KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
24. říj 2014
darazv
24. říj 2014

@jahodnice aká nadherna a ako to letí už ma mesiac ♥

jahodnice
24. říj 2014

@darazv hrozně to utíká, už máme skoro 4 kg, začíná si pobrukovat, je s ní legrace. Lepší dárek jsem si ke 40cetinám dát nemohla 😉 měsíc po porodu vážím o 3 kg méně než před otěhotněním, prostě paráda

vormoni
26. říj 2014

@jahodnice ahoj,tak to je prima ,že jde váha dolů.i když nekojíš..To potěší,že?Maličká je krásná a je fajn,že tě nechá vyspat..toho si važ 😉 My jsme ted na moravě u babi a dědy,jen na 3 dny aby si nás do vánoc užili.. 🙂

jahodnice
28. říj 2014

@vormoni na doporučení kamarádky jsem kukla na stránky F&F, anglický on line prodej, to jsem neměla dělat, mají tam spoustu oblečení na děti za super ceny, poštovna jen 5 liber-mám objednána bodyčka,mikinky,...cca do roka věku.ve čtvrtek ještě razím do lidlu pro tepláčky,pak už budu dokupovat jen drobnosti podle potřeby.

jahodnice
31. říj 2014
jahodnice
17. lis 2014
vormoni
17. lis 2014

@jahodnice Ahoj ta vyrostla a je moooc krásná,máte z ní radost co? 😉 Je hodná?Kolik už váží?Já miminka miluju..🙂A naštěstí ještě jedno furt mám,i když už větší... 😎

jahodnice
17. lis 2014

@vormoni ahoj, tak zítra je nám 8 týdnů, váží 4,5 kg, měří 57 cm. Pomalu začínám vyřazovat první oblečky. Strašně to utíká, už je s Leničkou legrace, pořád se směje, pobrukuje si...jsme z ní oba pořádně poprdění. Je hodná, brečí jen když má hlad, než se mi ohřeje voda na mlíčko, to je někdy pořádný koncert... 🙂
Dávala jsi Nikolce nějaké nepovinné očkování?

vormoni
18. lis 2014

@jahodnice Ahoj,tak to je prima..🙂Já dávala jen povinná,ono je jich i tak dost.. 😉

jahodnice
18. lis 2014

@vormoni taky chci jen pov.očkování, z nepovinných dám jen žloutenku A.

darazv
20. lis 2014

@vormoni prajem Nikolke všetko najlepšie ♥

elulin
25. lis 2014

Ahoj,já byla 19.11 na KET.tak čekáme,ale spíš bychom to brali jako bonus k dceři-tu máme napoprvé z ET.

darazv
28. lis 2014

@elulin Ahojky držim palce 😉 budeš aj testikovat ?či počkaš na odber krvi?

jahodnice
6. pro 2014

Přidávám fotku našeho medvídka

vormoni
24. pro 2014

Krásné a pohodové vánoce všem a mnoho štěstí snažilkám 🙂

jahodnice
24. pro 2014

Krásné Vánoce všem, do nového roku hodně zdravíčka a štěstíčka

darazv
24. pro 2014
jahodnice
4. led 2015

@darazv
@vormoni tak máme za sebou první očkování a už taky máme náušničky, aktuální míry 5520g,62,5 cm

vormoni
4. led 2015

@jahodnice Krásně rostete a moc pěkné náušničky..,aby ji ale nepíchali zevnitř,co? 😕

jahodnice
5. led 2015

@vormoni jsou nastřelené, plastové. Později vyměníme za zlaté.

vormoni
5. led 2015

Ahá,tak to ani neznam😃 nějaká novinka..

darazv
25. led 2015

@jahodnice Ahojky tak ako sa máme?ako si uživaš rolu matky ?♥ Lenka určite rastie jak z vody 😉 daj dáku fotečku .

jahodnice
25. led 2015

@darazv ahojky, mám se fajn, Lenička roste,má už 6 kg, obrací se sama na bříško už od 3.měsíce, zvedá hlavu nad podložku, snaží se komunikovat, je to sranda. Zrovna dnes jsem si uvědomila, že příští týden to bude rok, co jsem doma. Na potvrzení těhotenství jsem byla loni 31.ledna, vzpomínám, jak jsem seděla v čekárně se sevřeným zadkem...teď nás čeká 2.injekce hexy a asi pomalu začnu zavádět příkrmy,jsem zvědavá, jak se madam bude tvářit. Firmy dodám během týdne, až je zpracují z foťáku do compu. Co nového u tebe?

darazv
25. led 2015

@jahodnice to letí však? 🙂 sa ani nenazdáš a bude ti Lenka cupitať po byte 🙂 U nás klasika ,všetko po starom ,nejak začínam rozmyšlať nad 2IVF ale nieje čas,vkuse to odkladám ,vždy si poviem počkám.Teraz si hovorím počkam do jari,bude jar poviem si počkam do zimy 😀 Ale stále som plná,nadejí a verím že to miminko si k nám cestu najde ♥

jahodnice
25. led 2015

@darazv držím ti palce,ať to s miminkem co nejdříve klapne,ať po ivf nebo přirozeně, hlavně ať to vyjde...no jestlibhbude Lenička tak akční jako její sestřenice, tak bude chodit už v 9 měsících

darazv
25. led 2015

@jahodnice dakujem ♥

jahodnice
10. únor 2015
jahodnice
4. dub 2015

@darazv
@vormoni krásné Velikonoce

vormoni
4. dub 2015

@jahodnice Tobě i celé rodince,také😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru