Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

hokinka
7. čer 2012

@darazv děkuju za radu, snad to bude dobrý, když už si teď nedám ani jeden.... ☹

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv ty ten estrefonem kdyz sem ho brala poprve tak prvni uz byla sliznice okolo 7,8mm tak sme asi 4 dny cekali a pak byla 8.6mm tak prave doufam ze mi ted pomuze i ten cajik

darazv
7. čer 2012

@hokinka vieš čo najlepšie je ked nebudeš testikovat vobec ty to nijak neovplivníš čo sa má stat stane sa a ty len ver tomu že mas mimi pod srdiečkom a raduj sa z toho a rozpravaj sa s nim 😉 nezatažuj sa už ničim len sa raduj a raduj a raduj 😀

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv a me prave sex pomaha aby prisla rychle vis co ja si myslim ze se na ni tolik tesis a proto ta mrcha jedna trucuje 😀

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv presne taky si myslim a urcite verim tomu ze sem si i tim stresem minule ublizila protoze se to mimi urcite nelibilo ted sem si slibyla ze proste krev a zadny stres 😀

darazv
7. čer 2012

@simca31 no ved ja som to tak myslela tiež nech ma moj mlady rozpumpuje 😀 ale je pravda psychika a vsugeracia robí vela ,,,moje telo si robí so mnou čo chce 😠 ale ja som sa strasne tešila že pojdeme do boja do toho spolu ☹

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv vis co jestli budes za mnou par dni tak to nevadi hlavne aby se to povedlo a taky se to povede 😉

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv a ty psichyka a vsugeracia dela fakt hodne a pak telo vztavkuje 😉

darazv
7. čer 2012

@simca31 A tebe budu tiež robit ketík na 20dc? hokinka ty si mala na ktorý den?

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka to vis ze to bude dobre hlavne tomu musis verit ty sama 🙂

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv no asi jo minule to bylo myslim 21 den

darazv
7. čer 2012

@simca31 To je tvoj druhy transfer však?

hokinka
7. čer 2012

@darazv jj, 20tý DC

@simca31 teď jsem trochu smutná, jestli jsem něco nezkazila, ale zítra bude líp... 😉

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv jj druhi a snad posledni mame posledni 2 mrazacky a do dalsich uz nepudem mozna az neco nasetrime mi mame ty darovane vajicka a stoji nas okolo 50000kc takze mazec 😉

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka urcite ne neboj 🙂

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka a ty si 6 den pa ne?tak si mysli ze k zavrtani by melo probihat prvni 3 dny takze urcite nic hrozneho mozna kdyby si brala dil ale tahle kratce to urcite nic nezkazilo

hokinka
7. čer 2012

@simca31 byla jsem 1.6. tak když budu počítat i den transferu, jsem 7mý.. 🙂

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka takze se neboj a nestresuj se zbytecne ju ja budu porad drzet palecky a verim ze to dobre dopadne tfuj tfuj tfuj 😉

hokinka
7. čer 2012

@simca31 kujůůůů 😉
já taky!!

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka a hlavne ja citim v kostech ze to dopadnout dobre musi 🙂

hokinka
7. čer 2012

@simca31 jééé, to je krásný Simčo 🙂
taky myslim, že jsme se tady sešly tři pejskařky, kterým to výjde!!! a našim čumáčkům přivedeme voňavá miminka 😀

darazv
7. čer 2012

@hokinka Neboj nič si neskazila ale je hlavné že už vieš že ho nemaš pit 😉 den transferu sa nepočíta takže si 6 den 😉

hokinka
7. čer 2012

@darazv aha, tak jsem 6tý 😉
nebudu slibuju!!!! 😉

simca31
autor
7. čer 2012

@hokinka to jo no sesli sme se tady dobra parta to vis ze jim domu prinesem miminka uz tu moji psi holcicku na to pripravuju 😀 aby se pak nelekla ale ona je hodna a urcite bude brat mimi a hlidat ho teda doufam je to totiz i zarlivky 🙂

darazv
7. čer 2012

@simca31 jasne že to dopadne dobre všetky tri budeme tehulky teda pardon hokinka už je a my ju budeme nasledovat 😀 čože to darcovství je také drahe? prečo? kebyže ta poznam skor pred ET tak čo som mala 42 vajičiek by som ti ja darovala pár mojich a zadarmo!!!

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv no kez by to mohlo tak byt ale u nas v cr to musi byt anonimni darovat by si urcite mohla a tak by si me posunula v poradniku do predu no musim zaplatit darkyni 15000kc a jeste jeji stimulaci a pak platim vse sobe a nam to delalo 46000kc ale ted se to zdrazilo na tech 50000kc a ted za ket davam 3300 plus leky je to mazec no ale i kdybych se mela upsat dablu tak to udelam tat tak mi ji budem nasledovat verim tomu

darazv
7. čer 2012

@simca31 kde to sme a žijeme že musime platit za to že chceme dieta? je to nespravodlive 😠 a hlavne pekne drahé!!! ja idem platit za KET 5000kč a dufam že posledny 😠

simca31
autor
7. čer 2012

@darazv no je to hrozne ale pro ne je to velky byznis ze 😉 ale nejvic me stve ze alkoholici nebo fetaci maji lecbu zadarmo sami si to zavini a jeste si znici zdravi a doustanou duchod no proste cr je jeden velky mrdnik 😀 tak jde videt ze kazdy car je jini ale tech 5000 jeste jde a to vis ze bude posledni neboj

simca31
autor
7. čer 2012

holky jdu na kute tak se mejte hezky krasne se vyspete dobrou noc 🙂

darazv
7. čer 2012

@simca31 dobru nocku idem aj ja o piatej vstavam 😀