KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
21. pro 2011

@darazv
držím palečky,ať v pátek všechno klapne a rozšíříš klub nastávajících maminek

s.nek
21. pro 2011

@darazv určitě, musíš!!!

darazv
21. pro 2011

@jahodnice dakujem a neboj mojka budeme tam čo chvila obe 🙂

petra49
22. pro 2011

Ahoj holky, tak já ode dneška zobu prášky na ket. 30.12. mám jít na UZ- nevíte za jak dlouho od toho Uz je dávají do bříška? Jinak 1.IVF vyšlo hned na první pokus a máme Tomáška a teď si jdem pro ségru 😀

jahodnice
22. pro 2011

@petra49
na ultrazvuk se chodí kolem 10.dne cyklu, KET bývá kolem 18.dne cyklu

denule76
22. pro 2011

Ahojky..můžu se přidat??? Dnes jsem 5 den po ket 😕 😕 Jinak mám za sebou 3.ivf a ted už 3.ket..Otěhotněla jsem jednou z ketíku,ale bohužel mimoděložně a museli mě odebrat oba vejcovody ☹

darazv
23. pro 2011

Tak holky hlasím sa mám dvoch mimískov u seba a len tak ich nepustím 🙂 bohužial mi museli dve várky rozmrazit pretože pri prvej prežilo len jedno 😢 tak mam teraz 6 a 8 bunečné v sebe a potom mam už len na dva pokusy dve varky tri embrya a 4 moruly,čo ani nechapem čo je morula či je to slabšie embryo?

jahodnice
23. pro 2011

@darazv
držím palce,ať to tentokrát vyjde!!!

darazv
23. pro 2011

@jahodnice dakujem verím tomu že to vyjde a čo chvila i tebe 🙂

jahodnice
23. pro 2011

@darazv
snad budeme příští rok obě maminy.Teď už mám na balkoně vychladit brambory na salát

jahodnice
23. pro 2011

KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM

darazv
23. pro 2011

@jahodnice ja som urobila cukroví a zvyšok ide moj priatel akurat tiež robí šalat on totiž strašne rád varí 🙂

darazv
23. pro 2011

Prajem Vám krásne vianoce 🙂

vormoni
23. pro 2011

@darazv Ahoj,tak to je prima,hlavně ,že vůbec nějaké byly,buď ráda:o)Ted se hlavně šetři,a odpočívej! 🙂 Držím palečky:o)A přeju krásné vánoce:o)

vormoni
23. pro 2011

Také se připojuji a přeju všem čekatelkám úspěšné testíky a ostatním úspěšné další pokusy a jinak veselé vánoce,hodně zdraví a štěstí do Nového roku!?o) 😀 😵

jahodnice
25. pro 2011

@darazv
ahoj, jak se cítíš?Hlavně odpočívej, ať se miminka pěkně uhnízdí 🙂

darazv
25. pro 2011

@jahodnice ahoj citim sa pohode a s tym odpočinkom to zase až tak nejde lebo ja som taka neposedna ale snažím sa 🙂

s.nek
28. pro 2011

@darazv držím moc pěsti, tentokrát už to musí klapnout!!!!!!!!

jahodnice
29. pro 2011

@darazv
tak kdy budeš testit?

darazv
29. pro 2011

@jahodnice ahojky no kedže som dnes len 6 den od KET tak možno cca na 10den bojím sa skor testíkovat 😒 tak v pondelok dám vediet jak to dopadlo tak my držte palce bo mam smiešané pocity po dvoch neuspechov ☹

vormoni
29. pro 2011

@darazv Ahoj,určitě počkej,času dost..a mysli pozitivně🙂Já jdu zítra na kontrolu,tak dám vědět co je nového,jsem zvědavá..🙂

jahodnice
29. pro 2011

@darazv
držím palečky,moooc.

jahodnice
29. pro 2011

@vormoni
držím palečky,ať se mimču u tebe dobře daří.

darazv
29. pro 2011

@jahodnice
@vormoni dakujem holky a držim palčeky vormoni a daj určite vediet 🙂

vormoni
30. pro 2011

Ahoj holky,tak mimi si vede dobře,už má 3,19cm,srdce bije dál..na UZ mi ukazovali hlavičku,ručičky a nožičky,ale malé se nechtělo natočit takže z obr. moc vidět není..třeba příště..Hlavně že jinak je to ok,v pol.ledna půjdu na genetiku..Tak se držte holky a informujte!🙂Přikládám fotečku..

vormoni
30. pro 2011
jahodnice
30. pro 2011

@vormoni
Tak to je super!!!!

darazv
30. pro 2011

@vormoni bože to krasny pocit velka gratulace som štastna s tebou a pekne sa opatrujte 🙂

darazv
30. pro 2011

@denule76 ahojky ja som dnes 7 den po ket testikovat budem až v pondelok jak si na tom ty?dufam že si tehula

vormoni
31. pro 2011

Díky holky,je to neuvěřitelné..:o)Přeju vám pěkného silvestra a štastný Nový rok,co přinese jen dobré zprávy! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru