• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@jahodnice Moc pěkné,šikulka:slight_smile:
2. únor 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
ty peníze jsou strašný, brali jsme si hypotéku 2,8mil., 800tisíc jsme platili v hotovosti, nemáme žádný hyper moderní nábytek,ale stejně nás to stálo dalších 300tisíc, když počítám i nábytek, který nám přijedou montovat příští týden
2. únor 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jahodnice tak to bydlime kousek od sebe, my jsme v Hornich Pocernicich
2. únor 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annie29
jo, je to kousek. Od nás dokonce jezdí do Horních Počernic bus, takový midibus, číslo 296.
2. únor 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Aha,no kdo potřebuje designový nábytek,akorát lidi co neví,co s penězma..my máme vše nové,taky ala ikea,kika atd..a stačí to.. :wink: Ale je fakt, že to taky stálo,kdy se to pak sečte.. :astonished: To my naštěstí nic nesplácíme,manžel si na byt vydělal u před lety a pronajímal ho pár let..pak jsme ho společně vybavili a před 2lety jsme koupili chatičku ve Zbečně,aby bylo kam jezdit s malým.. :grinning: a pomalu to tam dáváme do kupy.. :dizzy_face: :sweat_smile:
2. únor 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, včera jsem tu nebyla a vy jste toho tolik nakecaly....jen jsem to letmo přelétla :slight_smile:
@jahodnice teda, ten tvůj denní režím záááávidím. Ležet v posteli, DVD atd., taky bych to někdy zopákla. Takhle jsem to měla při prvním těhu, byla jsem na rizikovém. No to je super, že u vás natáčejí, to bych taky někdy chtěla vidět. Ulici sleduji z internetu vždy, když jde Terka spát. Až to tady dopíšu, tak jdu na to :slight_smile: To je dobré vědět, že bude nějaká změna a že se taky natáčí v nových místech.
@darazv to je super, že čárka sílí :slight_smile:
Tak, a teď to důležité....
ráno jsem trochu špinila, bylo to světlé růžové, trochu mě to vyděsilo. Ale musela jsem s dcerou k doktorovi (kašle, rýma). V lékárně jsem si koupila obyč těhu test......no a jsou tam // a není to žádný duch, ale pěkně silné :slight_smile: Zatím se nechci radovat, je brzy. A rozhodující bude i krev. Ale hned jsem o trochu klidnější :slight_smile:
2. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 vydrž, ještě to může vyjít, rozhodující bude krev. Držím palce :wink:
2. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo no tak to super ty si 8 den však?neboj ja som tiež špinila aj ked iba hnedy vytok :slight_smile:
2. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo
super, další těhulka,doufám,že se taky přidám :slight_smile:
2. únor 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo Jééé,tak to gratuluji,další dobrá zpráva:o)To se nám to pěkně rozjíždí,to je bezva..:o))))
2. únor 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Taky doufám,že se přidáš :wink: držím palce,furt.. :dizzy_face:
2. únor 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodnice o tom ani nepochybuj jasné čo chvila nám povieš radostnu novinu ty // :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodnice držím palce, aby ano :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo diky za podporu ale dnes sem byla na krvi sice sem 12 den po ket ale i tak by se melo prokazat nejake to hcg a u me to z vysledku nevypada na tehu tak snad priste mame jeste dva v mrazaku :slight_smile:
2. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 Tak to mě mrzí,co se dá dělat.. :frowning2: Tak snad příště bude větší úspěch.. :wink:
2. únor 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 jasně, příště to vyjde :slight_smile:
2. únor 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sem si poplakala a snad bude lip ted asi budu potrebovat cas a nabrat silu na dalsi pokus :unamused: ale fakt dik za podporu protoze ta je v takovich chvili hodne dulezita :slight_smile:
2. únor 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 to je mi fakt luto neboj určite to najbližšie vyjde :slight_smile:
2. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky foták mam pokazeny a mobil moc kvalitne nefotí ale hádam niečo uvidite :slight_smile: od spodu 6,8,9 po ket :grinning:
2. únor 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darazv
super!!!
2. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv no myslim ze tahle kvalita bohate staci aby bylo videt ze to dobre dopadlo!! :wink:
3. únor 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv jo jo, je to vidět, je to sice světlé, ale je to tam :grinning:

Já si ho udělám znovu zítra. Ale už včera tam byla čárka dost viditelná. Taky jsem měla tenhle ponořovací a chtěla jsem na to naspat datum a ono se mi to k té jedné čárce rozpilo do modra, tak jsem to nechtěla dávat sem, takovou hrůzu :grinning:
3. únor 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice A kolikátý den jsi ty dnes?Vydržíš až na 14.den? :wink:
3. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo To neřeš,jde o tu dálnici,to kolem není důležitý.. :grinning:
3. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
dnes jsem teprve 3.den, jestli mrcha nedorazí dřív, tak to zkusím testnout tak 10.den
3. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Aha,myslela jsem že víc,tak to je jasný...času dost... :wink:
3. únor 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
je to dlouhé, to čekání. V pondělí jdu do práce, snad to rychleji uteče
3. únor 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tady je dnešní test :slight_smile:

@jahodnice kde pracuješ? Máš klidnou práci? A tuší, že se snažíte?
4. únor 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monivo
Super, snad se taky dočkám.Učím na speciální škole, Teď budu týden v práci, pak máme prázdniny, pokud budu těhotná, už se tam nevrátím.Ve škole to ví, že se snažíme, ale o tomto pokusu ví jen ředitelka a jedna kolegyně, ostatní si myslí, že mám chřipku. Taková devítiměsíční chřipka by se mi moooc líbila :wink:
4. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak od rána mám křeče v břiše, takže počítám, že mrcha dorazí co nejdřív. Jsem sice teprve 4 dny od ketu, 23.den cyklu, ale už se cítím tak, jako že do večera mrcha dorazí... :frowning2:
4. únor 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek