KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
6. únor 2012

@darazv dnes jsem 25DC a mrška chodí po 25-28 dnech, také doufám, že jí devět měsíců neuvidím 😉

vormoni
6. únor 2012

@jahodnice Tak to je fajn,že ti to v práci uteklo,jen žádná velká námaha a stres... 😉 Mrška se neobjevila,to je dobře,jen at tam vydrží,že..Pěkně odpočívej,a mysli na miminka:o)doufám,že ty i darazv budete těhulky,už je načase:o)

monivo
6. únor 2012

ahol holky, dnes jsem byla na krvi, výsledky budou zítra, tak pak dám vědět.
@darazv nestresuj, počkej na výsledky krve, pak bude jasno 😉
@audrina vítej a držím palce. Takže jestli to dobře chápu, tak už máš 2děti a teď chcete třetí? 😕
Nás stál KET 5200Kč, v Gennetu.

jahodnice
6. únor 2012

@vormoni
zítra mám jen do 12 hod, navíc mám jednu hodinu volnou, takže to také půjde. Hlavně mi v práci uvaří...
jinak doma nedělám nic, přítel pere, věší prádlo, nakupuje, dává nádobí do myčky, luxuje...prostě muž v domácnosti 🙂 jídlo jsem si navařila předem do mrazáku, teď jen vyndavám krabičky a ohřívám.

darazv
6. únor 2012

@monivo ahoj ty si bola na krv na 12 den po ket?prečo tak skoro?držííím palčeky 😀

monivo
6. únor 2012

@darazv a proč ne, když mám testy pozitivní? V Gennetu nic neříkali. Myslím, že už je to jedno, jestli dnes nebo ve středu, výsledek by to už ovlivnit nemělo, ne?

monivo
6. únor 2012

@jahodnice teda, přítele ti závidím, manžel doma nikdy nic takového nedělá. To by se zbláznil. Doma, od své mámy, nebyl k něčemu takovému veden, jeho táta (tchán) taky žádné domácí práce nikdy nedělal, tak holt neměl manžel v tátovi vzor. Takže já ho teď už bohužel nepředělám ☹

jahodnice
6. únor 2012

@monivo
normálně taky nic nedělá. Jenom teď se tak snaží. Je pravda, že chodí domů docela pozdě z práce, já jsem doma z práce nejpozději kolem třetí a to stihnu cestou ještě nakoupit.

darazv
6. únor 2012

@monivo no prepač len som sa pytala,,,

monivo
6. únor 2012

@darazv neomlouvej se, já to nemyslela špatně 😉 Jen mě tvé překvapení trochu zaskočilo. Vůbec mě nenapadlo, že by to mohl být problém. Ráno jsem tam volala a říkali, ať přijdu na krev a když mi vypisovali žádanku, tak taky nic neříkali. Tak jsi mě prostě jen zaskočila 😉 🙂

monivo
6. únor 2012

@jahodnice tak to máš super pracovní dobu 😉 a jestli se můžu zeptat, speciální školy - to jsou dřívější "zvláštní školy"?

jahodnice
6. únor 2012

@monivo
u nás ve škole je základka-hyperaktivní děti, pak zvláštní a pomocná. Pomocná to jsou postižení - downův syndrom atd. Já učím osmáky -polovina třídy základka, polovina zvláštní

monivo
6. únor 2012

@jahodnice a to se dá takhle dohromady, v jedné třídě namíchané děti? To musí být náročné, ne? Ještě k tomu jsou osmáci již slušný puberťáci, ne? 😀 To tě teda obdivuju. Neumím si představit učit na normální základce, natož na speciální škole 😅

jahodnice
6. únor 2012

@monivo
jo, jde to takhle namíchat,ale je to síla. každý probírá něco jiného...já mám navíc aprobaci na základy společen.věd a k tomu jsem vždy na základce učila jazyky.Teď učím i matiku, chemii a fyziku, fakt hustý, jak říkají děti 😉

monivo
7. únor 2012

Tak hcg je 661, na UTZ jdu 29.2. 🙂

darazv
7. únor 2012

@monivo supeeer gratulujem 😀

vormoni
7. únor 2012

@monivo Ahoj,tak to je bezva,hned jsi klidnější co? 😉 Já jsem asi jediná ,co na krev nešla,ani mi ji hned tak nebrali,až po druhém utrazvuku.. 😲

vormoni
7. únor 2012

@darazv Ahoj,a ty jdeš kdy na krev?Neříkala jsi že dnes? 🙂

monivo
7. únor 2012

Holky, díky. Klidnější ani moc nejsem, moc jsem nepochybovala, když byly testy pozitivní 🙂 Ale do UTZ je daleko ☹
@darazv kdy budeš vědět výsledky?
@jahodnice a jak ty? něco nového?

jahodnice
7. únor 2012

@monivo
supeeer, další těhulka. Já jsem dnes teprve 7.den po ketu, je mi dobře, břicho nebolí. Tak pořád doufám...

monivo
7. únor 2012

@jahodnice tak to je dobře, že MS stále nikde 😉

jahodnice
7. únor 2012

@monivo
v pátek zkusím test, bude to 10.den

monivo
7. únor 2012

@jahodnice jo jo, to je rozumné. Tak budu držet palce 😉

jahodnice
7. únor 2012

@monivo
díky

darazv
7. únor 2012

Po radosti oči len pre plač hcg 49 vysadené lieky a vo štvrtok ešte na krv či to padlo na nulu,,nemám ani jedno dieta a asi to osud tak aj chce,je mi zle zo všetkeho,zbytočne som si robila testy ked to dopadlo takto,,už len sa modlit aby prišla mrcha nech neskončím v nemocnici,v noci som mala bolesti už som aj tušila že niečo nieje v poriadku a teraz sa mi to len potvrdilo!!!tolkú smolu možem mat len Ja,,tehulkam i zatial netehulkám prajem všetko dobré a čo sa týka mna mne už sili došli.

jahodnice
7. únor 2012

@darazv
to snad není ani možné, je mi to moc líto. Máš ještě nějaké mrazáčky?Příští týden mám prázdniny, tak kdyby sis chtěla popovídat,dej vědět.

darazv
7. únor 2012

@jahodnice dve embrya a jednu morulku,do ketu nepojdem kym nezisím problem pretože mi robili testy len na alergiu spermii a nie embryi a ešte musím zistit či nemam nahodou hustú krv či sa mi prekvuje jak má takže tento mesiac budú samé testy ak budem vobec schopna,,,rozmyslam že pojdem na sr aspon na tyžden ☹

jahodnice
7. únor 2012

@darazv
jasně,chápu.Je to obrovská nespravedlnost, ten, kdo děti chce je nemá,ti,co je nechtějí,jich mají jak smetí...

vormoni
7. únor 2012

@darazv Ale neeee,jak je to možné,vždyt i ten drahý testti těhu potvrdil?... ☹ Je mi to moc líto,také jsem věřila,že jsi konečně v klubu těhulek,je to taková nespravedlnost..určitě si nech udělat vyšetření,až budeš mít sílu..aby zjistili možné příčiny,pokud to není jen hloupá náhoda a smůla..ale kolikrát by se člověk musel ještě zklamat,vid?.. 😖 Dyt je to strašné,kde na to má člověk furt brát sílu i ty peníze..? 😢 Ach joooo... 😒

vormoni
7. únor 2012

@jahodnice Tobě moc držím palce,když mrcha nedorazila a nemáš už ani její příznaky,je velká šance,že to vyjde..Přeju ti v pátek pozitivní testík a hlavně : aby i pak dál to pokračovalo jak má,protože ani to ještě není úplné vítězství..i když by mělo.. 😲 Držím pěsti-štěstí,jak se říká🙂 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru