KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

blanula85
autor
17. lis 2011

Ahoj holky tak mám v břůšku morulku a jednu časnou blastuli. 🙂 a ted čekat čekat čekat.Snad se dočkám,ještě jednoho dráčka.

vormoni
17. lis 2011

@blanula85 Tak držíme palce at se přání vyplní 🙂

blanula85
autor
18. lis 2011

@vormoni 🙂 děkuji. A ty si máš ofiko kdy dělat testík?já až 1.12.stráááášně dlouhá doba.

vormoni
18. lis 2011

Ahoj,já až 23.11.Doufám,že do té doby nedostanu červenou..Od toho špinění předevčírem už nic nebylo,včera čisto,dnes zatím taky..že by se konečně uhnízdilo? 😀 Doufám,že jo..je to zvláštní..Modlím se 😉

jahodnice
18. lis 2011

@blanula85
držím palce. Já jdu na test v pondělí

jahodnice
18. lis 2011

@vormoni
tak jsem to nevydržela a testla jsem se. Je mi neustále špatně,včera jsem se málem pozvracela v obchodě a to mě nahlodalo, že to dnes zkusím.na chvíli zavládla euforie,slzičky radosti, budila jsem přítele...Jenžeon se na test podíval okem pečlivého ajťáka a usadil mě tím, že duhá čárka je daleko od té první, zřejmě nějak mimo zonu, takže nic. Už nějak počítám s tím, že to nevyšlo a že mi to v pondělí na krvi potvrdí a z úterý vyrazím do práce. Mám letos naprosto šílenou třídu a doufala jsem, že to vyjde a už je neuvidím...
Jinak nešpiním,jen je mi neustále špatně už jsem zhubla 2 kila,tak aspoň něco
Tina

vormoni
18. lis 2011

@jahodnice Jestli tam ta čárka je,tak je to ono,ona není moc blízko,takže nehaž flintu do žita..Škoda že jsem je naposled vyhodila,myslím, že je tak 4-5mm do leva od té kontrolní....Příznaky máš podle mě ukázkové,tak věř a nedej se🙂

vormoni
18. lis 2011

Tady máš nějaký test pro ukázku,já používám ty obyčejné..ale je to tak podobně,tak abys věděla tu vzdálenost..

jahodnice
18. lis 2011

@vormoni
já mám mamatest,to jsou takové prožky a prostě mi připadá,že ta čárka je mimo testovací zonu.Raději počítám s tou horší variantou a cokoliv jiného mě může jen příjemně překvapit 😉

vormoni
18. lis 2011

Zkus to vyfotit a dej to sem,co?..Já používám také mamavit,ted mám teda nějaký best 2 ale jsou úplně stejné.. 😉

jahodnice
18. lis 2011

@vormoni
už se to válí někde v odpadkovém koši.Zítra to možná zkusím znovu,nevím.Nechci si kazit víkend.

vormoni
18. lis 2011

Ok,uvidíš zítra,ale já myslím,že žádný jiný proužek se ti objevit nemůže než ten pozitivní..držím palečky🙂

jahodnice
18. lis 2011

@vormoni
díky. Až budeš potřebovat uplést pro mimi čepičku,bačkůrky,svetříček,ozvi se. Pletení je můj koníček, výrobky nosím i do Motola pro nedonošeňátka do inkubátoru.
Tina

blanula85
autor
18. lis 2011

@jahodnice co to je za testy??není jedno jak jsou daleko od sebe??hlavně že je tam ta druhá aspon trošičku vidět ne 🙂 .

blanula85
autor
18. lis 2011

holky jak se dlouho drží pregnyl v těle??

jahodnice
18. lis 2011

@blanula85
já pregnyl neměla.ale prý až 7 dní. Jinak ta čírka na testu byla mi přišlo mimo testovací zonu,takže si nic. V pondělí zajdu na krev a uvidím.

vormoni
18. lis 2011

@jahodnice To jsi hodná,ale tím mě zásobuje moje máma,máme výbavičku po Kubíkovi a neustále přibývají další kousky..taky ji to baví a ted má ještě víc času, co je v důchodu🙂Ale jako koníčka ti závidím,také bych ráda něco dělala,ale pletení mě bralo jako mladou,ted bych radši dělala něco na počítači,ale na to bych potřebovala asi proškolit..třeba výroba kalendářů a různé dotváření fotek..🙂Jinak jsem bez stále bez menstruace,i když neustále "teču"..tak začínám doufat,i když mám vlastně stále čas,28dní,od posl.mám až v neděli..
😒

jahodnice
18. lis 2011

@vormoni
taky jsem bez menstruace, 28 dní bylo už včera, ale většinou to mám po 26 dnech, ale menstruaci může držet utrogestan ☹ ,jinak je mi čím dál hůř. Ale to jsou spíš nervy...

vormoni
18. lis 2011

Mě utrogestan nijak menstr.nebrzdil,dostávala jsem to v posledních 4měsících jak dřív tak i později...je to teda záhada..Mě nic není,ale je fakt že první těhotenství jsem taky nepozorovala změny,až se ukázaly dvě čárky na testu🙂

jahodnice
19. lis 2011

@vormoni
12.den po ketu-test čistý jak slovo boží.Večer jsem trochu špinila,tak jsem myslela,že se dostavila moje věrná karádka,ale zatím nic. Každopádně jsem se pořádně vybrečela, pro jistotu ještě v pondělí zajdu na krev a nechám si ukončit marodní a v úterý jdu do procesu. Ach jo...

blanula85
autor
19. lis 2011

@jahodnice Tino co jsem tady všude četla tak některým holkám se na testu ukázali čárečky až 14 den,tak třeba se to ještě ukáže.

blanula85
autor
19. lis 2011

@vormoni tobě dali utrogestan hned po ketu??já ho sice doma mám ale ještě ho jíst nemám-jsem z toho jelen 😒

blanula85
autor
19. lis 2011

takže pregnyl asi zkresluje testy na pozitivní,já si ho mám píchnout zíttra a pak ještě ve stredu(to budu 6 den po) tak myslíte že můžu test zkusit až kdy??

jana321969
19. lis 2011

@blanula85 ahoj ahoj a co jsi zaváděla u prvního miminka??? tak gratuluji 🙂 ja jsem ještě netestila počkám až na příští sobotu i kdyz jsou to nervy ale dřívější sklamání to ne, holky který den a jaké příznaky jste pozorovaly po transferu??

jana321969
19. lis 2011

pěkný víkend holky 🙂

blanula85
autor
19. lis 2011

@jana321696 a ty jses po ket dnes kolikátý den?první bylo spontálně.mě sem tam pobolívá břicho ale jinak nic,snad už brzo něco přijde 🙂

vormoni
19. lis 2011

@jahodnice Ahoj,já si taky myslím,že se to může ještě změnit,máš typické příznaky,tak ještě doufej🙂U mě zatím taky čisto,zítra to bude 28dní od poslední menstr. a 11den po ET.. 🙂

vormoni
19. lis 2011

@blanula85 Ahoj,já jsem dostala utrogestan vždy po inseminaci a brala jsem ho do menstruace,a ted po ET také ,hned po zavedení embrya.Beru 1-1-2.Proto mi po něm ani nebývá nijak divně,jsem už za ty 4měsíce pokusů zvyklá.. 😉

jahodnice
19. lis 2011

@vormoni
prostě už se testovat nebudu,užiju si víkend a v pondělí se uvidí

jahodnice
19. lis 2011

@blanula85
já jsem si pregnyl nepíchala,asi 4 dny před KETEM jsem začala zavádět utorgestan 1-1-2, pokud bych náhodou byla těhotná, brala bych ho zhruba do 12.týdne těhoten.,pokud mi z krve zjistí, že těhotná nejsem, tak se ihned vysadí,aby se dostavila menstruace.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru