně....nějak myslím,že nic
28. únor 2012 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa ja som si to zle všimla, teda test bude zajtra, ale už aspoň budeš vedieť na čom si a čo Matyášek aký je? nie je mrzutý? môj malý vždy keď som bola na zákroku a čakala som na výsledok tak bol nervózny a mrzutý a stále si vyžadoval moju pozornosť,no proste ako naschvál, držím aj tak stále palce :wink: :wink:
@hit ešte nezúfaj, nádej umiera posledná, pekný večer
28. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivanachomistekov881 hele asi nebude zítra....raději ještě počkám...
Mates je v pohodě......pořád stejnej...někdy protivák,ale většinou zlatíčko :dizzy_face:
28. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@spunda tak cooooooooooooooooo
28. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa Ahojky tak test negativní ,byla jsem na krvi a zítra po 8h si máme volat .Jinak MS nikde tak věřím že to tam bude :grinning: a co ty?????
28. únor 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@spunda sakra nega??????já nic nemám na test odvahu....ale myslím,že nic
a hned dej vědět prosím
29. únor 2012 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ivanachomistekov881 Ahoj,
tak moooc držím palečky, aby se to už teď povedlo :slight_smile: . Já si vlastně taky nejsem stoprocentně jistá, co všechno mi dělali, takže jsem dost zvědavá na pátek. A hlavně, co mi doporučí za další postup. Určitě dám vědět. Hlavu vzhůru a mysli na to, jak ti už bude brzo růst bratříček nebo sestřička pro Adámka :wink:
29. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hit Ahoj,
děkuji za přání. S příznaky/nepříznaky si nic nedělejte. Já jsem měla příznaky jeden den a druhý zase nic a tak pořád dokola. Ještě jednou se vyspíš a zítra tam uvidíš // :slight_smile:
29. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky spunda a pikusa, držím moc palce. I když test je negativní, tak krev může být stále pozitivní. Hlavně se nestresujte a myslete, že to tam je a BUDE :slight_smile:
29. únor 2012 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@gretta
Ahoj gretta, kde jsi a jak jsi dopadla s testem ? Já mám negativ a dnes jsem dostala MS, takže nic a v pátek jdu na kontrolu, kde se dozvíme další kroky.
29. únor 2012 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@leagux ahojky tak jsem na tom jako ty ,i krev je negativní :frowning2: takže nás čeká další bojování !!!!!!!
29. únor 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa ahojky tak i krev je negativní ,bohužel :frowning2:
29. únor 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@spunda strašně mě to mrzí.....
29. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: @pikusa Mě taky ani nevíš jak moc ale budem bojovat dál .jen mám smůlu,že mám zdravotní problémy,tak jsem zvědavá co domluvime s doktorem idealni by bylo vložit dvě embrya ale nevím jestli to pujde udělat v nativu :frowning2: ted jsem poslala meilík tak uvidím chcem se v pondělí sejit s doktorem na konzultaci.A co ty ????Už jsi testila
29. únor 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@spunda netestila.....ale až budu čekám stejný výsledek jako ty :unamused:
29. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa neblázni ,musiš myslet pozitivně....Hlavně hlavu vzhuru :slight_smile:
29. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@spunda hele.....já vím.....ale nějak si říkám a někde vevnitř mi to říká,že se to zase nepovedlo..
Vím,myslet pozitivně :dizzy_face: ale jak toho docílit?????? :grinning:
29. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@spunda a jaké zdr.problémy.....jesti to chceš psát
29. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa no už se 12let léčím s krví(měla jsem hodně krevních destiček ) a po prvním IVF říjen 2010 jsem chytla salmonelu,rozjela se mi ta nemoc takže jsem měla přes 1200 destiček a do toho jsem chytla trombozu do levé ruky,takže rok na Warfarinu :frowning2: s tím se nesmí otěhotnět takže jsem musela počkat až se mi to upraví.Takže jsem si užila svoje :frowning2:
29. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@spunda jejda.......ale se vším si už dneska poraděj že......takže uvidíš jak konzultace a co bude dál :dizzy_face:
29. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa no poravdě muj hematolog je proti ,takže jdem tak trochu na své riziko.ale já si říkám,kdo neriskuje nic nemá.Takže s Machačem jsme se domluvili na nativu ,vlastně to že jsem ten KET měla v nativu bez hormonů.Jen jsem měla Utroš 0-0-2 .Dnes jsem mu psala na meilík tak jsme se domlouvali,sice má příští týden jarní prázdniny ale pujdem k Dr.Souškové ten UZ muže udělat i někdo jiný tak jsem zvědavá.No musime bojovat :slight_smile:
29. únor 2012 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@spunda kam že to chodíš???jaké centrum??
29. únor 2012 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa reprofit Olomouc k dr.Machačovi :slight_smile:
29. únor 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je mimo mě.....já Praha Podolí....
29. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pikusa noo tak to je fakt trochu z ruky :grinning: a kdy ty máš testit????
29. únor 2012 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek