KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

s.nek
16. pro 2011

@vormoni 🙂 jojo, já jsem z takového přelomu Vysočiny a Jižní Moravy 🙂 já budu mít zase prcka chvíli před prvním 🙂 dcerka má narozky 1.9. a teď mám termín 1.8. :D a já mám narozky 17.8. tak to asi budeme vždy celý srpen slavit :D

darazv
19. pro 2011

Holky nejak nam to tu viazne no to je asi tymi sviatkami 😀 ja len v skratke 23.12 mam KET tak držte mi palčeky 😀

petrufa86
19. pro 2011

@darazv Tak to na štědrý den budeš 2 nebo 3 V 1, co?

darazv
19. pro 2011

@petrufa86 budem mat dve embrya 🙂 a ty si ako dopadla?dufam že si tehula prajem ti to

petrufa86
19. pro 2011

@darazv Nene, nejsem, dnes mi bylo potvrzeno z krve že hladina HCG je 0. ☹

darazv
19. pro 2011

@petrufa86 tak to mi je luto :( kolko maš ešte mrazačikov?stihaš tento rok na KET alebo až v lednu?držim palčeky

petrufa86
19. pro 2011

@darazv Máme ještě 5 mrazáčků. 28týho jdu na UTZ. Pokud bude sliznice ok půjdeme na KET začátkem ledna. Pokud ne, dostanu prášky a půjdeme až začátkem února. Doufám, že bude vše ok a půjdeme už v lednu. A jak KET probíhá? Berou se předtím nebo potom nějaké prášky nebo píchají se injekce?

jahodnice
19. pro 2011

@darazv
určitě budu držet palce, všchno dobře dopadne,ježíšek to zařídí 🙂

darazv
19. pro 2011

@petrufa86 no ja som si dnes pichla ovitrelle to je niečo jak pregnyl beriem od dnes 2-0-2 utogestan a prvy krat aj prednison 1tabletu denne a kiselinu listovu 🙂 a rovnako budem brat aj po KET len utrogestan už nebudem polikat ale zavadet do pochvy , až do potrvrdenia testu a ked budem tehotna budem liekky brat do 12tt 😉

darazv
19. pro 2011

@jahodnice jééé dakujem velmi pekne a nech to rychlo utečie a nech už maš hlavne aj ty Ketik a budeme konečne maminy 🙂

jahodnice
19. pro 2011

@petrufa86
11.den cyklu jsem byla na ultrazvuku sliznice, 12.den jsem si píchla ovitrelle, od 15.dne jsem si začala zavádět utrogestan a 18.den jsem byla na KETU.

jahodnice
19. pro 2011

@darazv
uvidím,jestli to stihnu na začátku ledna, jinak v únoru.Teď se budu snažit na to nemyslet a užít si v klidu Vánoce a budu doufat, že příští rok bude plodnější

jahodnice
19. pro 2011

@darazv
kyselinu listovou jsem si taky koupila, je dobrá proti vývojovým vadám plodu, brala jsem ji už i při stimulaci

petrufa86
19. pro 2011

@darazv Tak to je v poho, myslela jsem že to bude horší. Já právě dnes utrogesatan a prednison vysadila. Já jsem při KEtu utrog normálně zaváděla do pochvy, od pátka jsem ho polykala a pěkně se mě po něm motala makovice. A listovku zobu už dobrý 3-4 měsíce. já jdu na UTZ 13tý den, tak uvidíme jestli nebude pozdě 😠
@jahodnice Hele, já někde četla, že rok 2012 má být plodný na mimi, tak v to doufejme. 🙂

jahodnice
19. pro 2011

@petrufa86
snad to je pravda, že příští rok bude plodný 🙂 Všude kolem mě jsou samé čerstvé maminy nebo těhule a já pořád nic ☹

petrufa86
19. pro 2011

@jahodnice Je to stopro pravda, věř tomu že já, ty i darazv budeme v roce 2012 těhule i maminky 🙂

z4401
19. pro 2011

@darazv Tak to je krasný, Vánoce 2v1 nebo 3v1 jak už tu kdosi psal 🙂) Budu drzet palečky ať to výjde a můžete se po novém roce radovat ze //. Hodně štěstí 🙂

darazv
20. pro 2011

@z4401 dakujem krasne hadam sa už na mna štastie usmeje 🙂

petrufa86
20. pro 2011

@darazv tak co, už jsi 3 v 1? Už mám mimísky u sebe???

vormoni
20. pro 2011

@darazv Ahoj,budu na tebe v pátek myslet a držet palečky🙂

vormoni
20. pro 2011

@petrufa86 Ahoj,tak to je škoda,že to nevyšlo,vypadalo to nadějně..Držím palce v lednu🙂

petrufa86
20. pro 2011

@vormoni Jojo,vypadalo. Děkuji, doufám, že v lednu to vyjde.

darazv
20. pro 2011

@petrufa86 nie nie ved som písala že 23.12 a budem mat dva mimisky 😀

darazv
20. pro 2011

@vormoni ahoj mamina dakujem velmi pekne ako sa inač citiš?

vormoni
21. pro 2011

@darazv Ahoj,já se cítím dobře,břicho už mě nebolí,takže jsem bez většíchh příznaků..vadí mi akorát různé "smrady" a jinak to jde🙂

petrufa86
21. pro 2011

@darazv týjo, proč já si vsugerovala že jdeš u 20týho?? Nevím, asi u blbnu 😒

darazv
21. pro 2011

@petrufa86 v pohode povodne to malo byt včera ale sa mi to posunulo 🙂

darazv
21. pro 2011

@vormoni tak to ti zavidim 😀 dufam že čo chvila to budem mat i ja 🙂

s.nek
21. pro 2011

@vormoni tak to já mám pravidelně od půl páté večer "ranní nevolnosti" a už jsem i několikrát zvracela, ale je mi to fuk, hlavně že je brouček v pořádku, dnes mě posunuli na 8+3tt tak možná budu nakonec taky červencová 🙂
@darazv taky v pátek moc držím palečky!!!!

darazv
21. pro 2011

@s.nek dakujem velmi pekne za chvilu budem s vami v klube 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru