• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@jahodnice Vyprávěj mi o tom,já měla vždy vařící..Tak jsem se víc sprchovala,ale stejně teploučkou a honem ven,aby se neřeklo,teduž lezu i za malým do teplé vany,ale jen na chvíli,přece jen se furt bojím.. :astonished:
9. únor 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
stejně je to hrůza co člověk všechno dělá,aby se mimi udrželo neohýbám se, boty si nazouvám v sedě na posteli v ložnici, tu mám nejblíž ke vchodu a nezašlapu tak celý byt, nekoupu se,jen sprchuju...ty co otěhotní přirozeně to v této fázi většinou ani ještě netuší a fungujou normálně...
9. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice to máš pravdu. Než jsem si udělala test, tak jsem taky takhle "blba" a u toho si říkala, že ten, kdo otěhotní přirozeně, tak to v této fázi netuší a funguje normálně. Teď už taky funguji normálně. Ono to ani jinak moc nejde, když mám doma již 2leté dítě. Akorát se jí snažím nezvedat a netahat. Držím na zítra palce.
9. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevim jestli jsem psychous, ale je mi total na zvraceni.. To snad nemuze byttakhle brzo ne?
9. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annie29 třeba jo :slight_smile: Mě teda jeden den bylo taky divně, ale od té doby nic, zaplať pánbůh :grinning: Ostatně, já si vůbec nepřipadám těhotně. Dokud nebudu mít po UTZ, tak tomu asi stále neuvěřím. Cykly mám dlouhé, takže to, že nedošla MS, není nijak divný.
9. únor 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv ahoj ahoj jo dr. rikala pokud by byl dalsi neuspech tak bysme čas čekání ty 3 mesice vyplnily nejakyma testama, znama z jineho odkazu ji vysel pozitivni test vzdycky asi 3x a pak čárka mizela a hcg taky delaly ji ruzne testy aj operacní zákrok a nic nic prostě ji nenasly jako, tak nevím no každý má asi jinýi problém nedá se srovnávat s jinýma holkama. Nevim proč nám to neklaplo mě ani test nevysel a mrazit - nešlo vyvoj skončil sám ve zkumavkách pak, to jak me napsaly tak jsem ztratila viru ze kdyz skončil vyvoj, že to skončí i ve mě, neřeknu kdyby řekly, že nejsou kvalitní k zamražení to je rozdíl, než že skončil vývoj.
10. únor 2012 v 08:23  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky u me nic, bilo jak venku. A je mi furt blbe, celou noc se mi chtelo zvracet a vubec nevim cim to je. Uz se asi definitivne smirim s jednim ditetem, prijde mi ze ty hormony mi nedelaji proste dobre.
10. únor 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice tak hodně štěstí na zítra, ja sama ani taky nevím jeslti bez testu se dá poznat, že to klaplo příznaky a tak prsa ty bolí už od stimulky a zvětšily se mě připadá,
10. únor 2012 v 08:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annie29 Ahoj,to ještě pořád může vyjít,jen později..zkus to za dva dny znovu.Příznaky mít můžeš,ale taky jen nervy..Ještě neztrácej naději,ju? :wink:
10. únor 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice To máš pravdu,já se hýbu od začátku opatrně,ohýbat se nechci..jako bych už měla velký pupek a nešlo to :grinning: Ale je fakt že je to ted jiné než před 4.lety,jsem opravdu línější..kor jak jsem doma..ale zase si říkám v mém věku radši opatrně.. :wink: Tak jestlipak jsi dělala ráno ten testík? :astonished:
10. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Ahoj,měli by ti vysvětlit jak to máš s těmi embrii,proč se dál nevyvíjeli,jestli horší kvalita,nebo co..od toho tam jsou,že..držím palce,at jsou na jedničku :slight_smile:
10. únor 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem zaznamenala první převalování mimča,většinou jak ležím na boku a pak si lehnu na záda,tak se mi vyboulí na jedné straně..je to sranda.. :grinning: Je to docela brzy, co jsem četla.. :confused: Včera večer a pak i v noci mě pěkně píchalo v levém boku,docela mě to zase vyděsilo..už aby bylo pondělí a řekli mi na UZ jestli je vše ok.. :astonished:
10. únor 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annie29 to mě mrzí, ale ještě máš čas, aby se tam něco ukázalo :wink:
10. únor 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes, desátý den po ketu, ani náznak druhé čárky :frowning2:
10. únor 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Ale ne.. :frowning2: Třeba je ještě brzy..?Kdyby se chytilo jen jedno,tak se to určitě ukáže později.. :wink: Ty jdeš na krev už v pondělí?Ještě to zkus za dva dny,co..?..
10. únor 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice to jsme dopadly co?
10. únor 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annie29
@jahodnice holky, to mě vážně mrzí :frowning2:
10. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice a nemůže to ještě přijít, já jsem dělala až někdy 12. nebo 13. den a byla celkem slabá, držím pěsti dál
10. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje zlaté prosím nevzdavajte to u každej to ukaže inak !!!verte že ste tehule a uvidite že testík bude na 12 alebo 13 den pozitivny,velmi vam to prajem z celeho srdca.
10. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky 10 den je opravdu jeste mooooc brzo. Zkuste to tak 12 ci 13 den :wink: Nevzdavejte to a pak dokud nedorazila stale "mrcha" tak jeste neni preci nic prohrano ne?
10. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela carku 10.den vzdycky.. A mrchu mi drzi Estrimax..
10. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky jak to tak ještě pročítám, tak se i divím, že nedělají všude imulku? Já ji měla udělanou ještě před tím, než jsme šli di 1.IVF???? Díky tomu jsem i hned od zacátku stimulace brala i Prednison na podlaceni imunity, abych oslabila protilatky, pac me prave tou imunologii byly zjisteny protilatky na spermosky :unamused:
10. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annie29 ale tak treba ma test jen slabsi citlivost, ja bych to jeste nevzdavala a zkusila treba zitra ci pozitri znovu. :wink: Drizim palce.
Jinak koukam, ze jsme na tom stejne, take mam dceru, ale je o mesic mladsi. Ma 2 roky a 8 mesicu :wink:
10. únor 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem stejného názoru jako ostatní, zkuste to znovu třeba v neděli nebo pondělí :wink:

@z4401 taky jsem při prvním IVF brala Prednison. Mě zase zjistili vyšší % NK buněk. Ani pořádně nevim, co to je a asi to není nic zásadního. Teď už jsem nic takového nebrala. Teď beru Estrofem, což je taky pořádný svinstvo.
10. únor 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo Tak abych po pravdě řekla, tak já vubec nemám ani tucha co je to to NK :confused:
No veškeré hormony je šílené svinstvo pro organismus, ale hold bez nich to asi na našich případech nepůjde :wink: Držím palečky ať se zadaří :slight_smile:
10. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo Nějak mám v tom už hokej, sem tam se kuknu a pak dočítám co je nového a pak se mě plete všechno, kdo je těhu, kdo čeká atd. No hruza se mnou a to ani neberu hormony!!!!! Každodádně i tak držím palečky ať je to pak pěkně černé na bílém po UTZ :wink: Hlavně se opatruj a hodněěěě ralaxuj
10. únor 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznáte nějaký receptík, jak aspoň o 2 dny oddálit mrchu? Je to sice blbé téma tady sem, ale já ji mám jak hodinky a bohužel mě to vychází, když bychom šly do 2. IVF, zrovna OPU kdyz bude manza mimo republiku, takze bych to musela posunout o mesic a to bych nerada, už bych do toho šla nejraději znovu
10. únor 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 mne zaručene pomože vždy ked si do 2dc vody vymačkám citron je to sice humus ale mne to zaručne pomože urob to za den dva tri krat a uvidíš :wink:
10. únor 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 no je to silny boj a hlavne na psychiku :unamused: ako si teraz na tom ty?mám hokej už z toho :angry:
10. únor 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Dekujiiii, ted jsem zhruba v puli cyklu, tak to pak vyzkousimmmmm. Dekuji
10. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek