KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
30. črc 2013

Ahoj holky,moc děkujeme,Ještě neslavíme,až večer..Čekáme na tatínka až dorazí z práce..Dort mám hotový,nějaké dárečky budou a balonková výdoba..ta se asi bude líbit nejvíc🙂Fotky dodám až budou 😎

vormoni
31. črc 2013

Jedna narozeninová s dortíkem:o)

jahodnice
2. srp 2013

@vormoni
jé, to je kočička krásná!!!

darazv
4. srp 2013

@vormoni nadherna je kukala som fotky a su dokonale 🙂 holky mne dnes odišli do novych domovov dve štenatka plakala som jak malá ☹ ale viem že su v dobrych rukach 🙂

jahodnice
5. srp 2013

@darazv
@vormoni
ukázka prázdninové tvorby, další dva jsou před dokončením

jahodnice
5. srp 2013

@darazv
@vormoni
a to je náš balkonek

vormoni
7. srp 2013

@jahodnice Ahoj,máš krásný velký balkon,a jsi šikovná zahradnice i pletařka,fakt že joo) 😎
A jak trávíte tyhle hrozné vedra?To je něco..lepší nechodit ven a nebo být naložený v bazénu..My jsme ted 2 dny doma a ještě 2 dny budeme..tak chodíme jen stínem a i tak se nedá dýchat..do toho pak ty bouřky..:-O
Ale doma se nebojím,kdežto na chatě jsem ěla nahnáno..aby nám spadl nějaký strom na chatu..nic moc,my s malou spíme v podkroví.. 😒
Příští týden se chystáme na 14 dní na Moravu k babi a dědovi,ale ti tam mají ještě hůř,dokonce tam mají ty teplotní rekordy..tak jen doufám,že se už to počasí umoudří nebo tam chcípneme... 😅 😕

vormoni
7. srp 2013

@darazv ahoj,děkujeme
😀
Tak to věřím že pouštět ty roztomilá štěnátka musí být těžké..Ale aspoň že majitele znáš a víš že jim nebudou ubližovat a možná se budete i navštěvovat,co?
Co ty a prázdniny,dovolená?Pracujete na mimi? 😉

jahodnice
7. srp 2013

@vormoni
jak trávím vedra? Ráno zajdu do obchodu, do oběda sedím na balkoně, pak už tam svítí sluníčko a nedá se tam vydržet - odpoledne je na balkoně kolem 45 stupňů 😒 .Jen mám pocit, že prázdniny nějak rychle utíkají. Co Kubík, jak se těší do školy?

vormoni
8. srp 2013

@jahodnice Ahoj,no říká že se těší...spíš ale neví do čeho jde...Tak hlavně, že nebrečí, že tam nechce..Bere to,že je už velký kluk a že se tam hodně naučí..Tak snad jo a půjde mu to... 🙂
To věřím,že je tam hic,nám to jde odpol do obýváku,balkon nemáme..tak máme zataženo..furt je ale líp vevnitř jak venku na sluníčku.. 😅
Tak snad už ty vedra trochu poleví,dyt by stačilo něco přes dvacet stupňů a byli by jsme spokojeni,ne? 😎

jahodnice
8. srp 2013

Přesně, stačilo by kdyby bylo lehce přes dvacítku. Letos neplatí ani Anna,chladna z rána, vždyť je 20 stupňů celou noc. Už mám toho vedra až po krk, hlavně, aby takhle nebylo ještě v září, to by bylo ve škole k nevydržení. Dětí bývají po prázdninách celkem rozjeté a vedro k tomu, to by se asi s nimi moc pracovat nedalo.
Začínáme uvažovat o klimatizaci, máme sice větráky, ale nějak to není ono...

jahodnice
1. zář 2013

@vormoni
ahoj, tak a je po prázdninách...Kubíkovi přeju šťastné vykročení do školy, hlavně ať se mu tam líbí.

jahodnice
1. zář 2013

@darazv
ahojky, co je u tebe nového? Dlouho ses tu neobjevila...

vormoni
2. zář 2013

@jahodnice Ahoj,děkujeme,už to máme za sebou,byla to rychlovka a ted uvidíme co bude a jak nám to půjde🙂

darazv
2. zář 2013

Ahojky holky kolotoč praca a praca a praca do toho kopec roboty na dome čakame na schvalenie a ideme menit strechu ..jakubkovi prajem spravny krok do školy 😉 martinka u teba co nove?aj tebe zacala skola ten blazinec 😠

jahodnice
7. zář 2013

@darazv
ahojky, škola začala,letos mám docela dobrý rozvrh,učím angličtinu na základní a praktické škole, 10 hodin mám u postižených, takže docela pohoda. Pořád se ale rozhlížím po nějakém lepším místě - na základní škole jsem byla hlavně kvůli tomu, kdyby měla děti-končí se docela brzy, prázdniny, školka hned vedle...ale s dětmi to nějak nevypadá, takže bych ráda zkusila něco jiného-mám vzdělání na střední školu, obor pedagogika,psychologie, takže uvidím.Prázdniny jsem si užila, byla tu neteřinka a synovec z přítelovy strany, chodili jsme se koupat...teď jsme si koupili in line brusle, kolem domu nám vede cyklostezka, tak se dáme na sport.
Další IVF už neplánuju, už jsem se docela hodila psychicky do pohody a nechci ani já ani Jirka ten kolotoč prožít znovu.Hlavně Jirka mi to "zakázal", baští vitamíny, tak se třeba zadaří....a když ne, tak nebudeme jediní, kdo nemá děti, co se dá dělat...

jahodnice
9. zář 2013

@darazv
Dari, přeju ti všechno nej k narozeninám, hodně pohody, a hlavně ať se brzy zadaří miminko.

darazv
9. zář 2013

@jahodnice Ahojky dakujem velmi pekne 🙂 jak vieš že mam narodky? 🙂 inac ja mam narodky na Martiny v sr kalendari tak prajem aj tebe aj ked v cz to nieje vsetko najlepšie k meninam a hlavne aby sa zadarilo miminko prirodzenou cestou 😉 teda na to aku mas urobenu skolu sa cudujem že uz nerobis inde..ale zase je pravda ze v dnesnej dobe najst pracu je umenie...prajem aby si nasla lepsiu 😉 pa pa

jahodnice
10. zář 2013

@darazv
kdysi jsi tu zmiňovala, že ses narodila 9.9., děkuji za přání k svátku, mám dvě kamarádky ze Slovenska, tak mi také přály.S tou prací máš pravdu, když jsem se stěhovala před 4 lety do Prahy, tak jsem místo vůbec nemohla najít. I tuto práci jsem získal tak trošku protekcí, maminka bývalého přítele je mnzová účetní a pro naši školu počítá mzdy, tak se přimluvila...
Letos jsem zatím v pohodě, učím angličtinu, to mě moc baví a práce s postiženými dětmi mi nevadí.

vormoni
12. zář 2013

Ahoj holky,díky za přání Kubíkovi do školy,tento týden už se začínají učit,první písmenka a něco kreslí,už dostal i pár jedniček tak má radost,ale myyslí si,že by měl pokaždé dostat dárek..to jsme mu vysvětlili nějak špatně..Ale odměny nějaká bude,to je jasné,aby byla motivace.. 😉
@jahodnice Tobě přeju také at se mimi zadaří,hlavní je být v klidu a nemyslet na to 😉 Práci máš ted lepší zdá se,tak to také pomůže,být psychicky v pohodě..Sport ti chválím,zbavíš se přebytečných kil,zpevníš se i tam kde myslíš že nejsou svaly a zas se budeš cítit jen lépe..TAké bych ráda jednou bruslila..Třeba s dětmi až se naučí,zatím máme jen na led..A to mívám hrozně zmrzlé nohy a dlouho nevydržím..Min.rok jsem je dostala k vánocům a ještě jsem je neprojela..Tak s mimčem na to nebyla nálada,třeba letos už to půjde.. 😉
@darazv Tobě vše nejlepší opožděně,at se daří v práci i na stavbě domečku a mimi se určitě objeví až to nebudete čekat 🙂 😎

jahodnice
15. zář 2013

@vormoni
to je dobře, že se Kubíkovi ve škole líbí, je důležité, aby ho neodradil začátek.
Jinak já si hodlám letošní školní rok maximálně užít. Vloni jsem byla tak utahaná, že jsem neměla ani chuť si jít občas s kolegyněmi někam sednout, letos to bude jinak - budu pařit, pařit a pařit. Hned zítra razím za "kulturou" a domů si koupím burčáček...

vormoni
7. říj 2013

Ahoj holky,tak co je u vás nového? 😎

darazv
8. říj 2013

Ahojky u mna všelijak som chorá takze som doma marod mrcha meškala 8dní ale konečne dorazila dala som si pauzu od všetkeho ziadne hormony nechcem ani vidiet,jedine pijem bylinky ..mam teraz hlavu zamestnanu uplne inde kopec prace atd 🙂

vormoni
10. říj 2013

@darazv Aha,no taky jsem si to vybrala ted v září po dlouh době,ještě furt nejsem ok,ale dá se to..Měla jsem zánět močáku po 4 letech a pak kašel a rýmu..Neobešlo se to bez návštěvy dr...Dědi naštěstí ok,max.rýma.. 😉
Tak at si taky brzy fit a práce ať se daří..Na všem! 😀 😎

jahodnice
13. říj 2013

@vormoni
ahoj, nového nic, v práci jsem letos zatím v pohodě, mám dobrý úvazek a i rozvrh. Definitivně jsme zavrhli myšlenku dalšího ivf, asi posledním impulzem pro byla reportáž v televizi o spojitosti několikanásobných pokusů ivf a vzniku rakoviny. Prostě si říkáme, že nejsme jediní, kdo nemá děti. Musím přiznat, že po tomto rozhodnutí se nám oběma velmi ulevilo. Jirka si neustále vyčítal, že děti nemáme kvůli němu, že on má problém a já musím trpět. Teď jsme řešili refinancování hypotéky, končí nám fixace - ze 2,6 mil.nám za 5 let zbývá doplatit ještě 1,2 mil.,počítáme, že to doplatíme během 5 dalších let.Ještě bychom potřebovali prodat ten byt v Lounech, pak už bychom byli za vodou,
Co Kubík ve škole?

vormoni
13. říj 2013

@jahodnice Ahoj,tak o té spojitosti jsem nic neslyšela,jsem ráda,že nám to vyšlo hned napoprvea toho špatného se do mě snad tolik nedostalo..Je to teda hrůza,jestli ty pokusy a vše co k tomu dávají můžou nakonec takhle ublížit.. 😒
Tak tedy jste rozhodnutí už nic nezkoušet..a zůstat bez dětí..říkalas ,že ani adopci nezvažujete..
Hlavně, že váš vztah je pořád silný a neublížilo vám ty nezdary otěhotnět,budete si holt užívat jiných radostí 😉
A byt téměř splacený,to je bezva,v dnešní nejisté době... 🙂
Kubík ve škole dobrý,docela mu to jde,učit se moc nechce,ale je chápavý..Zatím měl jen jedničky,ted už prý paní učitelka zpřísní..Chce to trpělivost,kterou já moc nemám,ale budu se snažit polepšit,nakonec mě to čeká pak ještě jednou s Nikolkou.. 🙂

jahodnice
13. říj 2013

@vormoni
adopci nechci, mám pro to hned několik důvodů,ale protože nejsme manželé,tak by to ani nešlo. navíc už jsem pořádně stará větev...ten pořad o ivf a rakovině byl v pořadu 168 hodin, mlzvila tam i Anna K. Teď i pořádně zdražili léky, jen ty by vyšly na 11 tisíc minimálně, ale o financích to u nás není. To, že nemám děti mě mrzí, ale už jsem se s tím smířila. Na Koníkauž moc nechodím, dokonce přemýšlím,že svůj účet zruším, nemám čím sem přispívat.Al pak bych neviděla,co je tu nového.

danielahe
3. lis 2013

@jahodnice ahoj, adopce jde i u nesezdaneho paru, jen si to ditko adoptuje maminka 😉 , my si zazadali o adopci a taky nejsme vziti...jen jsme ji museli prerusit,protoze jsem otehotnela 😅 ..my chteli pomoc nejakemu ditku, aby vyrustalo v rodine, ale priroda to chtela trochu jinak, tak si pockame az porodim a urcite se k tomu vratime 🙂
Nevim jestli to bylo tim, ale muj syn ma BKM, takze jsme drzela do doby nez se odstavil bezmlecnou, bezprenicnou a vajesnou dietu, byla jsme na detoxikaci podle mudra Jonase a po tomto detoxu jsem otehotnela...ze zacatku jsem tomu moc neverila, ale ted se k tomu priklanim, 9 let jsme neotehotnela a az co jsme detoxilovala a dietkovala, tak to prislo samo necekane 😅. Sezeni na te detoxikaci stoji 400, aspon u nas v brne a pak ty kapicky se musi platit, stoji dohromady okolo 1300, tak jestli ti nevadi alternativni lecba, zkus detoxikaci podle Jonase 😉 🙂
@vormoni
@jahodnice http://www.neplodnost.org/forum/topic940-rakovi... tady pise mudr texl neco o spojitosti ivf a rakovine, ja si myslim, ze pokud to mas v genech zakodovany, tak ji dostanes driv ci pozdeji, moje babicka zadne ivf nemela a stejne mi umrela na rakovinu prsu 😔 , da se rict, ze vsichni moje prarodicove umreli na nejakou rakovinu 😔 ...pokud se ta klinika k tomu stavi zodpovedne, tak si myslim, ze ti to tu nemoc neprivodi, to uz bych vic verila tomu, ze kdyz se budu cpat uzeninama denodenne, tak dostanu rakovinu strev 😉 , ale je to muj nazor 🙂

jahodnice
3. lis 2013

@danielahe
ahojky, u nás není problém s otěhotněním u mě, ale u partnera.Adopci nechceme ani jeden z nás, další IVF zkoušet nebudeme, je mi už 39 let a už opravdu nemám sílu celý ten kolotoč postupovat znovu. Trvalo mi dost dlouho, než jsem se po dvou neúspěšných transferech dala psychicky do pohody.
Budeš mít holčičku nebo chlapečka?

vormoni
4. lis 2013

@danielahe Ahoj,díky za info a názor 🙂 To je super,že můžou adoptovat i když nejsou manželé..Tolik dětí je bez pořádných rodičů,já bych to asi zkusila,být jahodnice..ale nejsem..
Tobě moc gratuluju a přeju pohodové těhotenství a zdravé mimi
🙂 Tak detoxikace..o tom jsem ani nikdy neslyšela..ale proč to nezkusit ,když to někomu nejde..ani to není tak drahé jako jiné metody..a, že je to v těchto případech hlavně o penězích.. 😒
Také myslím,že je to dost o genech,jestli rakovinu dostaneš..ne vždy, samozřejmě..U nás to nakonec u prarodičů také byla rakovina,ale spíš spojená se stářím a komplikacema různých nemocí a operací..jinak byli zdraví až do skoro 70let..tak doufám,že budu také nějakou dobu ještě ok.. 😉 a snad i dýl..ale každý máme asi dáno od pána boha.. 😅 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru