• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ket, květen 2012

10. července 2012 
@simca31 Ahoj tak ako?ja som mala fakt krasnu noc každu hodinu som bola na wc cikat :angry: už som si normalne myslela že si kupim nočník k posteli :grinning:
27. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv ahoj docela to jde no to mi povidej ale dnes sem byla jen3x :slight_smile: a jak se citis ty
27. čer 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 neviem citim také sem tam divné tlaky v delohe ako ked je žena prechladnutá :unamused:
27. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv ja mam spis takove dloubani krece ale davej na sebe pozor a odpocivej zitra jdes uz do prace?
27. čer 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 ano zajtra už idem do roboty ale sa mi zrazu nejak nechce :unamused: ale aspon to dáko ubehne,,pokial bude všetko oki ,,,ale ak budem mat dake bolesti vezmem si radšej volno :wink:
27. čer 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv tak pokud nemas namahavou praci tak to jde ale i tak davej na sebe pozor mamino :slight_smile: to vis ze to utece podivej zitra uz je ctvrtek za chvili konec tydne a pak dej se vule bozi :wink:
27. čer 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka jsem 16tý den po et darovaných vajíček a mám na Vás prosbu.TT pozitivní,druhá čárka silnější než kontrolní,ale dnes jsem začala slaboučce špinit,nevíte co to může znamenat?Na UZ mám přijít až 9.7.Díky Irča
28. čer 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irseb tak to gratuluju moooooc ty jo tak to nevim muze to byt cokoliv ale byt tebou tak zavolam do caru a zeptam se co mam delat nekdy staci zvisit davku utogestanu a hlavne odpocivat ale radeji fakt zavolej doktorovi drzim moc palecky aby ste byli v poradku :slight_smile: ja mam taky darovane vajicka ted cekam jak to dopadne boli me podbrisek takove pichani dloubani jak na mrchu a mam vetsi hlad nikdy sem nesnidala a ted musim :slight_smile: tak doufam ze je to dobre znameni
28. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irseb ale kdyz sem procitala diskuse tak spineni muze byt i z toho jak se tam zavrtava a praskne nejaka zilka nebo taky nejaky hematom uz si volala do caru?
28. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 No,zkouším tam volat,ale nemůžu se dovolat.Ach jo.Dloubání,píchání,na levé straně v podbřišku a hlad mám taky velikej.Snad to bude v pohodě...To špinění úplně minimální,jen taková tečička,tak doufám,že se to nějak nerozjede :frowning2: Kam chodíš do car?A jak dlouho jsi čekala na dárkyni?
28. čer 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irseb taky to mam na leve strane :slight_smile: pokud to je malinko tak to nic nebude a skus si dat utrogestan o dve vic treba 3.2.3 a to by melo pomoc a nic tim neskazis neboj ja chodim do artu tady v ceskych budejovicich a cekala sem rok a tohle je muj druhi ketik a hlavne lez a odpocivej bude vse dobre neboj :slight_smile:
28. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 My už po sedmé :frowning2: Tak s tím čekáním je to peklo.Já jsem z Prahy a pokaždé jsem čekala okolo tří měsíců,akorát těch peněz :frowning2:
28. čer 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irseb jejda to je mazec ale 7 je stasne cislo a urcite vsechno dobre dopadne neboj hlad si brisko a mluv na mimi a uvidis ze uz se te nepusti :slight_smile: jo penize to je mazec ale co nadelame ale je to nespravedlive ze musime tolik platit a nemuzem za to jj sem slisela ze v praze to jde rychleji no mi meli ted 2 posledni mrazacky a jestli to nevide tak si dame delsi pauzu a musi nasetrit i penize :unamused:
28. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky me dneska tak boli hlava asi od patere a ted nevim jestli si muzu neco vzit a paralen mi nezabyra :frowning2:
28. čer 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv ahoj zlati tak jak je jak bylo v praci :slight_smile:
28. čer 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 Ahojky v práci bolo na prd strášne dusno nedalo sa normalne fungovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurat som vyliezla zo sprchy a je mi zase teplo :angry: dnes si 5 den po ketíku ako sa citíš? ja nepocitujem nič len vkuse močím :grinning:
28. čer 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irseb Ahojky tak to je zaujmave že si 16den po ET a do caru maš príst až o mesiac po transfere to kde chodiš?u nas vždy 14 dní po transfere sa ide na krv a ak su aj dáke komplikacie ako špinenie s krvou tak musime hned prist do caru,,na tvojom mieste by som to nepodcenovala hlavne ked viem že kolké ivf už máš za sebou a šla by som teda na pohotovost,,možu byt dve príčiny bud sa ti roztahuje deloha a tym padom praskla žilka čo je bežné alebo druhá horšia možnost a to že miminko to vzdáva :frowning2: maš v brušku dve embryjka?možno to jedno vzdalo aj to sa stáva :unamused:
28. čer 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv jo dneska bylo horko nebo teda je :slight_smile: ja sem zalezla doma akorat sem byla nakoupit doma uz nic nebylo uvarila sem houbovou polivku tchine mi donesla cerstve nasbyrane houbycky mnamka :slight_smile: a pak leharo ja se citim porad stejne picha me v podbrisku a dnes kdyz sem kychla tak sem myslela ze je konec takove bodnuti auuuu a vic papam bude ze me koule :grinning:
28. čer 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a boli me krcni pater a strili mi to do hlavy tak tise trpim :frowning2:
28. čer 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 Simčo tak pekne krasne zamestnaj manžela nech ta vymasiruje :grinning: mna tiež včera pobolievala chrbtica a som mojho hned aj zamestnala :grinning: inač sa tešim na víkend hlasia až 35ˇC tak to bude mazec :angry:
28. čer 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv tak to nevim ten chudak trpy se zubama dnes byl u zabare a cele mu to rozvrtal chudak bylo mi ho lito ja to mam zas zablokovane mam spatne obratle mela sem pul roku klid no a ted se asi budu muset zase obednat na masaze no to ti nezavidim to bude mazec jeste byt zavrena tak hlavne hodne pij :slight_smile:
28. čer 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 tak to mu nezavidim :frowning2: inač v sobotu poobede mam v pláne sa opalovat podla teba možem ked som po KETE?
28. čer 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv ja myslim ze jo i kdyby si uz ted byla tehu tak jeste s mimi nejste na sebe napojeni jako myslim pupecni snurou pozdeji je urcite lepsi zakryvat brisko ale ted bych se nebala hlavne se poradne namazat at se nespalis a piiiiiit :slight_smile:
28. čer 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simca31 dakujem :slight_smile: simčo daj mi daky dobry tip na filmík nech si kuknet z netu :wink:
28. čer 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv tak pohadka certova nevesta,zkazena uča komedie, tvuj snoubenec muj milenec komedie,libas jako buh 2, :slight_smile:
28. čer 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 všetko som videla :frowning2:
28. čer 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv :grinning: :grinning: :grinning: jo tak to teda nevim dlouho sem nekoukala
28. čer 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 už si stahujem tú novu saxanu :grinning:
28. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv jaj tu sem jeste nevidela tak pak dej vedet jestli ma cenu to ztahovat ju :wink:
28. čer 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simca31 oki :slight_smile: inač som si dala vypočet teh,kalkulačky a vyšlo mi že mimi bude baran :angry:
28. čer 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek