KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

annie29
1. únor 2012

@darazv no to je super 🙂

jahodnice
1. únor 2012

@darazv
supeeer! moc a moc gratuluju.

monivo
1. únor 2012

@darazv taky gratuluji 🙂 Já jsem měla dnes hooodně velký nutkání si taky udělat test, ale nakonec neudělala 😉 Ty jsi dnes 8. den?

darazv
1. únor 2012

Holky dakujem ste zlaté fakt ešte za Vás mám,kto neprežil toto nevie 🙂 Ano som 8 den a na kontrolu krvi mám íst v utorok ale mám nutkanie ak bude silný testík íst v piatok do laboratorky mám ju hned za panelákom ako samoplatca by som šla a vedela by som hned poobede vysledok aké mám hcg aspon by som vedela do utorka jak narastlo 😀

jahodnice
1. únor 2012

@darazv
taky bych to asi nevydržela a šla na krev co nejdřív, to čekání je hrozné

vormoni
1. únor 2012

@darazv To se ti nedivím,zvědavost bude velká,a když to máš za rohem..:o) 😉

darazv
1. únor 2012

@vormoni
@jahodnice uvidím ak bude v piatok ráno test silne pozitivny tak pojdem 😉 holky a to fakt sa testuje každý druhý den?Ak by som chcela zajtra tak to bude to isté čo dnes?

vormoni
1. únor 2012

@darazv No já se po prvním testu s duchy testovala pak za dva dny,a už byly silnější,pak snad ještě dvakrát a už jsem tomu věřila.. 😀 Já na krev nešla,u nás v caru ji nebrali,tak jsem si počkala až na kontrolu za 3 týdny s UZ..bylo to ale dloooooouuhýýýýý 😲

s.nek
1. únor 2012

@darazv moc moc moc gratuluju k poz. testíku, já jsem se testovala každý den, jen je fakt, že na prvních dvou byl rozdíl skoro neznatelný a pak mě to zmátlo a vystrašilo, ale pak už to bylo pořád silnější a silnější 🙂

@jahodnice moc držím pěsti, ať to tentokrát klapne a vyklube se aspoň jeden bobeš.

@vormoni taky mi připadá, že jsem měla břicho okamžitě teď podruhé, ale já mám rozestoupené břišní svalstvo, tak to určitě bylo i tím + hormony, já už mám teda teď břícho řádné, rozhodně bych ho neutajila a nešlo to ani do konce 1. trimestru. Kdy máš termín porodu? já 26.7. podle UZ při NT screeningu

vormoni
1. únor 2012

@s.nek Ahoj,já mám termín 29.7.To je ale náhodička.. 😉 odkud jsi?Zdáš se mi nějaká povědomá..z nějaké dikuze?

darazv
1. únor 2012

@s.nek ahoj dakujem ja si ta tiež neviem zaradit viem že som s tebou písala 😀

danielahe
1. únor 2012

Ahoj holky
@darazv gratuluji k poyitivnimu testiku, vsak si to uz zaslouzis 🙂

@jahodnice preju mrnouskuv v brisku at vydrzi 🙂 , pokud vse ok na KET povalim 19.2. po nevydarenem ET

No a vsem maminkam s mimiskama v brisku, krasne tehotenstvi 🙂

darazv
1. únor 2012

@danielahe Ahoj dakujem ty si kolkí den dnes robila si si testík?

jahodnice
1. únor 2012

@danielahe
díky, snad se to tentokrát povede. Taky přeju hodně štěstí na ketík

darazv
1. únor 2012

@danielahe prepác som to doplietla ☹

darazv
1. únor 2012

@jahodnice ako sa citiš?dufam že odpočívaš 🙂

jahodnice
1. únor 2012

@darazv
ležím v pelechu,pletu si novou kuklu, takový ten rolák,co se dá použít jako čepice,pouštím si filmy na DVD, prostě pohoda. Co ty, jak ti je?

simca31
1. únor 2012

ahoj holky muzu se k vam pridat ja sem po ketu 11 den a dnes sem testovala a nic 😢 tak sem z toho zoufala volala sem do centra a sestra mi rikala ze u kazde to je jinak ja sem byla rozhodnuta ze vysadim leky a na vse kaslu ale sestra me presvedcila at jeste vydrzim mate nekdo skusenost ze test nevisel a pak na krvi se obevilo hcg? diky za info a vsem snazilkam a tehulkam preju hodne stesticka a at je vse jak ma byt tfuj tfuj tfuj

darazv
1. únor 2012

@jahodnice Tak to je super mas zabavu🙂 ja sa cítim fajn až na to že ma bolia viac prsia 😀

jahodnice
1. únor 2012

@darazv a co nastávající taťka?

darazv
1. únor 2012

@jahodnice ked som mu ukazala dnešní testík žiaril štastím 😀

jahodnice
1. únor 2012

@darazv ani se nedivím.Ten můj už několikrát volal z práce a ptal se jak mi je a jestli nechci koupit nějakou dobrůtku. S dobrůtkami musím ale přestat, už teď mám po všech těch hormonech břicho jak těhotná. Pokud to teď nevyjde, musím nasadit nějakou pořádnou dietu a dát pár kilo pryč. Další pokus chceme zkusit pak až o prázdninách, nechci, aby mě vyhodili z práce, když jsem letos víc doma než tam.

darazv
1. únor 2012

@jahodnice prosím ta netrep další pokus nebudeš ani potrebovat,,tolkú smolu možem mat len ja 😠

jahodnice
1. únor 2012

@darazv
mně se taky lepí smůla na paty ☹

darazv
1. únor 2012

@jahodnice prestan lebo nabehnem k tebe domov a dostaneš desat holou na prdel 😀

vormoni
1. únor 2012

@jahodnice Určitě ji ted už prolomíš,musíš věřit..všechny ti držíme palce 😉

vormoni
1. únor 2012

@danielahe Budeme ti držet palce,aby to s KETem vyšlo,kolik máš v mrazáčku?Asi jsi to tady už někde psala,promiň..je nás tu čím dál víc,a to je fanj🙂

vormoni
1. únor 2012

@simca31 Ahoj,a kolik jsi měla mimísků zavedených..?Třeba u jednoho se to může ukázat až později..ale popravdě nevím,tu zkušenost nemám.. 😒

darazv
1. únor 2012

@simca31 prosím ta nestracaj nadej u každej je to inak pokial nemáš mrchu tak tomu ver a skus o dva dni alebo počkaj na krv 🙂

vormoni
1. únor 2012

@s.nek Tak mi to nedalo a koukla jsem na staré diskuze a koukám,že jsi tam s náma válčila od listopadu do prosince a pak pěkně dlouhá pauza...proto jsi mi už vypadla z paměti,promiň.. 😉 Kde jsi byla,moc starostí s malou?Já tady potřebuju komunikovat i s ňákou těhulkou,a holkám se ne a ne zadařit..ale tuším už prolamují smůlu.. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru