KET, listopad 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂
jahodnice
28. lis 2011
@jana321969
píchala jsem si asi 8 dní, bylo to ivf na pojišťovnu, v únoru zkusím znovu KET a pak možná nativ a teprve potom další ivf na pojišťovnu.Jinak s tím vysazením utrogestanu nevím, jak to je. Já jsem výsledky krve měla hned odpoledne, tak jsem ho vysadila ihned a menstruaci jsem dostala 3.den ráno.
vormoni
28. lis 2011
@jahodnice Ahoj,já nevím,mě menstruace dycky dorazila a pak jsem teprve vysadila utrogestan..Je fakt že většinou to přišlo dřív 26-28.den ale naposled to bylo nějak 30.den.. =-)
vormoni
28. lis 2011
@s.nek Tak držím palce,ale myslím,že to vypadá nadějně🙂)))
blanula85autor
28. lis 2011
@s.nek no já zatím nešpiním vůbec,tak nevím :-| ,a test slabej duch
s.nek
28. lis 2011
@vormoni dekuji snad máš pravdu
s.nek
28. lis 2011
@blanula85 tak to je super ne? kolikáty den po ket seš?
marsik82
28. lis 2011
@blanula85 Ahojky mám ji dneska vyraznější. Tak doufám že to pujde dál a nebude slábnout. Poslední tři dny mě bolí hrozně hlava a to mívám při menstruaci. Tak nevím. At už je čtvrtek a mám to všechno zasebou. Ten Pregnyl je hrozná věc. Ty to máš taky na čtvrtek pokud se nepletu..že.
jana321969
28. lis 2011
@jahodnice jim nesel stroj poslaly to jinam takze ve stredu to budu vedet ale nepocitam s tim ze by neco, jinak v unoru budu mit pry minimalku at za pul roku nevycerpam hnedka 2 pokusy na pojistovnu prave.
blanula85autor
28. lis 2011
@s.nek dneska 11 den,ale nevidím to nějak optimisticky,začínám se smiřovat s tím že to nevyšlo
blanula85autor
28. lis 2011
@marsik jjo ve čtvrtek mám ofiko test
jahodnice
28. lis 2011
@jana321969
my v únoru půjdeme ma KET,ten nehradí pojišťovna a pak asi na nativ. Stimulaci na pojišťovnu nechám asi na prázdniny, nechce se mi chodit do práce a každé ráno vstávat dřív,abych si stihla dát injekce 😞
s.nek
28. lis 2011
@blanula85 ale tak ducha máš a to je na 11 den dobré ne? moc držím pěsti, no já mám ofiko test až zítra, takže ještě uvidím, co bude na něm
marsik82
28. lis 2011
@blanula85 A kolik máš píchnuto toho Pregnylu? Já jsem píchala 5 000 a to v neděli.
marsik82
28. lis 2011
@s.nek Tak to držim palečky.. Bude to dobré když tam dnes // čárečky jsou.
s.nek
28. lis 2011
@marsik82 tak snad jo, pořád se ale bojím uvěřit, už jsem na jednu pregnylovku naletěla a byl to tvrdý dopad, i když jiná situace a teď jsem měla 1500 před týdnem, tak snad má sestřička pravdu a už to musí být odbourané, teď jen aby se tam ty opičky udrželi, tobě držím pěsti ke čtvrtečnímu testíku
s.nek
28. lis 2011
@blanula85 jo a ta sestřička mi dnes říkala, že ta 1500 by měla být vidět max. 4 dny, takže to by se ani tvého douška už nemělo týkat 🙂
vormoni
28. lis 2011
@blanula85 Je tam duch ,tak věř a basta,zítra znovu a uvidíš,že bude vidět víc🙂
vormoni
28. lis 2011
@jahodnice Tak držíme palečky,at to tentokrát vyjde🙂Máš pravdu s tou prací injekce nejdou dohromady..já to pak píchala všelijak,když jsem měla ranní a odpol, tak aby mi to stihl dát manžel,takže to určitě nebylo ve stejnou dobu jak doporučovali..já sama neměla odvahu a odbíhat v práci někam na wc..ještě by si mysleli že jsem feťák.. :-o 😃 A co je to ten nativ?Mám koukám mezery.. x-)
jahodnice
28. lis 2011
@vormoni
při nativu odeberou jedno vajíčko,tedy bez hormonální stimulace,oplodní a zavedou.Ale doufám, že vyjde příští KET,máme ještě 3 zmrzlíky.
darazv
28. lis 2011
@s.nek ahoj ja som si píchala Ovitrelle pred KET takze neviem ale Musis verit tomu ze si tehotnà🙂 gratulujem a kedy mas ist na krvné testy?
vormoni
28. lis 2011
@jahodnice Aha,tak to ani neznám..zmrzlíky mám taky tři..snad na ně nedojde..Tobě ale držím palce,mooc 😉 Já jedu zítra do iskare pro lístek na peníze,pak se stavím v práci oznámit,že když to se mnou dobře dopadne,tak se tam už nevrátím.. 😉 A pak nebo předtím,podle času..oběhnu krámy na Zličíně..a nasaju trochu vánoční atmosféry..a shonu.. 😃
s.nek
28. lis 2011
@darazv na krevní právě nejdu až 14.12. na ultrazvuk 😞 jinak díky snažím se věřit ale sem tam mě chytne rapl x-)
vormoni
28. lis 2011
@s.nek Já jdu taky 14.12.na utrazvuk,kam chodíš,ne náhodou do iskaru v PH?
jana321969
28. lis 2011
@jahodnice me to vše pichal manžel sama bych to nezvladla kdyz jsem sla nekdy na krev tak jsem mela strach psychyka ze omldim a ted kolik za tento mesic jehel jak nikdy za cely život sama bych si to tezko pichala. Manzel stava driv jak ja nachystal to pichl to a ja sla spat jeste na hodinku.
jahodnice
28. lis 2011
@jana321969
já jsem si píchala sama, a to jsem nemělo pero, ale normální injekce, ani jsem neměla modřiny.
jana321969
28. lis 2011
@jahodnice tak to jsi dobra ani ja od moje jsem nemela z pera modriny ani z jehel 1 x me pichala sestra a ta me modrinu udelala 🙂 vy mate az sebou geneticke testy??? to je z krve a jak dlouho trvaji::
jahodnice
28. lis 2011
@vormoni
já jsem v príci připravila říďu na to, že další akce bude v lednu nebo v únoru a že pokud to dobře dopadne, že se taky nevrátím, tedy vrátím až za 3 roky. Do února to budeme zkoušet přirozenou cestou, i když to asi nevyjde, ale je to příjemnější 🙂 🙂
jahodnice
28. lis 2011
@jana321969
my jsme na genetice nebyli, doktor říkal, že když jsme oba zdraví, tak je to zbytečné
s.nek
28. lis 2011
@vormoni chodím do Unici v Brně a jak vypadají tvoje testíky, tobě sílí pěkně? a pregnyl jsi nepíchala po KETu? tak na tebe budu myslet a držet pěsti
z4401
28. lis 2011
@jana321969 Ahojky, tak jsem četla jak to dopadlo a budu ještě doufat, že se v krvi ukáže HCG. Jinak můžu se zeptat kam jezdíš do CARu?