KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

olasek
24. čer 2013

@ratatooy ahojky...díky za odpověď...no, já jsem si říkala, že ta kvalita po tom rozmražování a zamražování nemusí být už tak vysoká.....no, nechám to na jejich doporučení, přece jen nemám zmrzlý nějaký závratný počet. Jen se ještě musím nějak smířit s myšlenkou, že se to rozmražení nepovede třeba vůbec žádnému...

ratatooy
24. čer 2013

@olasek to sem si taky řikala furt sem se nemohla rozhodnout jestly zavest jedno nebo dve tak sem si řekla že co přežije zavedem a byla přesvedčena že obe nepřežijí ale přežily,byla sem z toho vyvalená tak sem vzala obe a ted sem ráda protože stejně zustalo jeno jedno

martas14
24. čer 2013

@olasek děkuju, máš pravdu, ještě že už doma máme ty svoje mimoušky krásný ......budu držet palec aby vám to s mražáčkama vyšlo, aby jste nemuseli podstupovat ten celý cirkus znovu.....jedině až za pár let, kdyby jste chtěli třetí, čtvrté 😉

olasek
25. čer 2013

@martas14 no, zatim jsme rozhodnuti, ze pokud by KET nevysel tak bychom do dalsiho IVF nesli...my uz zadny dalsi pokus hrazeny pojistovnou nemame. Ja mam jen problem s pravidelnou ovu....ale kdyz by stesti sedlo na vola mohlo by se zadarit i prirozene. A treti, ctvrte....jsi me rozesmala 😀 😀 😀
@ratatooy nastesti 🙂)) kez by nam to vyslo podobne ..... a jak se citis? Jak vnima Simonek, ze bude mit sourozence?

ratatooy
25. čer 2013

@olasek no vnímá to zatim dobře bych řekla,furt se ptá kde mám to miminko a kdo mi ho tam dal😀takže sranda ale jsem zvedavá jak to bude potom,až bude doma,jinak teda první tehotenství byla pohoda toto už je horší,bylo mi dost špatně,pořád me bolí hlava,a ted i břicho asi nejakym zanětem přemejšlim že dneska zajedu na gyn

olasek
25. čer 2013

@ratatooy to radsi zajdi, i kdyby nic tak te aspon uklidni....Ja si tedy zacatek tehu uzila s hlavou v zachodovy mise takze ty tri prvni mesice mi utekly, jak voda a po zbytek jsem se nachazela v takovym stastnym hormonalnim opojeni, ze jsem na tu hruzu na zacatku uplne zapomnela 😉 Kazdy tehotenstvi je ale jiny..... s tou bolesti hlavy - nemas vysoky tlak? Jinak jsem se zasmala od srdce - pry kdo ti ho tam dal 😀 😀 😀

ratatooy
25. čer 2013

@olasek no vyskej tlak nemám ale normalne beru prášky an migrenu,a jak se má menit počasí tak trpím jak pes,takže leto si vždycky užívám,mám misto hlavy senzor na bouřky,jj zajedu tam at mam klid

olasek
25. čer 2013

@ratatooy tak to joo, to te lituju ☹ A pri tehu tyhle prasky brat asi nesmis, co? Me boli hlava jednou za rok a to jsem pak protivna, idealne, kdyz na me nikdo nemluvi a mam ticho....migrenozni stavy si neumim ani predstavit. Tak se opatruj a zajed na kontrolu....!

ratatooy
25. čer 2013

@olasek jj nemužu,ale prostě bez ibalginu se neobejdu,ikdyž se si v tehu nemá,zachvilku jedu,vemu sebou rodinku a zajdem nekam na jidlo at z toho taky neco mají😀

olasek
26. čer 2013

@ratatooy co ti rekl doktor? Vse ok?

ratatooy
26. čer 2013

@olasek jjvš ok dal mi jen nejaky čipky a magnesko

luciseks
15. zář 2013

Ahoj holky lucida winterska...dlouho jsem tu nebyla...tak nam vysel KET v cervenci...ted jsem ve 12 tydnu tt.... 😀 tak snad uz to dopadne dobre...

olasek
17. zář 2013

@luciseks moc gratuluju 🙂 To je pro mě prima inspirace a povzbuzení ... Přeji krásné a klidné těhotenství!

luciseks
18. zář 2013

@olasek dekuji, byly to uz trosku nervy...vyslo nam to na ctvrty pokus (1×ivf a 3× ket), ted naposledy jsme davali uz dve embryka... 😉

olasek
18. zář 2013

@luciseks tak to gratuluji dvojnásob. Tyhle peripetie znám a je skvělé, že jste se dočkali! Krásně si těhu užívej....pro mě to bylo nejkrásnější období v životě a moc doufám, že si to ještě zopakuju 😉

winterska
27. říj 2013

@luciseks ahoj, blahopřeji ti k těhu🙂, my si dali přes léto pauzu, zaměřili se na jiné věci a ted začátkem řijna dali na zkoušku IUI (před KETem) a zatím mám všechny testy //🙂 Po neděli jdeme na kontrolu - tak snad nám to dobře dopadne a uložená embryjka necháme na příště 🙂

luciseks
28. říj 2013

@winterska ahojky...no tak to je skvela zprava... 😉 ze by to bylo tim odpocinkem 🙂 ja jsem ted v 18 tt a doktor mi potvrdil , ze by to mela byt holcicka♡, ale rikal, ze na 80%....tak ti budu drzet palecky, urcite to bude dobry 🙂

luciseks
7. črc 2014

Ahoj holky, tak se mi narodila holcicka 7.4.2014...a jak jste na tom vy?

olasek
13. črc 2014

@luciseks moc moc gratuluji, to je parádní zpráva, i když koukám, že blahopřeji s ohromným zpožděním 😉 ..... U nás se také zadařilo a to hned na první KET a bylo to tak, jak říkala @ratatooy - všechny 3 embryjka byla zmražená společně takže jsme je museli nechat rozmrazit všechny. Nakonec dvě byla vhodná k transferu a jedno se chytlo... na další pokus by nám nic nezbylo a do dalšího IVF bychom už nešli takže jsem moc šťastná 😉
Holky, ať se vám daří 😵

ratatooy
14. črc 2014

@olasek gratuluju k těhotenství,už je to dýl co jsme si tu psaly naše ketátko má už 7měsíců

luciseks
14. črc 2014

Holky mam velkou radost, ze se nam ty zmrazeny brouckove chytli ;) nejste nekdo z Prahy, ze by jsme vyrazily treba na spolecnou prochazku ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru