Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
3. črc 2012

tak ja sem ted taky sla 18 den a utrogestan sem zacala brat 3 dny pred transferem a beru 2.2.2 a ja misto estromaxu beru estrofen a sliznici sem mela krasnou 12mm protoze sem pila pred ket kontryhelovi caj a ten zabral 🙂 jinak i kdyz je to na dobre ceste porad mam strach jak to dopadne hlavne aby se v krvi potvrdilo aspon nejake hcg necekam zazraky ale aspon neco mimisek bude po tatinkovi trochu opzdeni 😀 jinak bych uz urcite mela poradnou carku 🙂 doufam ze i ty se brzo pochlubis drzim vsechno co mam 🙂

simca31
autor
3. črc 2012

@darazv no ze jako budu nervozni z toho dokud nebude busit srdicko 🙂

pavlaoo3
3. črc 2012

Dari, podle mě myslím je vpodstatě trochu jedno,klikátý den cyklu jsi. Při transferech je důležité to, kolikátý den po transferu, protože tak je starí to embryjko a podle toho se již uchytí a začne produkovat hcg nebo ještě ne. I jsem to slyšela od lékaře a jinde od holek na fórech taky, že pak to vlastně moc s vlastním cyklem společného nemá. Já osobně mám teda tu zkušenost, že na poprvé jsem ms dostala na den přesně podle svého cyklu (takže nějak si to to tělo podle mě pamatuje), a podruhý vůbec nepřišla, protože ji držel utrogestan, tak až po vysazení. ALe pozitivní test se podle mě bude odvíjet od doby, co uběhla od transferu,kdy jste spolu s mimískem. No a taky přestát to období ms no pak.

pavlaoo3
3. črc 2012

starý 🙂

pavlaoo3
3. črc 2012

Simi, to tě s tou krví chápu. Taky potřebuju to mít nějak jistý, a až pak se radovat, to je lepší. Minule jsem skoro byla jistá, že to vyšlo, a pak hcg prd nic mě fakt šokovalo. Tak se spíš připravuju na to horší no. ALe ty máš pozivní test, to já neměla, jen jsem věřila té zpožděné ms, co jindy je vždy přesná.Když už máš hcg v moči a přefiltrovaly ho ledviny, tak by bylo logické, že v krvi taky už musí být, tam se objevuje jako první a pak to trvá, než se dostane do moči.

pavlaoo3
3. črc 2012

Někdy holky i zkoušejí, že když mají pozit. test ještě před odběrem krve a už chtějí vědět, zajdou si jako samoplátci někam na kliniku a tam jim na požádání krev udělají asi za 200,- a vědí to už dřív...

simca31
autor
3. črc 2012

@pavlaoo3 ja sem taky minule nedostala menzes ale to bylo prave kvuli tomu utrogestanu ten ji zadrzuje a po vysazeni prisla do tri dnu a minule sem taky nemela pozitivni tt ale verila sem do posledni chvile ale darca treba mela krasne tt testiky a hcg s krve prd vid dari a proto se prave bojim aby bylo vse ok a bojim se radovat do predu a stejne myslim ze se budu strachovat dokud to prditko neporodim 😀

simca31
autor
3. črc 2012

jo a dari taky si myslim ze pavla ma pravdu ze ted nezalezi kolikaty si den ciklu protoze to mas posunute tema hormonama a zalezi jak se u tebe mimiska rychle zabydleli a verim ze uz jsou zabydlene 😀

darazv
3. črc 2012

@simca31 može to byt pravda ale ja nechcem zbytočne byt sklamana alebo byt v radosti a bude to jak predtym 🙂 a to sa bojím urobit testik na 10den 😠

simca31
autor
3. črc 2012

@darazv 😀 ja se ti ani nedivim po tom vsem ale neboj mojka bude to dobre a rodime v breznu 😀

pavlaoo3
3. črc 2012

Tak se musím přiznat, dneska jsem si dala volno z práce a už je vidět, že mi začíná hrabat. Načetla jsem diksuse, jak dlouho se ukazuje pregnylová čárka a ikdyž je to blbost tak jsem počůrala testík.Jsem aspoň chtěla vidět aspon tu pregnylovou, aspon něco aby se už dělo... 😅 No a není tam nic, ani pregnylová ani jiná. Takže vydžet a neblbnout... 🙄 No je to test citl.25..., tak aspon vím že snad pregnyl už je možná pryč...

darazv
3. črc 2012

@pavlaoo3 nic si z toho nerob ja som to tiež raz tak urobila zrovna to bol ket čo mi vobec nevyšiel,,,5 dni po kete som si urobila test mala som tam ducha a na 6 den už nič krv bola negativni ani naznak tehu,,takže u mna injekcia ovitrelle to je to samé,,sa držala v tele 10dní 😠

pavlaoo3
3. črc 2012

Dík, Dari,tak já to zatím moc vážně neberu, je to 6.den,když počítám den transferu. Tak to bylo tak aby aspon něco se dělo...Zítra už půjdu zas radši do práce 😅 Možná po zaschnutí nějaký ministínek by byl, ale stejně nevím z čeho, nejspíš pregnyl, je to dens 12.den.

pavlaoo3
3. črc 2012

teda 12. po pregnylu a 6.po ketu

simca31
autor
3. črc 2012

@pavlaoo3 pavli pregnil uz to byt nemuze ten mizi vetsinou okolo 6 dne a jestli si melatt citlivost 25 tak tam nic videt byt nemohlo kdyz uz si udelas tt tak si kup tt mamatest 10 a ten by mel neco ukazat 🙂

pavlaoo3
3. črc 2012

No já našla různé názory, mudr na netu tvrdí že vyrchá kolem 6.dne. Někdy ale může trvat až do 11-12.dne, ne?Že je to podobný jako u Ovitrell.Test je na prd, tady naše jediná lékárna má jen tyhle s citlivostí 25 🙄 Zítra ve městě koupím ty mamáče,který jsou citlivější. Ale stejně ten ještě asi ani ten 7.den nic by neukázal ,ne?

pavlaoo3
3. črc 2012

Holkí, já mám pořád tak děsnej hlad, to je hrůza 😝 Tak jsem se ted vrhla usmažit ikeácký masový kuličky,mňam 😀 Ať je aspon jasný, z čeho ten pupík 😀

darazv
3. črc 2012

@pavlaoo3 ja som akurat dovarila francuzske zemiaky a som sa prežrala 😝 neboj zajtra budeš mat krasny testik // 😉 držim palečky aj
@simca31 samozrejme 😀

simca31
autor
3. črc 2012

tak ja ma hlad taky porad a fakt jim 😀 a hlavne vypiju denen 1litr mleka a ja mleko jinak nepiju 😉 a spim po obede sem zase dala slofika a bylo mi lip 🙂 ikecke kulicky miluju mnam 😀 a francozke brambory budeme mit zitra 🙂 s tim pregnylem to muze byt ruzne kazde telo je jine ale prave co sem slisela od holek tak do tech 10 dnu by tom uz nemel byt jj kup si citlivejsi a uvidis budu drzet palecky 🙂

darazv
4. črc 2012

@simca31 ahojky mojko tak ako ?duch síli?dufam že je všetko jak má myslim na teba od rána,,, píšem z praci pan Božsky odišiel-tak volame nasho hlavneho šefa 😀 my sa tu kopeme do riti praca uz nieje tak nech už sú 15hod 😠 šefa tu nebudeme mat do konca tyždna tak možem tajne na net 😀

simca31
autor
4. črc 2012

@darazv ahoj zlatko no delala sem odpoledne tt a porad je tam ale az po zaschnuti vim ze sem 11 den ale mohl by byt uz silnejsi a v limitu ne mam trochu strach 😒 tak to je parada to se pracuje nejlip jak tam neni sef 🙂 tak at ti to utece ja sem ted dovarila meli by zakazat varit v takem horku a co ty jak je kocko 😉

darazv
4. črc 2012

@simca31 ahoj tak už som doma šli sme o 14tej domov,,to je divné že to maš rovnako ale bud rada že tam niečo je,,, ja som dnes rano neodolala urobila si test a ani naznak druhej //,,tak začinam pochybovat,,,ale v kutiku duše stale verím 😠

simca31
autor
4. črc 2012

@darazv ona je silnejsi nez vcera ale az po limitu a delala sem az kolem 12 hod ale porad se modlim aby bylo vse jak ma neboj je jeste brzo ja vim ze si mela kvalitnejsi embrouse ale treba se chitil jen jeden a ukaze ti to pozdeji nedeje umira posledni mackam vse co mam aby to dobre dopadlo mojka 🙂

darazv
4. črc 2012

@simca31 máme pred sebou ešte 4 dni 😉

simca31
autor
4. črc 2012

@darazv tak tak uvidis v pondeli krev bude pozitivni 😉 a ja rikam ze mali bude brzda po tatinkovi tomu taky vsechno dlouho trva 😀

darazv
4. črc 2012

@simca31 no ak to vyjde ja to vidim skor na dievčatko tie su vraj pomalšie pri rychlosti hcg 😀

darazv
4. črc 2012

@simca31 simčo ty mas za sebou tú laparoskopii?

simca31
autor
4. črc 2012

@darazv jj rika se ze holkam to trva 😀 ale i tak bude po tatinkovi ja sem rychla jako blesk 😀

simca31
autor
4. črc 2012

@darazv jj mam

darazv
4. črc 2012

@simca31 a kebyže ju chcem podstupit kde mam ist a ako dlho to trva kym mi ju urobia?