• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ket, květen 2012

10. července 2012 
@darazv děkuju za radu, snad to bude dobrý, když už si teď nedám ani jeden.... :frowning2:
7. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@darazv ty ten estrefonem kdyz sem ho brala poprve tak prvni uz byla sliznice okolo 7,8mm tak sme asi 4 dny cekali a pak byla 8.6mm tak prave doufam ze mi ted pomuze i ten cajik
7. čer 2012 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hokinka vieš čo najlepšie je ked nebudeš testikovat vobec ty to nijak neovplivníš čo sa má stat stane sa a ty len ver tomu že mas mimi pod srdiečkom a raduj sa z toho a rozpravaj sa s nim :wink: nezatažuj sa už ničim len sa raduj a raduj a raduj :grinning:
7. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@darazv a me prave sex pomaha aby prisla rychle vis co ja si myslim ze se na ni tolik tesis a proto ta mrcha jedna trucuje :grinning:
7. čer 2012 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@darazv presne taky si myslim a urcite verim tomu ze sem si i tim stresem minule ublizila protoze se to mimi urcite nelibilo ted sem si slibyla ze proste krev a zadny stres :grinning:
7. čer 2012 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca31 no ved ja som to tak myslela tiež nech ma moj mlady rozpumpuje :grinning: ale je pravda psychika a vsugeracia robí vela ,,,moje telo si robí so mnou čo chce :angry: ale ja som sa strasne tešila že pojdeme do boja do toho spolu :frowning2:
7. čer 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@darazv vis co jestli budes za mnou par dni tak to nevadi hlavne aby se to povedlo a taky se to povede :wink:
7. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@darazv a ty psichyka a vsugeracia dela fakt hodne a pak telo vztavkuje :wink:
7. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca31 A tebe budu tiež robit ketík na 20dc? hokinka ty si mala na ktorý den?
7. čer 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hokinka to vis ze to bude dobre hlavne tomu musis verit ty sama :slight_smile:
7. čer 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@darazv no asi jo minule to bylo myslim 21 den
7. čer 2012 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca31 To je tvoj druhy transfer však?
7. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@darazv jj, 20tý DC

@simca31 teď jsem trochu smutná, jestli jsem něco nezkazila, ale zítra bude líp... :wink:
7. čer 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@darazv jj druhi a snad posledni mame posledni 2 mrazacky a do dalsich uz nepudem mozna az neco nasetrime mi mame ty darovane vajicka a stoji nas okolo 50000kc takze mazec :wink:
7. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hokinka urcite ne neboj :slight_smile:
7. čer 2012 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hokinka a ty si 6 den pa ne?tak si mysli ze k zavrtani by melo probihat prvni 3 dny takze urcite nic hrozneho mozna kdyby si brala dil ale tahle kratce to urcite nic nezkazilo
7. čer 2012 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca31 byla jsem 1.6. tak když budu počítat i den transferu, jsem 7mý.. :slight_smile:
7. čer 2012 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hokinka takze se neboj a nestresuj se zbytecne ju ja budu porad drzet palecky a verim ze to dobre dopadne tfuj tfuj tfuj :wink:
7. čer 2012 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca31 kujůůůů :wink:
já taky!!
7. čer 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hokinka a hlavne ja citim v kostech ze to dopadnout dobre musi :slight_smile:
7. čer 2012 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simca31 jééé, to je krásný Simčo :slight_smile:
taky myslim, že jsme se tady sešly tři pejskařky, kterým to výjde!!! a našim čumáčkům přivedeme voňavá miminka :grinning:
7. čer 2012 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hokinka Neboj nič si neskazila ale je hlavné že už vieš že ho nemaš pit :wink: den transferu sa nepočíta takže si 6 den :wink:
7. čer 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@darazv aha, tak jsem 6tý :wink:
nebudu slibuju!!!! :wink:
7. čer 2012 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@hokinka to jo no sesli sme se tady dobra parta to vis ze jim domu prinesem miminka uz tu moji psi holcicku na to pripravuju :grinning: aby se pak nelekla ale ona je hodna a urcite bude brat mimi a hlidat ho teda doufam je to totiz i zarlivky :slight_smile:
7. čer 2012 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@simca31 jasne že to dopadne dobre všetky tri budeme tehulky teda pardon hokinka už je a my ju budeme nasledovat :grinning: čože to darcovství je také drahe? prečo? kebyže ta poznam skor pred ET tak čo som mala 42 vajičiek by som ti ja darovala pár mojich a zadarmo!!!
7. čer 2012 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@darazv no kez by to mohlo tak byt ale u nas v cr to musi byt anonimni darovat by si urcite mohla a tak by si me posunula v poradniku do predu no musim zaplatit darkyni 15000kc a jeste jeji stimulaci a pak platim vse sobe a nam to delalo 46000kc ale ted se to zdrazilo na tech 50000kc a ted za ket davam 3300 plus leky je to mazec no ale i kdybych se mela upsat dablu tak to udelam tat tak mi ji budem nasledovat verim tomu
7. čer 2012 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca31 kde to sme a žijeme že musime platit za to že chceme dieta? je to nespravodlive :angry: a hlavne pekne drahé!!! ja idem platit za KET 5000kč a dufam že posledny :angry:
7. čer 2012 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@darazv no je to hrozne ale pro ne je to velky byznis ze :wink: ale nejvic me stve ze alkoholici nebo fetaci maji lecbu zadarmo sami si to zavini a jeste si znici zdravi a doustanou duchod no proste cr je jeden velky mrdnik :grinning: tak jde videt ze kazdy car je jini ale tech 5000 jeste jde a to vis ze bude posledni neboj
7. čer 2012 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky jdu na kute tak se mejte hezky krasne se vyspete dobrou noc :slight_smile:
7. čer 2012 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca31 dobru nocku idem aj ja o piatej vstavam :grinning:
7. čer 2012 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek