KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
28. lis 2011

@jana321969
píchala jsem si asi 8 dní, bylo to ivf na pojišťovnu, v únoru zkusím znovu KET a pak možná nativ a teprve potom další ivf na pojišťovnu.Jinak s tím vysazením utrogestanu nevím, jak to je. Já jsem výsledky krve měla hned odpoledne, tak jsem ho vysadila ihned a menstruaci jsem dostala 3.den ráno.

vormoni
28. lis 2011

@jahodnice Ahoj,já nevím,mě menstruace dycky dorazila a pak jsem teprve vysadila utrogestan..Je fakt že většinou to přišlo dřív 26-28.den ale naposled to bylo nějak 30.den.. 😕

vormoni
28. lis 2011

@s.nek Tak držím palce,ale myslím,že to vypadá nadějně🙂)))

blanula85
autor
28. lis 2011

@s.nek no já zatím nešpiním vůbec,tak nevím 😒 ,a test slabej duch

s.nek
28. lis 2011

@vormoni dekuji snad máš pravdu

s.nek
28. lis 2011

@blanula85 tak to je super ne? kolikáty den po ket seš?

marsik82
28. lis 2011

@blanula85 Ahojky mám ji dneska vyraznější. Tak doufám že to pujde dál a nebude slábnout. Poslední tři dny mě bolí hrozně hlava a to mívám při menstruaci. Tak nevím. At už je čtvrtek a mám to všechno zasebou. Ten Pregnyl je hrozná věc. Ty to máš taky na čtvrtek pokud se nepletu..že.

jana321969
28. lis 2011

@jahodnice jim nesel stroj poslaly to jinam takze ve stredu to budu vedet ale nepocitam s tim ze by neco, jinak v unoru budu mit pry minimalku at za pul roku nevycerpam hnedka 2 pokusy na pojistovnu prave.

blanula85
autor
28. lis 2011

@s.nek dneska 11 den,ale nevidím to nějak optimisticky,začínám se smiřovat s tím že to nevyšlo

blanula85
autor
28. lis 2011

@marsik jjo ve čtvrtek mám ofiko test

jahodnice
28. lis 2011

@jana321969
my v únoru půjdeme ma KET,ten nehradí pojišťovna a pak asi na nativ. Stimulaci na pojišťovnu nechám asi na prázdniny, nechce se mi chodit do práce a každé ráno vstávat dřív,abych si stihla dát injekce ☹

s.nek
28. lis 2011

@blanula85 ale tak ducha máš a to je na 11 den dobré ne? moc držím pěsti, no já mám ofiko test až zítra, takže ještě uvidím, co bude na něm

marsik82
28. lis 2011

@blanula85 A kolik máš píchnuto toho Pregnylu? Já jsem píchala 5 000 a to v neděli.

marsik82
28. lis 2011

@s.nek Tak to držim palečky.. Bude to dobré když tam dnes // čárečky jsou.

s.nek
28. lis 2011

@marsik82 tak snad jo, pořád se ale bojím uvěřit, už jsem na jednu pregnylovku naletěla a byl to tvrdý dopad, i když jiná situace a teď jsem měla 1500 před týdnem, tak snad má sestřička pravdu a už to musí být odbourané, teď jen aby se tam ty opičky udrželi, tobě držím pěsti ke čtvrtečnímu testíku

s.nek
28. lis 2011

@blanula85 jo a ta sestřička mi dnes říkala, že ta 1500 by měla být vidět max. 4 dny, takže to by se ani tvého douška už nemělo týkat 🙂

vormoni
28. lis 2011

@blanula85 Je tam duch ,tak věř a basta,zítra znovu a uvidíš,že bude vidět víc🙂

vormoni
28. lis 2011

@jahodnice Tak držíme palečky,at to tentokrát vyjde🙂Máš pravdu s tou prací injekce nejdou dohromady..já to pak píchala všelijak,když jsem měla ranní a odpol, tak aby mi to stihl dát manžel,takže to určitě nebylo ve stejnou dobu jak doporučovali..já sama neměla odvahu a odbíhat v práci někam na wc..ještě by si mysleli že jsem feťák.. 😲 😀 A co je to ten nativ?Mám koukám mezery.. 😵

jahodnice
28. lis 2011

@vormoni
při nativu odeberou jedno vajíčko,tedy bez hormonální stimulace,oplodní a zavedou.Ale doufám, že vyjde příští KET,máme ještě 3 zmrzlíky.

darazv
28. lis 2011

@s.nek ahoj ja som si píchala Ovitrelle pred KET takze neviem ale Musis verit tomu ze si tehotnà🙂 gratulujem a kedy mas ist na krvné testy?

vormoni
28. lis 2011

@jahodnice Aha,tak to ani neznám..zmrzlíky mám taky tři..snad na ně nedojde..Tobě ale držím palce,mooc 😉 Já jedu zítra do iskare pro lístek na peníze,pak se stavím v práci oznámit,že když to se mnou dobře dopadne,tak se tam už nevrátím.. 😉 A pak nebo předtím,podle času..oběhnu krámy na Zličíně..a nasaju trochu vánoční atmosféry..a shonu.. 😀

s.nek
28. lis 2011

@darazv na krevní právě nejdu až 14.12. na ultrazvuk ☹ jinak díky snažím se věřit ale sem tam mě chytne rapl 😵

vormoni
28. lis 2011

@s.nek Já jdu taky 14.12.na utrazvuk,kam chodíš,ne náhodou do iskaru v PH?

jana321969
28. lis 2011

@jahodnice me to vše pichal manžel sama bych to nezvladla kdyz jsem sla nekdy na krev tak jsem mela strach psychyka ze omldim a ted kolik za tento mesic jehel jak nikdy za cely život sama bych si to tezko pichala. Manzel stava driv jak ja nachystal to pichl to a ja sla spat jeste na hodinku.

jahodnice
28. lis 2011

@jana321969
já jsem si píchala sama, a to jsem nemělo pero, ale normální injekce, ani jsem neměla modřiny.

jana321969
28. lis 2011

@jahodnice tak to jsi dobra ani ja od moje jsem nemela z pera modriny ani z jehel 1 x me pichala sestra a ta me modrinu udelala 🙂 vy mate az sebou geneticke testy??? to je z krve a jak dlouho trvaji::

jahodnice
28. lis 2011

@vormoni
já jsem v príci připravila říďu na to, že další akce bude v lednu nebo v únoru a že pokud to dobře dopadne, že se taky nevrátím, tedy vrátím až za 3 roky. Do února to budeme zkoušet přirozenou cestou, i když to asi nevyjde, ale je to příjemnější 🙂 🙂

jahodnice
28. lis 2011

@jana321969
my jsme na genetice nebyli, doktor říkal, že když jsme oba zdraví, tak je to zbytečné

s.nek
28. lis 2011

@vormoni chodím do Unici v Brně a jak vypadají tvoje testíky, tobě sílí pěkně? a pregnyl jsi nepíchala po KETu? tak na tebe budu myslet a držet pěsti

z4401
28. lis 2011

@jana321969 Ahojky, tak jsem četla jak to dopadlo a budu ještě doufat, že se v krvi ukáže HCG. Jinak můžu se zeptat kam jezdíš do CARu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru