KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
31. pro 2011

šťastný a hlavně plodný rok všem!!!

flyaway
31. pro 2011

@darazv Držím na pondělí na testíkování palečky, ať jsou krásné // 😉
Jinak s těmi stádii embryjek Ti možná pomůže tento přehled, který má na svých stránkách náš CAR 😉

flyaway
31. pro 2011

A nebo tady je odkaz, kdyby to bylo špatně vidět 😉
http://www.sanatoriumhelios.cz/kultivace

darazv
31. pro 2011

@flyaway ahoj dakujem inač ja som ich mala 5denní kultivace a myslim si že to je vlastne jedno kolko žien mali kvalitne embryo a nič z toho a žena čo mala na prd embryo porodila krasne dieta 🙂inač začinam mat divné pocity na mrchu včera večer som mala aj bolesti podbrušku sa dnes mam divne tlaky 😢

darazv
31. pro 2011

holky prajem Vam štastny novy rok plny splnených prianí 🙂

darazv
31. pro 2011
darazv
31. pro 2011

@darazv moja tvorba a mojé 4 nohé detičky 🙂

jahodnice
1. led 2012

@darazv
držím palce, ať jsou zítra na testíku //

vormoni
1. led 2012

@darazv Ahoj,nevěš hlavu,já měla stejné pocity,u mě to byla hlava,jako před MS a nakonec z toho nic nebylo..co špinění neproběhlo trošku?Ještě máš čas,třeba až zítra..a testík taky nemusí být přesvědčivý..hledej i ducha..a pak za 3 dny znovu,ok?o)držím palce! 😀
)

darazv
1. led 2012

No ja sa bojím aj testikovat lebo aj prsia ma prestali boliet ☹ neviem čo si mam o tom mysliet ale každopadne ak to zase nevyjde tak budem totalne sklamana a budem sa pytat prečo prave ja 😠

jahodnice
1. led 2012

@darazv
uvidíš, že to bude v pohodě a budeš mít krásný novoroční dáreček

darazv
1. led 2012

@jahodnice dakujem mojka kiežby si mala pravdu ☹

darazv
1. led 2012

uvidim kazdopadne do piatku budem mudrejšie rano mam ist na krv

jahodnice
2. led 2012

@darazv
co dnešní testík? Doufám, že jsou tam silné //

darazv
2. led 2012

Holky ani náznak druhej čiarky skusím ešte vo štvrtok ak ovšem skor nedorazí mrcha,už som sa aj vyplakala tak mi aj odlahlo kusok ☹

petrufa86
2. led 2012

@darazv Nevěš hlavu, je to teprve 10tý den, čárka se ještě může objevit.
Já dneska byla na UTZ. Sliznice narostlá jen na 7 mm, takže teď na KET jít nemůžu. Musím počkat až to dostanu a pak žačnu brát prášky na růst sliznice a pak teprve pokud bude vše ok budu moct jít. Takže u nás to připadá v úvahu na cca konec ledna začátek února 😒

jahodnice
2. led 2012

@darazv
vydrž ještě, mně v CARu říkali, že testovat mám nejdřív 11.den, spíš ale ještě později.

jahodnice
2. led 2012

@petrufa86
já jsem na tom stejně, taky půjdu na KET až začátkem února, není to ale sliznicí, ale tím, že můj CAR přes svátky nepracoval, dnes už jsem 14.den cyklu, takže nemá cenu tam vůbec chodit. Předběžně jsem počítala, že by KET mohl vyjít na zhruba 3.února,pak mám prázdniny, takže si ani nebudu muset brát marodní.

petrufa86
2. led 2012

@jahodnice m No vydíš a já jsem dneska 18tý den a stejnak si mě pozvali. Hlavně že sem pila ten nechutný kontryhelový čaj a stejnak nepomohl. Já jsem to počítala tak na 2-4 února takže půjdeme nastejno -)

jahodnice
2. led 2012

@petrufa86
minule jsem byla na utz sliznice 10.den cyklu, sliznice 9 mm, folikul 17 mm, říkali, že je to v pohodě. Musíme doufat, že nám oběma KET vyjde, když budeme mít podobný termín

petrufa86
2. led 2012

@jahodnice No vidíš a já dnes 18tý den a sliznice jen 7 mm. Budu doufat že mě to po těch práškách fakt naroste. Ale jsou to nějaký blbý prášky protože jsem v Pardubicích objela 3 lékárny a ani v jedný je neměli. Jojo, budeme doufat. Já mám sice za sebou jen 1 nespěšný ET což je oproti jiným holčinám tady prdlajs ale i tak mě to nějak už přestává bavit to neustálý lítání do CARU atd...

jahodnice
2. led 2012

@petrufa86
já mám za sebou taky jen jeden neúspěšný pokus, ale i tak je to docela nápor na psychiku.O těch neustálých návštěvách doktora ani nemluvím...

darazv
2. led 2012

Holky dakujem za podporu ste zlaté 🙂 no každopadne ak ketik nevyšiel dám si mesiac pauzu a pojdem až únoru jak Vy len ja to budem mat cca v strede mesiaca takže budem kusok pozadu ale Vám budem z celeho srdca držat palčeky a verit tomu že budete tehule 🙂

petrufa86
2. led 2012

@darazv 🙂 jojo, je to prostě hrozný, my chceme mimčo a nejde to a některý ženský je házejí do popelnioc nebo je zabíjejí. Bych jim udělal to samý.
Ale my byli na silvestra u ségry a jejího manželaa koupila jsem lampiony štěstí. Každý jsme si na to napsali přání, my s přítelem samozřejmě že chceme mimčo/a a vzlítly všichny 4. a letěli bůh ví kam, takže doufáme že se nám novoroční přání vyplní 🙂

jahodnice
2. led 2012

@darazv
mně doktor radil, třeba 2 měsíce vynechat, odpočinout si a dát se do pohody hlavně psychicky.Ono se to ale lehce řekne a hůř udělá. Každopádně jsem se trošku rozmazlovala, zašla jsem ke kadeřnici, koupila jsem si náušnice a přívěšek s tahitskou perlou, s přítelem jsme naplánovali vylepšení interieru v bytě - stěnu s věšáky do předsíně a nějaké poličky a stolek na telku do ložnice, po dlouhé době jsem zase sáhla po vyšívání, mám teď z poloviny hotové Kosatce od Van Gogha, neteři,mamce a kamarádce jsem upletla šmrncovní šáličky. Prostě pořád nějak zaměstnávám hlavu, abych myslela na něco jiného.
Jinak dnes mi končí vánoční prázdniny a zítra zase klušu do práce. Čeká mě pololetní vysvědčení ☹

darazv
2. led 2012

@petrufa86 neboj určite sa Vam to splní 🙂

petrufa86
2. led 2012

@darazv Nejen nám ale i tobě a jahodnici 🙂

darazv
2. led 2012

@jahodnice tak holka ty si riadna šikulka 🙂no s tou pauzou som mala asi aj ja dat ale v caru mi tvrdili že pokial maš ket natívu bez stimulace pauza vobec nemusí byt ale ja si ju dám ak to teda nevyjde 😒 no a čo sa tyka pravce kvoli umelemu oplodneniu som prisla o pracu akurat mi beži 2 mesačna vypoved takže úžas tú pracu som mala vyše tri roky provozovala som penzion ale majitel nebol spokojny že som počas zakroku bola doma tak sme to nejak skonzultovali a bolo ,,,takže vobec neviem čo budem robit ak sa mi nepooštastí otehotniet budem to mat tažke no uvidim ☹ ivf-ma pripravilo o pracu a pridalo kilá naviac krasnych 7 kil čo by mi nevadilo kebyže ten vysledok má byt že som tehula 😀

darazv
2. led 2012

@petrufa86 jasné 😀 mojka mám otazočku kolko maš rokov?ty nemaš žiadne detičky?dlho ste sa pokušali s mužom prirodzene a aky mate problem?sory že som zvedava

jahodnice
2. led 2012

@darazv
za tu šikovnost vděčím babičce, byla hrozně šikovná a dost mě toho naučila. Mezi kety nemusí být přestávka kvůli zdraví, ale můj doktor to myslel spíš tak, aby si člověk uspořádal myšlenky a trošku vysadil a myslel na něco jiného.Takže proto teď zaměstnávám ruce. Ještě se chystám zasít macešky, abych měla na vysazení na balkon.Asi 10 orchidejek mi nasadilo na květ, tak je opečovávám...Prostě se snažím pořád něco dělat...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru