• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
autor
Ahoj holky tak mám v břůšku morulku a jednu časnou blastuli. :slight_smile: a ted čekat čekat čekat.Snad se dočkám,ještě jednoho dráčka.
17. lis 2011 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanula85 Tak držíme palce at se přání vyplní :slight_smile:
17. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vormoni :slight_smile: děkuji. A ty si máš ofiko kdy dělat testík?já až 1.12.stráááášně dlouhá doba.
18. lis 2011 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já až 23.11.Doufám,že do té doby nedostanu červenou..Od toho špinění předevčírem už nic nebylo,včera čisto,dnes zatím taky..že by se konečně uhnízdilo? :grinning: Doufám,že jo..je to zvláštní..Modlím se :wink:
18. lis 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85
držím palce. Já jdu na test v pondělí
18. lis 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
tak jsem to nevydržela a testla jsem se. Je mi neustále špatně,včera jsem se málem pozvracela v obchodě a to mě nahlodalo, že to dnes zkusím.na chvíli zavládla euforie,slzičky radosti, budila jsem přítele...Jenžeon se na test podíval okem pečlivého ajťáka a usadil mě tím, že duhá čárka je daleko od té první, zřejmě nějak mimo zonu, takže nic. Už nějak počítám s tím, že to nevyšlo a že mi to v pondělí na krvi potvrdí a z úterý vyrazím do práce. Mám letos naprosto šílenou třídu a doufala jsem, že to vyjde a už je neuvidím...
Jinak nešpiním,jen je mi neustále špatně už jsem zhubla 2 kila,tak aspoň něco
Tina
18. lis 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Jestli tam ta čárka je,tak je to ono,ona není moc blízko,takže nehaž flintu do žita..Škoda že jsem je naposled vyhodila,myslím, že je tak 4-5mm do leva od té kontrolní....Příznaky máš podle mě ukázkové,tak věř a nedej se:slight_smile:
18. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady máš nějaký test pro ukázku,já používám ty obyčejné..ale je to tak podobně,tak abys věděla tu vzdálenost..
18. lis 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
já mám mamatest,to jsou takové prožky a prostě mi připadá,že ta čárka je mimo testovací zonu.Raději počítám s tou horší variantou a cokoliv jiného mě může jen příjemně překvapit :wink:
18. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus to vyfotit a dej to sem,co?..Já používám také mamavit,ted mám teda nějaký best 2 ale jsou úplně stejné.. :wink:
18. lis 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
už se to válí někde v odpadkovém koši.Zítra to možná zkusím znovu,nevím.Nechci si kazit víkend.
18. lis 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok,uvidíš zítra,ale já myslím,že žádný jiný proužek se ti objevit nemůže než ten pozitivní..držím palečky:slight_smile:
18. lis 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
díky. Až budeš potřebovat uplést pro mimi čepičku,bačkůrky,svetříček,ozvi se. Pletení je můj koníček, výrobky nosím i do Motola pro nedonošeňátka do inkubátoru.
Tina
18. lis 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodnice co to je za testy??není jedno jak jsou daleko od sebe??hlavně že je tam ta druhá aspon trošičku vidět ne :slight_smile: .
18. lis 2011 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky jak se dlouho drží pregnyl v těle??
18. lis 2011 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85
já pregnyl neměla.ale prý až 7 dní. Jinak ta čírka na testu byla mi přišlo mimo testovací zonu,takže si nic. V pondělí zajdu na krev a uvidím.
18. lis 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice To jsi hodná,ale tím mě zásobuje moje máma,máme výbavičku po Kubíkovi a neustále přibývají další kousky..taky ji to baví a ted má ještě víc času, co je v důchodu:slight_smile:Ale jako koníčka ti závidím,také bych ráda něco dělala,ale pletení mě bralo jako mladou,ted bych radši dělala něco na počítači,ale na to bych potřebovala asi proškolit..třeba výroba kalendářů a různé dotváření fotek..:slight_smile:Jinak jsem bez stále bez menstruace,i když neustále "teču"..tak začínám doufat,i když mám vlastně stále čas,28dní,od posl.mám až v neděli..
:unamused:
18. lis 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
taky jsem bez menstruace, 28 dní bylo už včera, ale většinou to mám po 26 dnech, ale menstruaci může držet utrogestan :frowning2: ,jinak je mi čím dál hůř. Ale to jsou spíš nervy...
18. lis 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě utrogestan nijak menstr.nebrzdil,dostávala jsem to v posledních 4měsících jak dřív tak i později...je to teda záhada..Mě nic není,ale je fakt že první těhotenství jsem taky nepozorovala změny,až se ukázaly dvě čárky na testu:slight_smile:
18. lis 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
12.den po ketu-test čistý jak slovo boží.Večer jsem trochu špinila,tak jsem myslela,že se dostavila moje věrná karádka,ale zatím nic. Každopádně jsem se pořádně vybrečela, pro jistotu ještě v pondělí zajdu na krev a nechám si ukončit marodní a v úterý jdu do procesu. Ach jo...
19. lis 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodnice Tino co jsem tady všude četla tak některým holkám se na testu ukázali čárečky až 14 den,tak třeba se to ještě ukáže.
19. lis 2011 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vormoni tobě dali utrogestan hned po ketu??já ho sice doma mám ale ještě ho jíst nemám-jsem z toho jelen :unamused:
19. lis 2011 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže pregnyl asi zkresluje testy na pozitivní,já si ho mám píchnout zíttra a pak ještě ve stredu(to budu 6 den po) tak myslíte že můžu test zkusit až kdy??
19. lis 2011 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 ahoj ahoj a co jsi zaváděla u prvního miminka??? tak gratuluji :slight_smile: ja jsem ještě netestila počkám až na příští sobotu i kdyz jsou to nervy ale dřívější sklamání to ne, holky který den a jaké příznaky jste pozorovaly po transferu??
19. lis 2011 v 09:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný víkend holky :slight_smile:
19. lis 2011 v 09:56  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana321696 a ty jses po ket dnes kolikátý den?první bylo spontálně.mě sem tam pobolívá břicho ale jinak nic,snad už brzo něco přijde :slight_smile:
19. lis 2011 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Ahoj,já si taky myslím,že se to může ještě změnit,máš typické příznaky,tak ještě doufej:slight_smile:U mě zatím taky čisto,zítra to bude 28dní od poslední menstr. a 11den po ET.. :slight_smile:
19. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 Ahoj,já jsem dostala utrogestan vždy po inseminaci a brala jsem ho do menstruace,a ted po ET také ,hned po zavedení embrya.Beru 1-1-2.Proto mi po něm ani nebývá nijak divně,jsem už za ty 4měsíce pokusů zvyklá.. :wink:
19. lis 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
prostě už se testovat nebudu,užiju si víkend a v pondělí se uvidí
19. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85
já jsem si pregnyl nepíchala,asi 4 dny před KETEM jsem začala zavádět utorgestan 1-1-2, pokud bych náhodou byla těhotná, brala bych ho zhruba do 12.týdne těhoten.,pokud mi z krve zjistí, že těhotná nejsem, tak se ihned vysadí,aby se dostavila menstruace.
19. lis 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek