• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@marsik82 Ahoj,vítáme tě:slight_smile:No bolest hlavy jsem měla taky,u mě je to znak přicházející menstr.ale nedorazila:slight_smile:přitom mě píchalo jeden den v břiše a pak jsem špinila,dál už zase nic a za 3dny jsem měla dvě čárky:slight_smile:Tak držím palečky:slight_smile:
26. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana321969 ahoj,jak ríká vormoni,zkus to ještě ten ctrnacty den,třeba ještě není vyprodukováno tolik hcg.tak moc držím pěsti aby tě testík překvapil ,myslím na tebe.
26. lis 2011 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nevíte holky co je s darazv..?Dlouho tu nebyla..divný.. :unamused:
26. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni ahoj ja vim diky holky moje :slight_smile: jenze vetsine holkam se aspon duch objevi urco snad ne uz dvanacty den,ja tam mela bilo.
26. lis 2011 ve 14:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 dik kamaradko
26. lis 2011 ve 14:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vormoni to vubec nevim co je s darazv :unamused: snad je u ní vše ok
26. lis 2011 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana321969 já jdu na lov duchů asi až v uterý,snad tam něco najdu.ještě nemám koupené testy,pač kdybych je měla tak jsem už testovala v pátek--se znám--měla jsem takové nutkání,ale pak mě to radši přešlo.
26. lis 2011 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85
jo,jo,přesně jako je to v reklamě
26. lis 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky majiteľ nezaplatil internet tak nas vypli.Tak som si zariadila aspon na mobile.
26. lis 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv ahoj :slight_smile: my už jsme se o tebe báli :slight_smile: jak je?
26. lis 2011 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodnice já myslela že to v reklamě přehánějí :slight_smile: možná ji taky vyzkouším,a voní aji nebo jen mění ty světla?a jak dlouho vydrží?
26. lis 2011 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
nejsem závistivý člověk,ale ty dvě čárky ti opravdu závidím.Snad se taky jednou dočkám.Teď jsem dorazila domů, přítel si byl vybírat nové brýle-13 tisíc a já jsem mezitím skočila do Yves Rocher a nakoupila kosmetické balíčky pro mamku,tchýni a kamarádku, ještě jsem nakoupila sladkosti pro děti do školy k Mikuláši.Všude jue plno lidí, vozíky mají naplněné k prasknutí, vypadá to,jako kdyby čekali hladomor,hrůza.
26. lis 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prvé 4 dni oki ale dnes mi je na nic mam take divne pocity v bruchu raz ma pichne na ľavej strane potom na pravej a citim lechtanie tak verim ze je to dobre znamenie a este ma sem tam bolia kríze.A vy ako sa mi mate?Chýbali ste mi musim hlavne prečítať vsetko co som vynechala:slight_smile:pa
26. lis 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85
voní,mají asi 3 druhy vůní,já mám čokoládu,vydrží docela dloho.Teď jsem byla nakoupit nějaké dárky,ale nějak mě to letos netěší...
26. lis 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahojky Mamina uz som tu som konecne aspon mobilná na net ako sa mi mas ja nic moc tak DUfam ze je to naznak uhniezdovania:slight_smile:
26. lis 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodnice to chápu :frowning2: ale neboj bude zase líp uvidíš .
26. lis 2011 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv ty jsi dnes kolikatý den?
26. lis 2011 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 Ahojky konecne mam pristup na net chýbali ste mi hlavne skúsenosti kedze mame podobne:slight_smile:Dnes som 5 den po KET a citim sa na prd.A Ty si jak na tom?
26. lis 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85
snad jo. Další pokus zkusíme asi v na konci ledna,mezitím zkusíme domácí výrobu :slight_smile:
26. lis 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodnice třeba se vám zadaří zrovna jako nám,když nám nevyšlo ivfko tak pak byla taky domácí výroba a zadařilo se :slight_smile: držím moc pěsti!!!!!
26. lis 2011 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv je ti špatně? mě není nic,ani špinění,tak nevím zda je to ok nebo ne :unamused:
26. lis 2011 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to špinění musí být u těhotenství,,to zahnizdování,,????
26. lis 2011 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Ahoj,no sláva:slight_smile:To by mohlo být uhnízďování,přece jen tam máš dvě a může to být dřív než u mě.. :wink: Tak hlavně klid a vydrž do testování,aspon 10dní.. :dizzy_face: Já se mám ok,nic mi není,i když se cítím trošku plná,ale i docela žeru..takže kdoví..Jsem nějaká hladová,či co.. :grinning:
26. lis 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 To právě nevím,snažila jsem se to vyčíst na netu a jen psali,že to právě znamená většinou uhnízdění,ale jestli je to vždy doprovázeno,to jsem nezjistila.. :unamused:
26. lis 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vormoni no já to taky hledala ale moc jsem toho teda nevyčetla,holt to je 50 na 50.
26. lis 2011 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Ahoj,já bych taky záviděla,to je normální..kor když jsem četla,jak se to mnohokrát nedaří,tak proč zrovna já bych měla být výjimka,že..ale nakonec se mě někomu zželelo,asi.. :wink: musíš doufat,že příště to bude ono..svátky člověku nepřidají,když se nezadařilo,ale snad máš kolem sebe lidi co tě mají rádi,tak to určo překonáš:slight_smile:Budu držet palečky a myslet na vás na všechny, holky... :dizzy_face:
26. lis 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 no DUfam ze je to oki ze sa mozno akurat uhniezduju no verim tomu ze to bude v pohode musi byt:slight_smile:
26. lis 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni ja si tiez myslim ze sa tam moji mimiskovia akurat upelešili:slight_smile:no Mojka len jedz co ti hrdlo praje ved jes teraz za dvoch:slight_smile:
26. lis 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv taky doufám :slight_smile: jestli se nám to ted nepodari,tak to zkusíme zase normálně,třeba mě to po té dilataci zase vyjde,hyn v úterý sa ukáže :sunglasses:
26. lis 2011 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svet je niekedy tak krutý..Kolko žien rodí jak jablon aby zarábala na dávkach a zeny co túžia z lasky po miminku musia prekonať dlhu cestu a este k tomu aj zaplatiť.Otras!
26. lis 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek