• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@darazv no to je super :slight_smile:
1. únor 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
supeeer! moc a moc gratuluju.
1. únor 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv taky gratuluji :slight_smile: Já jsem měla dnes hooodně velký nutkání si taky udělat test, ale nakonec neudělala :wink: Ty jsi dnes 8. den?
1. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dakujem ste zlaté fakt ešte za Vás mám,kto neprežil toto nevie :slight_smile: Ano som 8 den a na kontrolu krvi mám íst v utorok ale mám nutkanie ak bude silný testík íst v piatok do laboratorky mám ju hned za panelákom ako samoplatca by som šla a vedela by som hned poobede vysledok aké mám hcg aspon by som vedela do utorka jak narastlo :grinning:
1. únor 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
taky bych to asi nevydržela a šla na krev co nejdřív, to čekání je hrozné
1. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv To se ti nedivím,zvědavost bude velká,a když to máš za rohem..:o) :wink:
1. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@jahodnice uvidím ak bude v piatok ráno test silne pozitivny tak pojdem :wink: holky a to fakt sa testuje každý druhý den?Ak by som chcela zajtra tak to bude to isté čo dnes?
1. únor 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv No já se po prvním testu s duchy testovala pak za dva dny,a už byly silnější,pak snad ještě dvakrát a už jsem tomu věřila.. :grinning: Já na krev nešla,u nás v caru ji nebrali,tak jsem si počkala až na kontrolu za 3 týdny s UZ..bylo to ale dloooooouuhýýýýý :astonished:
1. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv moc moc moc gratuluju k poz. testíku, já jsem se testovala každý den, jen je fakt, že na prvních dvou byl rozdíl skoro neznatelný a pak mě to zmátlo a vystrašilo, ale pak už to bylo pořád silnější a silnější :slight_smile:

@jahodnice moc držím pěsti, ať to tentokrát klapne a vyklube se aspoň jeden bobeš.

@vormoni taky mi připadá, že jsem měla břicho okamžitě teď podruhé, ale já mám rozestoupené břišní svalstvo, tak to určitě bylo i tím + hormony, já už mám teda teď břícho řádné, rozhodně bych ho neutajila a nešlo to ani do konce 1. trimestru. Kdy máš termín porodu? já 26.7. podle UZ při NT screeningu
1. únor 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Ahoj,já mám termín 29.7.To je ale náhodička.. :wink: odkud jsi?Zdáš se mi nějaká povědomá..z nějaké dikuze?
1. únor 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek ahoj dakujem ja si ta tiež neviem zaradit viem že som s tebou písala :grinning:
1. únor 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
@darazv gratuluji k poyitivnimu testiku, vsak si to uz zaslouzis :slight_smile:

@jahodnice preju mrnouskuv v brisku at vydrzi :slight_smile: , pokud vse ok na KET povalim 19.2. po nevydarenem ET

No a vsem maminkam s mimiskama v brisku, krasne tehotenstvi :slight_smile:
1. únor 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Ahoj dakujem ty si kolkí den dnes robila si si testík?
1. únor 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe
díky, snad se to tentokrát povede. Taky přeju hodně štěstí na ketík
1. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe prepác som to doplietla :frowning2:
1. únor 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice ako sa citiš?dufam že odpočívaš :slight_smile:
1. únor 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
ležím v pelechu,pletu si novou kuklu, takový ten rolák,co se dá použít jako čepice,pouštím si filmy na DVD, prostě pohoda. Co ty, jak ti je?
1. únor 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky muzu se k vam pridat ja sem po ketu 11 den a dnes sem testovala a nic :cry: tak sem z toho zoufala volala sem do centra a sestra mi rikala ze u kazde to je jinak ja sem byla rozhodnuta ze vysadim leky a na vse kaslu ale sestra me presvedcila at jeste vydrzim mate nekdo skusenost ze test nevisel a pak na krvi se obevilo hcg? diky za info a vsem snazilkam a tehulkam preju hodne stesticka a at je vse jak ma byt tfuj tfuj tfuj
1. únor 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Tak to je super mas zabavu:slight_smile: ja sa cítim fajn až na to že ma bolia viac prsia :grinning:
1. únor 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv a co nastávající taťka?
1. únor 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice ked som mu ukazala dnešní testík žiaril štastím :grinning:
1. únor 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darazv ani se nedivím.Ten můj už několikrát volal z práce a ptal se jak mi je a jestli nechci koupit nějakou dobrůtku. S dobrůtkami musím ale přestat, už teď mám po všech těch hormonech břicho jak těhotná. Pokud to teď nevyjde, musím nasadit nějakou pořádnou dietu a dát pár kilo pryč. Další pokus chceme zkusit pak až o prázdninách, nechci, aby mě vyhodili z práce, když jsem letos víc doma než tam.
1. únor 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice prosím ta netrep další pokus nebudeš ani potrebovat,,tolkú smolu možem mat len ja :angry:
1. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
mně se taky lepí smůla na paty :frowning2:
1. únor 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice prestan lebo nabehnem k tebe domov a dostaneš desat holou na prdel :grinning:
1. únor 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodnice Určitě ji ted už prolomíš,musíš věřit..všechny ti držíme palce :wink:
1. únor 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielahe Budeme ti držet palce,aby to s KETem vyšlo,kolik máš v mrazáčku?Asi jsi to tady už někde psala,promiň..je nás tu čím dál víc,a to je fanj:slight_smile:
1. únor 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 Ahoj,a kolik jsi měla mimísků zavedených..?Třeba u jednoho se to může ukázat až později..ale popravdě nevím,tu zkušenost nemám.. :unamused:
1. únor 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 prosím ta nestracaj nadej u každej je to inak pokial nemáš mrchu tak tomu ver a skus o dva dni alebo počkaj na krv :slight_smile:
1. únor 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Tak mi to nedalo a koukla jsem na staré diskuze a koukám,že jsi tam s náma válčila od listopadu do prosince a pak pěkně dlouhá pauza...proto jsi mi už vypadla z paměti,promiň.. :wink: Kde jsi byla,moc starostí s malou?Já tady potřebuju komunikovat i s ňákou těhulkou,a holkám se ne a ne zadařit..ale tuším už prolamují smůlu.. :grinning:
1. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek