Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

darazv
1. črc 2012

@simca31 neboj určite to vyšlo 😀 konečne sa kusok ochladilo a už nieje tak horko 😝 aj u vas nad ranom bola taká hrozná burka mna až trhlo zo spiania 😅

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv rano to vypadalo ze sprchne ale nic ale za to ted se sem neco zene uz i bouri a ja se bourek bojim ☹ a je tu uplne cerno asi budu spat ve vane 😢

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv ty jo ta farma to je dneska mazec se smeju jak blazen 😀 kde ty lidi vyhrabali

darazv
1. črc 2012

@simca31 sklapni sklapni sklapni,,,, 😀 to je dilino ten starý 😀

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv 😀 😀 kde ho vyhrabali?ja bych s takovim clovek pod jednou strechou nevydrzela bych ho musela zabyt a to sem mirumilovny clovek 😀

darazv
1. črc 2012

@simca31 a zaumave jak smutil ked vypadol človek s ktorým sa nemusel,,,jaaaaj herci sú tam riadny všetci,,ja som minule dokukala našú farmu a táto jej nesiaha ani po paty 😠

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv no proste herec taky sem se koukala na slovenskou farmu taky nebyla spatne ale ze zacatku to tam bylo v pohu az na toho lubose to byl taky exot 😀

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv a jak ti jinak je?

darazv
1. črc 2012

@simca31 Necítim absolutne nič tak neviem či sa mam radovat alebo strachovat,,proste sa citim ako keby som ani na transfere nebola a nadcha ma už prešla čajik a paralen zabral 😀 inač blíži sa k nam burka bude zase krutá jak nad ranom 😠

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv tak me zase porad boli bricho tak si vyber 😀 a hlavne dneska jak by me nekdo pichal nozem na leve strane tak to je dobre ze te to preslo zrejme si to hned podchitila ale i tak jeste ze mas volno tak se setri 😉

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv u nas uz je po bource nastesti 🙂

darazv
1. črc 2012

@simca31 no je to zaujmave predtym som mala bolesti tak po 4 dnoch po transfere a teraz prd ale mi príde že tento celý ket mam iný 😀 joooj nech už je 9teho 😀 simčo a ty si tiež taká že ked si raz testila budeš teraz každy den?lebo ja som tiež raz tak urobila skoro som testila a potom mi to už nedalo a som každy den a modlila sa aby som videla aspon ducha 😀 bože tu to hrmí 😖

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv jj laka me to ale manzel se dneska nasral))a schoval mi testy 😀 ze sem pako takhle brzo ja sem chtela vyskouset treba kdybych cekala dvojicky tak by to uz dneska byt videt melo ne?tak aspon vim ze bude jen jednou tady jestli 😒 ale porad doufam ale uz sem uvazovala ze rano si pujdu na tajnocha koupit dalsi testy a nereknu mu to 😀 prave ze kdyz mas cely transfer jini tak to dobre dopadne neboooj 🙂

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv ja sem rada ze tady to uz prestalo sem byla pokakana 😀 jak to bouchalo

darazv
1. črc 2012

@simca31 možeš čakat aj dvojičky len sa ti nemusí tak skoro produkovat hcg,,,vela žien čo som čitala maly negativni test aj na 12den a čakali dvojičky 😀

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv no byla bych rada ale asi i v soku 😀 ja se prave bojim ze u me proste tt bude negativni segra ta mela tt negativni jeste 8t 😒

darazv
1. črc 2012

@simca31 no vidiš tak to možno mate v rodine 😀 nestresuj bude to oki neboj kebyže mam KET neskor už davno by som s tebou testikovala 😉 ale som dnes len 21 dc a to nema ani zmysel 😠

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv ale toho 5 budes testikovat?ja vim ze to nevydrzis 😀

darazv
1. črc 2012

@simca31 ked ja sa aj tak bojim že to bude skoro ☹ ved si len vezmi ked pojdem 9teho na krv budem 29dc a ja ho mavam na 32-35dc 😒

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv ty dari ja si ted myslim ze by to melo byt jinak ne na transfer si sla proto ze si mela pripravenou sliznici a tak si myslim ze ted je jedno kolikaty den mas mrchu ne?hlavne aby se mimisek uchitil nebo myslis ze je to blbost?ja s tim prave skusenost nemam 😒

darazv
1. črc 2012

@simca31 no to práve neviem ale mi príde nelogické napr, testovat na 8 den ked budem len 23dc a mrcha predo mnou 10dní,,ale ako poznam už ma ruka svrbí 😀 vieš bojím sa že budem zbytočne skoro testit a bude / a to už by som potom každy den 😀

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv chces me nasledovat?vis co ja myslim ze se to proste povede at budem testikovat kdykoliv vim ze negativni tt ti nedoda moc pozitivni naladu ale ja treba porad nestracim nadeji a verim ze tam prdolka je a u tebe taky 🙂

darazv
1. črc 2012

@simca31 tak tak proste sme už tehulky a bodka a teraz pekne krasne šupky pod perinku a spinkat,,dobrúúúú nockuuuu a každy testik čo si urobiš prosím hlasit mi stav 😀

simca31
autor
1. črc 2012

@darazv jj budem verit az do konce a dobre to dopadne tak dobrou noc a pozdrav mimiska v brisku ze je zdravi teta konikovka jasne ze nahlasim 😀 tak dobrou noc a sladke sny mamino 😉

simca31
autor
2. črc 2012

@darazv dobre ranko jak je 🙂 ja mam dneska depku a nevim proc vse me rozciluje 😀

darazv
2. črc 2012

@simca31 Ahojky mojko prečo maš depku? musíš byt kludna 😀 stalo sa niečo?

simca31
autor
2. črc 2012

@darazv spatne sem se vyspala 😀 delala sem tt a je tam mini duch 😀 bud mi uz hrabe ale ja ho na svetle vidim a delala sem ho odpoledne skusim jeste ve stredu rano doufam ze neutece 🙂

darazv
2. črc 2012

@simca31 no vidiš som ti písala ze sa nemas coho bát 😀 duch sa ti ukazal po zaschnutí? neboj postupne bude sílit 😀

simca31
autor
2. črc 2012

@darazv jj prave sem byla tak nasrana tak rikam jdu si koupit test udelam a urcite tam nic nebude a ono asi po 10min po zaschnuti na svetle takovy obrys ale jeste uvidime hlavne aby silila 🙂

darazv
2. črc 2012

@simca31 neboj bude sílit ako ta poznam budeš aj zajtra testikovat určite maš zasobu 😀