• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@jana321969
píchala jsem si asi 8 dní, bylo to ivf na pojišťovnu, v únoru zkusím znovu KET a pak možná nativ a teprve potom další ivf na pojišťovnu.Jinak s tím vysazením utrogestanu nevím, jak to je. Já jsem výsledky krve měla hned odpoledne, tak jsem ho vysadila ihned a menstruaci jsem dostala 3.den ráno.
28. lis 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Ahoj,já nevím,mě menstruace dycky dorazila a pak jsem teprve vysadila utrogestan..Je fakt že většinou to přišlo dřív 26-28.den ale naposled to bylo nějak 30.den.. :confused:
28. lis 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Tak držím palce,ale myslím,že to vypadá nadějně:slight_smile:)))
28. lis 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@s.nek no já zatím nešpiním vůbec,tak nevím :unamused: ,a test slabej duch
28. lis 2011 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni dekuji snad máš pravdu
28. lis 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 tak to je super ne? kolikáty den po ket seš?
28. lis 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 Ahojky mám ji dneska vyraznější. Tak doufám že to pujde dál a nebude slábnout. Poslední tři dny mě bolí hrozně hlava a to mívám při menstruaci. Tak nevím. At už je čtvrtek a mám to všechno zasebou. Ten Pregnyl je hrozná věc. Ty to máš taky na čtvrtek pokud se nepletu..že.
28. lis 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice jim nesel stroj poslaly to jinam takze ve stredu to budu vedet ale nepocitam s tim ze by neco, jinak v unoru budu mit pry minimalku at za pul roku nevycerpam hnedka 2 pokusy na pojistovnu prave.
28. lis 2011 v 16:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@s.nek dneska 11 den,ale nevidím to nějak optimisticky,začínám se smiřovat s tím že to nevyšlo
28. lis 2011 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marsik jjo ve čtvrtek mám ofiko test
28. lis 2011 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969
my v únoru půjdeme ma KET,ten nehradí pojišťovna a pak asi na nativ. Stimulaci na pojišťovnu nechám asi na prázdniny, nechce se mi chodit do práce a každé ráno vstávat dřív,abych si stihla dát injekce :frowning2:
28. lis 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 ale tak ducha máš a to je na 11 den dobré ne? moc držím pěsti, no já mám ofiko test až zítra, takže ještě uvidím, co bude na něm
28. lis 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 A kolik máš píchnuto toho Pregnylu? Já jsem píchala 5 000 a to v neděli.
28. lis 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Tak to držim palečky.. Bude to dobré když tam dnes // čárečky jsou.
28. lis 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marsik82 tak snad jo, pořád se ale bojím uvěřit, už jsem na jednu pregnylovku naletěla a byl to tvrdý dopad, i když jiná situace a teď jsem měla 1500 před týdnem, tak snad má sestřička pravdu a už to musí být odbourané, teď jen aby se tam ty opičky udrželi, tobě držím pěsti ke čtvrtečnímu testíku
28. lis 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 jo a ta sestřička mi dnes říkala, že ta 1500 by měla být vidět max. 4 dny, takže to by se ani tvého douška už nemělo týkat :slight_smile:
28. lis 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 Je tam duch ,tak věř a basta,zítra znovu a uvidíš,že bude vidět víc:slight_smile:
28. lis 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Tak držíme palečky,at to tentokrát vyjde:slight_smile:Máš pravdu s tou prací injekce nejdou dohromady..já to pak píchala všelijak,když jsem měla ranní a odpol, tak aby mi to stihl dát manžel,takže to určitě nebylo ve stejnou dobu jak doporučovali..já sama neměla odvahu a odbíhat v práci někam na wc..ještě by si mysleli že jsem feťák.. :astonished: :grinning: A co je to ten nativ?Mám koukám mezery.. :dizzy_face:
28. lis 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
při nativu odeberou jedno vajíčko,tedy bez hormonální stimulace,oplodní a zavedou.Ale doufám, že vyjde příští KET,máme ještě 3 zmrzlíky.
28. lis 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek ahoj ja som si píchala Ovitrelle pred KET takze neviem ale Musis verit tomu ze si tehotnà:slight_smile: gratulujem a kedy mas ist na krvné testy?
28. lis 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Aha,tak to ani neznám..zmrzlíky mám taky tři..snad na ně nedojde..Tobě ale držím palce,mooc :wink: Já jedu zítra do iskare pro lístek na peníze,pak se stavím v práci oznámit,že když to se mnou dobře dopadne,tak se tam už nevrátím.. :wink: A pak nebo předtím,podle času..oběhnu krámy na Zličíně..a nasaju trochu vánoční atmosféry..a shonu.. :grinning:
28. lis 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv na krevní právě nejdu až 14.12. na ultrazvuk :frowning2: jinak díky snažím se věřit ale sem tam mě chytne rapl :dizzy_face:
28. lis 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Já jdu taky 14.12.na utrazvuk,kam chodíš,ne náhodou do iskaru v PH?
28. lis 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice me to vše pichal manžel sama bych to nezvladla kdyz jsem sla nekdy na krev tak jsem mela strach psychyka ze omldim a ted kolik za tento mesic jehel jak nikdy za cely život sama bych si to tezko pichala. Manzel stava driv jak ja nachystal to pichl to a ja sla spat jeste na hodinku.
28. lis 2011 v 18:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969
já jsem si píchala sama, a to jsem nemělo pero, ale normální injekce, ani jsem neměla modřiny.
28. lis 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice tak to jsi dobra ani ja od moje jsem nemela z pera modriny ani z jehel 1 x me pichala sestra a ta me modrinu udelala :slight_smile: vy mate az sebou geneticke testy??? to je z krve a jak dlouho trvaji::
28. lis 2011 v 18:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
já jsem v príci připravila říďu na to, že další akce bude v lednu nebo v únoru a že pokud to dobře dopadne, že se taky nevrátím, tedy vrátím až za 3 roky. Do února to budeme zkoušet přirozenou cestou, i když to asi nevyjde, ale je to příjemnější :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969
my jsme na genetice nebyli, doktor říkal, že když jsme oba zdraví, tak je to zbytečné
28. lis 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni chodím do Unici v Brně a jak vypadají tvoje testíky, tobě sílí pěkně? a pregnyl jsi nepíchala po KETu? tak na tebe budu myslet a držet pěsti
28. lis 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Ahojky, tak jsem četla jak to dopadlo a budu ještě doufat, že se v krvi ukáže HCG. Jinak můžu se zeptat kam jezdíš do CARu?
28. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek